За гледането на телевизия?

  • 1 137
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
  И щерката гледа телевизия , осбено рекламите  Rolling Eyes , ами замисляла съм се дали няма да я увредя нещо , ама не може все на тишина да е  Confused . Обаче е голям образ като почват рекламите , с бясна скорост се изтрелва до таблета на кошарата и ги гледа в захлас , има си и любими ....на тях се смее и "танцува"  Crazy . А когато е с паяка ....мале ,мила ....залепя се за ТВ-то , ама тогава вече го изгасям ....... Wink

# 16
  • Мнения: 2 071
Някъде на тази крехка възраст и Елица откри телевизора. Обаче му се насити - сега вече има и по-интересни неща - за лапане, дъвчене, пълзене, пилене на нервите на мама и др. Сега я слагам в стола за хранене пред телевизора с цел да успея за 2 минути да отида в тоалетната - все още действа, ама не знам докога Mr. Green

# 17
  • Мнения: 827
Дани много обича рекламите, особено цветните с детски песнички- Хуба-Буба, Нестле и т.н. Гледа като препариран, ако му застанеш на пътя, много се ядосва. Какво да го правя, не мога да стоя на тихо и съвсем сама, ще откача. Когато мега, гледам да го ограничавам. Надявам се някой ден да му омръзне, когато си намери нови занимания или открие, че може да прави и други неща.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс изобщо не е имала интерес към телевизора,сега също. Само отива до него,за може да изскубе кабелите и като свършат кабелите и интересът й към телевизора свършва. Grinning

# 19
  • Мнения: 3 550
Ние самите не сме фенове на телевизията. Гледаме новините и нещо, което конкретно ни интересува. Не стои включен по цял ден. Синът ни също не се зазяпва, когато е включен. Поглежда го бегло и продължава с неговите си занимания.
Мисля, че на децата им става интересно това, което е интересно и на родителите. Сигурно логиката им е:"Аха, мама и тате се интересуват от това, значи и аз трябва да се интересувам от него. " Ако отношението ви към ТВ е като към нещо второстепенно, и за детето ще е така.
Забелязвам, че в доста семейства телевизорът е вещ с огромно значение, почти член от семейството. Отредено му е централно място в апартамента, вместо да си говорят помежду си, се втренчват в него, шът-кат си да не би да се изпусне нещо от казаното там. Изобщо, при такава огромна почит към телевизията от страна на всички в семейството, няма как тя да не се възприеме и от бебето.

Общи условия

Активация на акаунт