Магнерич????????

  • 5 005
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
Моята лекарка пък ми предписа Магнерич за успокояване на пулса,пия по един вечер преди лягане и  сякаш намирам някакво подобрение.Немисля че пулс 90 е висок понеже моят когато е нормален е в такива стойности.Иначе при сърцебиене достига 115 до 130 и съм така от началото на бременноста,такаче миличка успокои се,но за всеки случай говори с лекарката си защото всеки организъм е различен.

# 16
  • Мнения: 139
90 удара в минута-това нормално ли е newsm78преди със сигурност ми биеше много по бавно сърцето ,но нали имаше нещо ,че през бременноста се увеличава кръвния поток защото 25% отиват за плацентата или греша newsm78
мерси на всички за милите думи  bouquet  bouquet

Пулса ти е нормален,счита се, че е учестен ако достига 100-120 .Успокои се и гледаи да мислиш за  приятни неща,това също помага! Grinning

# 17
  • Мнения: 8 505
И аз пих Магнерич месец и половина.Оплаквания-никакви.Прочети на листовката в кутията (ако я пазиш) какви странични реакции може да има и дали сърцебиенето е сред тях.

# 18
  • Мнения: 3 423
МИЛИЧКИ МЕРСИ МНОГО, МНОГО-аз се свързах с лекар и ми каза ,че не може да е от магнерича така ,че продължавам да го пия а ако продължавам да се чуствам зле ще ида на електрокардиограма.
100000000000000000000000000 цунки  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт