Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 43

  • 35 700
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 282

Беяз и брат му станали свидетели на сватбата на дъщерята на чичо им/ брата на баща им/

# 766
  • Мнения: 3 261
nevinn ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИШ ЗА НАС  txtloves txtloves

# 767
  • Мнения: 0
Сонгюл пие лимонов чай и много добре изглежда Къванч с тази бира и корем е пуснал Няма лошо да разпусне ама нали знае че го следят навсякъде поне да подбира къде ходи А най интересно Идил къде е

Сонгюл също е качила малко , но и стоят много добре килограмите.Наистина всеки човек има нужда да поразпусне , да не е вечно на нокти и т.н.Къванч обаче знае ,че са вечно са по петите му и за това  се учудвам ,че хич не му дреме как изглежда.искал човека да му е удобно  newsm78 Ок , ама така си съсипва имиджа.Или това не му е ясно или е решил да слага точка на кариерата си.До сега външния му вид , много му помагаше , но сега?...Туй момче ми е слабост и ми е кофти за него! Sad

# 768
  • Мнения: 0
Сонгюл пие лимонов чай и много добре изглежда Къванч с тази бира и корем е пуснал Няма лошо да разпусне ама нали знае че го следят навсякъде поне да подбира къде ходи А най интересно Идил къде е

Идил, как я вижате в тая кръчма. newsm78 Аз хич не я виждам там.Това е мома от хайлайфа.Тати ако я види така смесена с простолюдието , съвсем ще се откаже от зетя. Joy Знам ли пък може и това да е целта...

# 769
  • София
  • Мнения: 8
Цитат
: Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 43
« #762 Петък, 30 Юли 2010, 17:13 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Сонгюл пие лимонов чай и много добре изглежда Къванч с тази бира и корем е пуснал Няма лошо да разпусне ама нали знае че го следят навсякъде поне да подбира къде ходи А най интересно Идил къде е 
 
 Информирай модератор   
 

Здравейте момичета Hug!!!
 Яко сте се развихрили и сте  newsm10
Така е dterziiska, каквито приятелите/приятелките/ такъв и той Naughty Какво може да очакваме ?!

# 770
  • Мнения: 167
Яхууу, як купон се е завихрил тук. Party
Дами, имате ли идея за заглавие или да остане същото? Мимолитка май имаше предложение Thinking

# 771
  • Мнения: 0
Сома ,миличка   bouquet Аз викам да си остане заглавието.Много го харесвам!  newsm10 Ако някой има друго предложение да казва!

Едно видео с Петкан.Мисля,че Невин ни беше превеждала какво е отговорил на въпроса дали ще участват заедно с Къванч в театрален проект, който ми се струва ,че му задават в края на видеото.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/ask_i_memnu_veda_ile_biyikl … azete_com_da_.htm

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 18:33 от sinq laguna

# 772
  • София
  • Мнения: 8
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: dterziiska в Петък, 30 Юли 2010, 17:13
Сонгюл пие лимонов чай и много добре изглежда Къванч с тази бира и корем е пуснал Няма лошо да разпусне ама нали знае че го следят навсякъде поне да подбира къде ходи А най интересно Идил къде е


Идил, как я вижате в тая кръчма.  Аз хич не я виждам там.Това е мома от хайлайфа.Тати ако я види така смесена с простолюдието , съвсем ще се откаже от зетя.  Знам ли пък може и това да е целта...

Лагуни, аз не виждам лошо в това,че К е посетил една квартална  бирария ,напротив такива неорганизирани и спонтанни посещения трябва да се случват, за да усетиш ти самият настроението на хората за теб, случаините срещи на улицата,в кафенето ,в супермаркета могат да ти помогнат за да си свериш часовника ....контакта очи в очи е най-показателен и тогава ти самият можеш да  почувстваш обичта на хората/ако я има все още/, ще видиш каква е аудитория ти, ще разбереш какво искат да видят от теб..... защото ако си седиш там някъде заедно с Идил, в светещото заведение , няма как да разбереш всичко това,ще живееш в заблуда,ще разчиташ на рейтингите,а те не са точното и вярно мерило, или на "приятелите",който в тази гилдия са с маски !

# 773
  • Мнения: 3 261
Тука освен интервюто има и нещо за сериала

http://www.dizifilm.com/haberler/bir-zamanlar-mukemmel-bir-cift-vardi-6701.html

# 774
  • Мнения: 0

Лагуни, аз не виждам лошо в това,че К е посетил една квартална  бирария ,напротив такива неорганизирани и спонтанни посещения трябва да се случват, за да усетиш ти самият настроението на хората за теб, случаините срещи на улицата,в кафенето ,в супермаркета могат да ти помогнат за да си свериш часовника ....контакта очи в очи е най-показателен и тогава ти самият можеш да  почувстваш обичта на хората/ако я има все още/, ще видиш каква е аудитория ти, ще разбереш какво искат да видят от теб..... защото ако си седиш там някъде заедно с Идил, в светещото заведение , няма как да разбереш всичко това,ще живееш в заблуда,ще разчиташ на рейтингите,а те не са точното и вярно мерило, или на "приятелите",който в тази гилдия са с маски !


Аболютно съгласна съм милчка!Няма лошо. newsm10 На мен за Идил ми беше думата.

# 775
  • София
  • Мнения: 8
Цитат
Аболютно съгласна съм милчка!Няма лошо.  На мен за Идил ми беше думата.
 
 

А принцеса Идил, дори и да благоволи да посети такъв хоремаг,никой няма да я забележи ако е без Къванч  Peace

# 776
  • Мнения: 3 261
Аз пък си мисля,че поне от уважение към Идил трябва да подбира къде ходи и особено в какъв вид Може така да му е удобно но все пак трябва и да се съобразява Папараците нямат почивен ден

# 777
  • Мнения: 167


клик върху картинката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт