Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 457
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
Добре, дошли момичета в новата тема!
Пускам темета,с надежда в сърцето, че всяка от вас ще се докосне, до своето така чакано Чудо!
Нека, няма повече сълзи от мъка и болка в сърцето. Пожелавам ви попътен вятър в голямото изпитание да станем майки. :baby dust7: babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Дай Бог на всеки по едно такова Чудо!


линк към старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=508800.735

# 1
  • София
  • Мнения: 23 156
 Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 6 232
Бързам да се запиша и аз под вълшебния прашец...може пък да ми потрябва още този месец  Thinking
Велка, благодаря   bouquet Дано наистина твоето чудо споходи повече момичета  Praynig

# 3
  • Мнения: 49
Да се мушна и аз под вирусчетата Simple Smile. Дано имаме късмет, момичета  Praynig~

# 4
  • София
  • Мнения: 866
Хайде и аз под прашеца.Още не ми трябва,ама да си трупкам запаси за септември,че ей го къде е  Grinning
Хриси,какво значи"може да ти потрябва"  Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз при вас  Grinning Велка, благодаря за новата тема, дано да е късметлийска!

# 6
  • Мнения: 57
Влизам и аз с надеждата тази тема да ми е на късмет. Praynig Praynig
Но все пак да споделя и ако знаете , пишете ми ....моля...
 За трети път не мога да стартирам стимулация заради висок естрадиол... лекарката ми е доста озадачена предвид дозите декапептил,които ми изписа....разбрах че се среща рядко този проблем и все пак.... как се овладява.... днес ми е трети ден от МЦ, мога ли все пак да мина например по къс протокол.....

# 7
  • Мнения: 1 045
  tiptoe
Късмет на всички  Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • Мнения: 212
И аз да се намърдам в новата теничка.  Laughing Късмет момичета! Хайде да напълним новата тема с много бебоци! Hug Hug Hug

# 9
  • Русе
  • Мнения: 904
Включвам се и аз в новата темичка за да ви следя и давам сили доколкото мога Hug
Дай боже повече положителни тесчета в новата тема и нека всяка една от вас да има моя късмет Hug Praynig

# 10
  • Мнения: 799
Хайде и аз в новата темичка .
Хриси, мила, може пък едичката да ти е късмета  Hug Ще се моля за теб  Praynig

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ето ме и мен, записвам се да ви следя с надежда за изпълнена с положителни емоции нова лятна темичка! Grinning Grinning Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 123
Включвам се и аз  Grinning Честита тема и дано да е много, много късметлийска!
Успех, момичета!

# 13
  • Мнения: 304
Ето ме и мен под прашеца, че спешно ми трябва  Hug
Не забравяйте да стискате палци за аспета, днес трябва да е на пункция  Praynig

# 14
  • Мнения: 207
Дано новата темичка и толкова мнофо вълшебен прашц ни прехвърли в друга тема за бременилки fingerscrossed Praynig
Късмет на всички! babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт