Какъв молив за очи ползвате?

  • 18 223
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Хайде препоръчвайте моливи за очи - неразмазващи се, цветни, черни, от какво сте доволни и от какво не?
 Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 328
От черните харесвам обикновения черен Буржоа Peace А от цветните(аз обичам перлените цветни в розовa-лилавa-жълта-сребриста гама) досега не съм намерила някой, който да седи много трайно, но затова пък като цветове от този вид харесвам тези на Essence Peace

# 2
  • Мнения: 195
Аз използвам на flomar и съм много доволна, особенно ако под него сложа очна линия - няма мърдане Wink

# 3
  • Мнения: 10
Единият на Буржоа е добре - не се размазва, но другият е пълен ужас.

# 4
  • Мнения: 1
Моя черен молив е на Brooklyn и съм доволна Flutter

# 5
  • София
  • Мнения: 4 749
Импала  Peace Като въглен е, не го сменям за нищо!

# 6
  • Мнения: 55
На Мейбълин ми е любимият. На Буржоа също е добър, но след известно време се изтрива в ъглите на окото.

# 7
  • Мнения: 12
Koй точно на Буржоа?

# 8
  • Мнения: 55
Аз имах този предвид.

# 9
  • Мнения: 10
Да, този е добър, но със сивата капачка - :X

# 10
  • Мнения: 171
Ползвам на L'Oreal в момента, в сиво, доволна съм. От Мac Factor в общи линии също.

На Bourjois си купих наскоро два - Kohl&Contour (сив) и Duochrome (черно+синьо). Лесно се нанасят и стоят чудесно, но за не повече от половин час. По-размазващи се моливи не съм имала никога. Яд ме е, но просто ще се наложи да ги изхвърля  Confused

# 11
  • Мнения: 10
Похвалиха ми моливите на Ив Роше, някой ползвал ли ги е?

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ползвам на Лореал черния.С малки очи съм/ дръпнати и не ми се размазва. Peace

# 13
  • Мнения: 3 641
Ползвам на Буржоа и Макс Фактор. По-скоро съм доволна от втория

# 14
  • Мнения: 0
Определено от моливите на Макс фактор съм най-доволна - и автоматичните, и нормалните. На Буржоа се размазват, Манхатън не се знае дали ще уцелиш хубава партида (колкото и да е странно). Лореал не съм ползвала, но мисля скоро да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт