Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 223
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Няма проблеми, helli. Simple Smile

Вече съм 53 кг. - значи минус 7 килограма за по-малко от месец и половина. Опаковка и малко. Една опаковка си стига за 1 месец - 60 хапчета са.
Ти си нашата гордост Simple Smile Успех! Колко останаха още?

# 136
  • Мнения: 366
Случайно да се сдобихте със запек?

# 137
  • Варна
  • Мнения: 283
аз даже ходя редовно, но пия витамини, калций, омега 3 МК и пробиотици (веге съм), но и преди ги пиех - т.е. няма промяна Wink. Взимай пробиотици - много добре повлияват чревната флора (те са за това де, много ясно че ще я повлияват Crazy) Късмет!  bouquet

# 138
  • Мнения: 366
 Пробиотиците отдавна не ми помагат. Като старо аптекарско куче съм на комбинация от три слабителни. Питам, защото от гуараната и синефрина може да се получи запек. Синефринът всъщност е тази съставка, която е обявена в лидата / но на практика вместо нея там има сибутрамин/.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 283
ох... то и аз бях се докарала до варианта да не мога без лаксативи (така ги знаех, че на изпита по фармакология ме похвалиха), но именно като мед. лице трябва да работиш по въпроса Grinning

# 140
  • Мнения: 24
Здравейте сладуранки бубуранки моиии....чета си ви аз от време на време...ииии , ето че и аз днес си взех от тези хапченца.50лв. ги взех от Социалната аптека в Славейков-Бургас. Да видим! Пих две опаковки Лида до преди месец и свалих 7кг. но сега съм върнала 5 и съм супер зле.Аз също съм с хипофункция на щит. жлеза и съм оперирана преди 9г. и от тогава съм Л-тироксин всеки Божи ден. И напълнях с над 20кг. и с две бременности и ...не ме питайте направо...Но от юни мин. година сама започнах да се ограничавам с храната и успях за година да сваля 20кг. и си викам:" Ей, сега с Лидата ще си сваля още 10 и съм вече като ученичка, ноо уви...не стана така!"
И сега доста четох за тези САГ8 и ми си струват надеждни ...дано

# 141
  • Мнения: 33
Я, каква голяма група сме станали, и то предимно Бургаска. Чакам с нетърпение да споделите резултати ,защото от всички май само аз съм издънката, която не сваля кг.
autumnishpere, къде си, наша гордост? Постигнала си страхотни резултати и предлагам да те изберем за капитан,затова присъствието ти е наложително Simple Smile

# 142
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Grinning

За сега нямам с какво да се хваля, но и са минали само 4 дни от както ги пия.
А и кантарчето ме е изоставило, иска нови батерии:)))

Според мен всичко е в главата. Ще отслабна, ако си променя режима на хранене и съм последователна. От хапчетата очаквам да ми въздействат психологически.  Laughing

 Hug Hug Hug на всички!

# 143
  • Мнения: 33
Все едно взимаме плацебо ли? Тогава да пием хомеопатични, поне нямат страанични действия. Нали целта на САГ8 е да въздейства върху обмяната, аз съм променила начина на хранене,но пак няма резултат.

# 144
  • Мнения: 657
Случайно да има варненки в групата да кажат аптека, от която могат да се вземат и на каква цена? В сайта пише разни места, но предпочитам проверена информация. Май нещо позамря темата, не се споделят резултати newsm78

# 145
  • Варна
  • Мнения: 283
Случайно да има варненки в групата да кажат аптека, от която могат да се вземат и на каква цена? В сайта пише разни места, но предпочитам проверена информация. Май нещо позамря темата, не се споделят резултати newsm78
аптека Санита - тази на площадчето до жп гарата - за 50 лева, но аз като си купувах (преди 2 седмици) беше последната опаковка. Там зареждат със сигурност, защото се свързах с дистрибутора на хапчетата за Варна и го питах за конкретна аптека и той ми каза тази първо, а на мен ми беше удобна, че е близо и не питах за други. Аптеките по Владислав и около окръжна нямат - на места даже ми се скараха  Shocked Joy :35

# 146
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
ако някой от Бургас иска да си разделим една опаковка,  моля да ми пише на лични....

# 147
  • София
  • Мнения: 2 508
Я, каква голяма група сме станали, и то предимно Бургаска. Чакам с нетърпение да споделите резултати ,защото от всички май само аз съм издънката, която не сваля кг.
autumnishpere, къде си, наша гордост? Постигнала си страхотни резултати и предлагам да те изберем за капитан,затова присъствието ти е наложително Simple Smile

Ехааа, мерси!

Абе, след като зарибих БАЩА МИ да ги пие! ooooh! Joy

Ами, аз съм на 53 кг. още, целта е 50 кг. Ама бедрата ми още съвсем не изглеждат така както ми се иска... Интересно като стана 50, дали ще ги харесвам...?

Тази сутрин изядох един банан и една круша и се чувствам много виновна... Embarassed Това са 55 гр. въглехидрати, а то над 30 е противопоказно на едно ядене... Tired

# 148
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
все пак са сутринта изядени -ще ги изгориш........

# 149
  • София
  • Мнения: 2 508
Това е една от големите диетни заблуди... Ако изядеш много въглехидрати наведнъж (не калории, а въглехидрати), да кажем повече от 40 гр., се отделя повече инсулин от нужното и веднага се трупа. Т.е. ако бях изяла 1/3 банан сутринта, 1/3 на обяд и 1/3 следобеда, щеше да се изгори по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт