Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 287
  • 774
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 592
препоръчвам в Бургас , Ани в салона на Трайко Китанчев ! От години ходя там и няма човек , който да съм завела и да не е доволен  Hug

А какви са цените за подстригване?

# 31
  • Мнения: 4
за белия списък:препоръ4вам салона ''Пълна промяна" в Русе.Супер е много добре подстигват моми4етата,просто са страхотни,а и парите си струват!!!!!
къде се намира точно ?

# 32
  • Мнения: 2 746
Момичета от Варна, похвалиха ми една фризьорка, на бул.Патриарх Евтимий се намирал салона. Знаете ли точни координати? Видях се с една бивша колежка, прическата и беше страхотна, но не ми каза подробности за фризьорката си, само че салона е на Патриаха.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 225
Момичета от Варна да знаете дали Вальо все още е в салона на "Драгоман" и какви са му цените сега? Преди време го смених и сега естествено съжалявам.

# 34
  • Мнения: 2
Аз лично съм много доволна от "Арлет" и сега отвориха и втори салон " Арлет Енерджи", който е в търговски център близо до зала Универсиада има къде да се паркира.

# 35
  • Мнения: 3
Може ли мнения за Иван Мишев от салона на Капанов на пл.Славейков?

# 36
  • Мнения: 2
имам едно въпросче относно студио "Фетиш" .. иска ми се да ми кажете какви са горе долу цените там? Търсих в гугъл, но не намерих това, което ми трябваше .. питам по - специално за подстригване и за прическа за бал??  newsm78

# 37
  • Мнения: 59
За белият списък:
Студио SD в Овча купел на ул.Любляна

# 38
  • Мнения: 1
бял списък на фризьорите- Sun City (PJ Hairdesign) - Пламена!!!

# 39
  • Мнения: 0
За белият списък: Мария Терзова гр. Пазарджик, ул."Александър Стамболииски"59
Този салон го намерих преди 5години и съм много доволна подстригва невероятно,
фризьорката си има собствени правила за редовни клиенти Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, реших да пиша, защото миналата седмица един прекрасен педерастичен гей ме направи на нищо. За нищо на света не ходете в Надежда 5 чест Иво се казва, а салона нямам си на идея. Пусках си косата беще стигнала до под гърдите(2 години мъчене). Хвана нали реже си отзад и аз не знам какво прави(казах му само връхчетата да мехне!). Стигна отпред и гледам като момче о.О от другата страна за по-хубаво реши да остави дълго. . . Почти се разплаках като видях, но за съжаление са ме учили да се държа нормално с всички. Прибрах се гледах се пред огледалото час два плачех си, отрязах и другата страна, нямаше какво да се прави беше даже по-зле. Цяла седмица се ровя из нета за разни маски и чудеса за бърз растеж, за сега уж има ефект 1 см за седмицата. . . Моля се само да Порасне по-бързо. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

А за белия списък не знам как се казва момичето пак е в Надежда 5 близо до 74 СОУ. Подстригва/боядисва/кичури, всичко страхотно! Много приятели са ми казвали, че е много добра почти всички ходят при нея, ама аз за по-добре нали да ида при гей щот бил разбирал.

# 41
  • София
  • Мнения: 336
Baka-chan - разбирам разочарованието ти, но лоши фризьори има както мъже, така и жени и не зависи от сексуалната ориентация. Обиди, свързани с това, както и обиждането с думичката "гей" и "педераст"(това, че са такива прави ли ги, непременно лоши???) е изключително грозно!
Надявам се косата да ти порасте бързичко и всичко това скоро да е само лош спомен.

# 42
  • Мнения: 2 592
Като са те учили да се държиш нормално с всички, случайно и да са ти казали, че е ужасно грозно да обиждаш хората според сексуалната им ориентация  ooooh!
Съжалявам за случаката с фризьора, но тя определено няма нищо общо с това дали е гей или не (педераст е ужасно грозна дума Sick)
Според мен мнението ти е направо за модератор  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 648
бял списък на фризьорите- Sun City (PJ Hairdesign) - Пламена!!!

Може ли някакво по-конкретно мнение за Пламена? По какъв начин подстригва, съобразява ли се с клиента - като й кажат само връхчета, да вземе наистина само връхчета примерно? Или пък да направи наистина хубава прическа, съобразена с лицето на клиента? Също в боядисването добра ли е?

# 44
  • Мнения: 2 414
За белия списък-всички фризьори от Helita на ул."Лайош Кошут" от 4 гдини ходя там и съм невероятно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт