Магии, предсказания, съдба

  • 13 978
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Лично аз в магии не вярвам, но вярвам в Съдбата, мисля, че всеки си има своя житейски път и трябва да го измине такъв, какъвто му е писан и затова не вярвам, че човешка намеса може да го промени-никакви магии и т.н. Колкото до бъдещето-смятам, че има хора, които могат да го видят, но те са много, много малко.

# 1
  • Мнения: 0
Може,може! Peace

# 2
  • Мнения: 59
Казват, че има магии, въпреки, че не съм ставала свидетел на такива. Може би в миналото правели разни такива. Вярвам в съдбата. Да пази Господ от недоброжелатели! Praynig

# 3
  • Мнения: 6
Искам само да уточня, че на млади години доста се интересувах от всякакви окултни науки, доста навътре изучавах материята и точно така разбрах, че магия няма и няма защо да се страхуваме от нея! Всичко идва от психиката ни-ако позволим да ни атакуват всичко ще се случи, както са ни го втълпили злонамерените хора-ако започнеш да си мислиш, че до една година ще умреш-то това може и да стане, защото така си програмираш мозъка-да унищожи жизненоважните органи за една година.Това става  с помощта на нашата мисъл-тя е голямата сила, а не че имаш магия, направена от цигани и всякакви самозвани магьосници! Не вярвайте-това е спасението, мислете положително, ако получите стрес от нещо, то гледайте да го изкарате извън себе си по всякакъв начин-ако се налага крещете, ревете, удряйте, всяка една емоция трябва да бъде махната от тялото и мозъка, ако не искате болести! Дори положителните емоции, ако не са "изхвърлени" носят заболяване на тялото, натоварват го,ако не "избият"
Не отдавайте всичко лошо, което се случва на магии
Всичко е Съдба и наш личен избор

# 4
  • Мнения: 1 834
Да не се намира сред тебе,някой,
който да прекара сина си или
дъщеря си през огън,никой чародей,
астролог гадател или омайник,
никой баяч,запитвач на зли духове,
врач или запитвач на мъртвите;
защото всеки който върши тези дела,
е омразен на Господа и заради тези
мерзости Господ,твоя Бог,ще прогонва тези
 народи пред тебе.Съвършен да бъдеш
пред Господа,твоя Бог. Второзаконие18глава,10 11 12 13стихове

Да има такива хора които извършват подобни дейности.От хората си зависи да им се доверяват или не.Официалната Православна църква и всички др.деноминации към християнтсвото категорично за заклеймили подобни дейности.Ако един човек е истински вярващ,той знае на кой да се надява и на кой да благодари за всеки момент от живота си.

# 5
  • Мнения: 5 370
Магията , за мене лично, това не е фактът да събереш топка косми от интимно място, да ги наплюеш и сложиш в нечий багаж, а негативната енергия, с която това действие е придружено и която е насочена към конкретния обект. Знам, че има Нещо, но не се наемам да го дефинирам.

# 6
  • Мнения: 6
Да не се намира сред тебе,някой,
който да прекара сина си или
дъщеря си през огън,никой чародей,
астролог гадател или омайник,
никой баяч,запитвач на зли духове,
врач или запитвач на мъртвите;
защото всеки който върши тези дела,
е омразен на Господа и заради тези
мерзости Господ,твоя Бог,ще прогонва тези
 народи пред тебе.Съвършен да бъдеш
пред Господа,твоя Бог. Второзаконие18глава,10 11 12 13стихове

Да има такива хора които извършват подобни дейности.От хората си зависи да им се доверяват или не.Официалната Православна църква и всички др.деноминации към християнтсвото категорично за заклеймили подобни дейности.Ако един човек е истински вярващ,той знае на кой да се надява и на кой да благодари за всеки момент от живота си.
Ти си жив пример за другата крайност и отново мисловния процес липсва!
Кви са тия богове, кви са тез магьосници?!

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 08:52 от бухал

# 7
  • Мнения: 1 834
Аз не изпадам в крайности.Просто давам пример.Всеки решава за себе си в какво и кой ще вярва.И не размахвам вярата си тук и там.Темата  навежда на подобни расъждения.И ако някой може да излага тезата си за окултни неща, защо аз да не изложа своята.
По отношение на мисловната дейност си в голама заблуда.Прочети малко, просто от любопитство,че мисленето и сърцето са в основата на вярата.В цялата Библия се казва,че човек първо трябва да мисли и после да решава.

# 8
  • Мнения: 6
Права си- всеки може, дори е желателно да  изложи тезата си! Нали затова е форума, я?
  bouquet

# 9
  • Мнения: 25 568
бухал, не съм съгласна с теб, те отдавна са я стигнали, сега издирваме екзорсист, за да ги вади Twisted Evil

В наше село на тези екзорсисти им викат психиатри.  Laughing

# 10
  • Мнения: 6
Сега като се замисля, май вярата в Бог доста добре влияе на хората Grinning Поне не обвиняват нищо и никого"Нали Той така е решил"-кво има да му мислиш! Пак е по-добър вариант отколкото да мислиш кой изрод ти е направил магия

# 11
  • Мнения: 73
Искам само да уточня, че на млади години доста се интересувах от всякакви окултни науки, доста навътре изучавах материята и точно така разбрах, че магия няма и няма защо да се страхуваме от нея!

И като си разбрала че няма защо откри тази тема? Да викнеш "разпни Делюжън"?

Това че ти не знаеш за нещо съвсем не значи че то не съществува. Ти не знаеш много неща.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
има съдба, има и магии - и аз смятам, че влияе не толкова магията, колкото отрицателната, крайно негативна енергия, която е вложена в нея. Както и мисля, че магии и автомагии най - много ги ловят хора със слаба психика и слаба лична енергия и защита. Обаче изобщо не съм специалист по въпроса, не желая и да бъда, само споделям хипотези....

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
Бухале, много ти се ще да блеснеш с нещо по материята за магиите, ама ялово с получава Wink
Една клетва като "Да пукнеш дано" или пожелание "Господ здраве да ти дава" са си чиста магия без атрибути, защото носят енергия. И  усещанията  на получателя са твърда гаранция за емоционален и енергиен заряд. Не можеш да го отречеш.

Жозефин,  Peace

Делюжън, ти едва ли се нуждаеш от чието и да е одобрително кимане с глава. Peace

# 14
  • Мнения: 6
Искам само да уточня, че на млади години доста се интересувах от всякакви окултни науки, доста навътре изучавах материята и точно така разбрах, че магия няма и няма защо да се страхуваме от нея!

И като си разбрала че няма защо откри тази тема? Да викнеш "разпни Делюжън"?

Това че ти не знаеш за нещо съвсем не значи че то не съществува. Ти не знаеш много неща.


Смяташ, че темата е само за теб и магията ли? Много се надцени Laughing  Знам прекалено много неща, между другото, затова си позволих да я пусна!

Общи условия

Активация на акаунт