Коя диета е подходяща за мен?

  • 2 203
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Не знам дали темата е подходяща, но не ми се влиза във всяка тема да си задам въпроса. Вече опитах една от диетите, но без успех и особенна мотивация. Сега обаче след близо месец доста ограмичено хранене, разходки с количката и много лишения кантара не само че не е мръднал, ами пак е някой грам отгоре  Shocked
За справка висока съм 150, тежа 70кг  #Crazy
Вече почти не кърмя, бебка суче само нощем и то според мен за успокоение, мисля че едва ли има нещо в гърдите...  Rolling Eyes Мисля си за Дюкан, но с това нощно хранене не съм сигурна за риска  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 164
Ако въпреки ограниченията, качваш килограми, по-добре отиди на ендокринолог, може да имаш заболяване на щитовидната жлеза. При мен се получи така и ми обясниха, че е в следствие на раждането, което се явява стрес за организма.
Ако всичко ти е наред, прочети първите страници на темите с диети и си избери една, която мислиш, че можеш да спазваш.
Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 159
Гери аз съм на Система -60 вече почти 3 месеца и съм много доволна- това не е диета, а много лесен за спазване режим. Прегледай темата, ако имаш въпроси питай. Има няколко момичета, които кърмят успешно и успяха да свалят по 20 кг, че и отгоре.

# 3
  • Мнения: 365
Според мен хормоните ти още не са влезли в норма след раждането. Виждам, че твоята сладурка е само на 5 месеца. Аз месец след като родих започнах с фитнес. два месеца тренирах усилено и не смъкнах и грам. Оттогава до преди месец, яла не яла бях 65. За последния месец записах напредък и съм -3.
Бабите казват, че бебето като проходи се смъкват килограми. На мен лекар ми обясни, че не е точно от прохождането на бебето, а това се случва защото около година след раждането  (а това съвпада с прохождането) хормоните започват да се "наместват". И отслабването става по-лесно и естествено.

# 4
  • Мнения: 4 806
Може би трябва да има една закована тема такава - всеки, който има подобен въпрос - да може да си и да му се
отговаря.

Определено информацията за избор на диета не е достатъчна. Важни са и неща, като какви храни са сред пред-
почитаните, какъв е характерът (едни хора предпочитат да имам строго зададено какво и кога да се яде, а други
напротив) и т.н., и т.н.

# 5
  • Мнения: X
Може би трябва да има една закована тема такава - всеки, който има подобен въпрос - да може да си и да му се
отговаря.

Определено информацията за избор на диета не е достатъчна. Важни са и неща, като какви храни са сред пред-
почитаните, какъв е характерът (едни хора предпочитат да имам строго зададено какво и кога да се яде, а други
напротив) и т.н., и т.н.

И аз си го мислех не само за мен, а попринцип всеки който го вълнува да влезе и да попита.
TRINITI на мен ми казваха че като почнат жегите, разходка с количката по цял ден, кърмене, няма да усетя кога ще се стопят килцата, е да ама не ...  ooooh!

# 6
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Герганчето, здравей!

Според мен на първо място е важно да раздвижиш организма си след тази дългосрочна почивка по време на бремеността. Двигателната активност е нещо изключително важно! Паралелно, с това започни да спазваш хранителен режим -не диета. Опитай да ограничиш въглехидратите.
Асса е права в изказването си, тъй като създаването на един такъв режим е строго индивидуален! Съпругът ми се занимава с такава дейност и благодарение на програмата съчетана с храненето, която ми направи преди да забременея свалих 10кг. за 3 -4 месеца! Сега дори и в напреднала бременност поддържам форма и не качвам рязко.
http://www.bb-team.org/ - ето един сайт, който би могъл да ти е полезен, за да се ориентираш и информираш.  Peace

Пожелавам ти успех!   bouquet

# 7
  • Мнения: X
MISHANA13 благодаря много   bouquet Уж се органичавам, движа се с количката почти непрекъснато, рядко засядам на някоя пейка в парка.... Още нямам цикъл обаче, срещнах информация че и това може да "блокира' отслабането  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт