И ето първата седмичка от ноември 31.10-6.11

  • 2 916
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 623
Можеш Дани , но си плащаш , а не са ефтинки .
И аз знам , че като идеш на 3 - 5и ден пускаш всичко без Прогестерона , а него на 6-7и ден след ову .
за пролактина гърдите да не са пипани 24 часа , предната вечер да не си яла пържолки  Simple Smile  И сутринта като идеш за боцкането да починеш 20 - 30 мин преди това .

Що да е глупост бе Херич  newsm78 ?

За цена  - около 60тина лв всичките . Ето провери .

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
...Що да е глупост бе Херич  newsm78 ?
Моренски имах в предвид всичките хормони + прогестерона на един път Crazy Ама нали все не дописвам Tired
Иначе 60лв.  Shocked не че ми се свидят тези пари но след като се осигурявам за луди пари що да не си ги направя без пари...мечтииии Mr. Green Тук мисълта ми беше, че дани има право да си ги прави по каса...просто докторката трябва правилно да си ги пусне.

# 17
  • Мнения: 1 029
Ами аз не бях сигурна,а тази лекарка е оперативен генеколог и понеже ми е близка и ходя при нея отдавна,се уговорихме да направя тези изследвания и да започвам да ходя при друг лекар.Но явно дотук може да ми помогне.Иначе излизат 75лв,без направление,в Цибалаб.Но си права,защо да ги давам,те нали са безплатни с направление?

Последна редакция: вт, 01 ное 2005, 22:38 от danidan

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ендокринолог също може да ти ги пусне. Успех  bouquet И лека нощ, че направо станало късно за моята особа Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 010
На мен пък ми казаха, че нямат направления за момента  smile3511 , напраоооооо като се сетяяяяяяяяя и  smile3514 то щяло да има ама 4ак след месец. Хм, добре 4е я смених аз тая.............

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 623
.. не че ми се свидят тези пари но след като се осигурявам за луди пари що да не си ги направя без пари...
 Аааа и аз така викам  ! И аз съм така ! За осигуровките и направленията де !
Ай отивай да спинкаш , че тоя път недописваш  Heart Eyes !  
И аз това ще направя .

# 21
  • Мнения: 1 029
Да,Хера имаше това предвид-че всичките накуп е глупост.
Денди,как 4месеца,добре си я сменила!
Тенкю,за отговорите.Ще си взема направление и ще си ги направя сама,щом може.А после,на нов лекар.
 А това newsm32 santa2 този да ви го донесе,за помощта и съветите! Hug

Последна редакция: вт, 01 ное 2005, 23:16 от danidan

# 22
  • Мнения: 1 419
С малко закъснение, хубава седмичка и от мен   bouquet

Аз освен че се сдухвам от бачкане, пак имам проблеми с гъбите и от 2 дни корема и кръста ме болят нонстоп - писна ми от тия кисти  #Cussing out
От утр почвам Дуфастон и се надявам да понамалее болката  Praynig

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ая успех мила  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 029
Ая,успех и от мен! Hug
А на някой да му се е случвало това?Моята лекарка не работи със здр.каса и личният лекар ме изпрати при гинеколог.Той ми каза,че няма нужда да си правя изследвания на всички хормони,защото щяло външно да ми личи,ако имам проблем с хормоните?!Аз му казах,че искаме да ги направим профилактично,за да сме сигурни,че там няма проблем.И сега,сигурно ще отидя да си ги платя..Та въпроса ми е-всички хормони ли са безплатни?Понеже не съм сигурна,не се разправях с него. newsm78

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
6-те хормона са през касата безплатно дани...не му се давай Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 381
Той ми каза,че няма нужда да си правя изследвания на всички хормони,защото щяло външно да ми личи,ако имам проблем с хормоните?!

Бре, ама умни лекари. От поглед само разбират дали има проблем с хормоните..... Confused
danidan, друг избор имаш ли? Друг лекар имам предвид.

# 27
  • Мнения: 3 010
А бре Дани що не я/ го 4енджиш тоя лекар, а? Кви са тея глупости, че щяло да ти ли4и ако има проблеми, хм. Как трябва да ти ли4и? Дръж си на свойто и искай направление аааааааааааааааааааа маааааа хаааа!!!!!!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 029
Момичета,дано тази темичка не се върти повече около мен,че нещо се Embarassed
Аз само да ви кажа,че си извоювах правата,благодарение на това,че вие ме информирахте!Отидох първа и му казах,че имам право на безплатни хормониИ той ми каза пак,че няма да разберат какъв ми е проблема,дори да си направя 100 изследвания!Тогава аз побеснях smile3511"Дотук бяхте с мненията.Или ми ги пишете,или отивам при друг лекар и доста хора ще разберат за вашата некомпетентност/че познавате хормоните с поглед/и отказ да ми напишете направление за хормоните,които имам право да изследвам безплатно,защото си плащам осигуровки!" newsm61  хи-хи...и познайте...веднага ми ги написа,даже имаше проблем с компютъра,та хвърчаха на друг!Щях да падна,не очаквах да ми ги напише...Излязох щастлива,пророних няколко сълзички и си казах-Каквото и да ми предстои...аз ще се боря... newsm68
Благодаря ви,още веднъж и ви желая колкото бебчета искате! newsm51

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честито ти направленийце  bouquet
И да ти се скарам Naughty какви са тези сълзи. Няма сълзи Crossing Arms Само усмивки и хубаво настроение. А за доктора..без коментар. Яд ме е, че си плащаш осигуровки и като ти се падне ей такъв дръвник като твоя и му е...ваш мамата на всичко. Айде..докторя Crossing Arms Ти поне си в София...има много добри специалисти там...иди. Какво да кажа аз...единствените специалисти наблизо са ми в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт