2 в 1

  • 3 283
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Някои от вас знаят историята на нашата двойка, но за всеки случай ще припомня, защото аз не мога да забравя - юли 2004 диагностициран тератокарцином /тумор/ на десен тестис, орхиектомия /премахване/, три курса химиотерапия, регулярни скенер абдомен, рентген бял дроб, ехография скротум, туморни маркери и най-вече притеснения.
Та ... бременна съм. 8 седмици и 4 дена. 11 месеца след последния курс химиотерапия, без спермограма, без стимулация. Чудото се случи и на нас!
Не мога да ви опиша какво вълнение и какъв трепет беше след първия тест, защото никой не очакваше такова нещо. И толкова скоро. Тодор просто не е на себе си, прие го - не мога да ви го опиша как...
Потвърждение на резултата - 9 октомври, в Торакс. Сърдечна дейност и развитие - има такава, 1, 83 см., потвърдено на 29 октомври, пак там. Има и снимки, и запис на касета. Това е от мен засега. newsm51
Има и още някой, който иска да ви се похвали...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Ааааааайде и аз ще се похваля  Laughing
Мииии и аз като Лекси... към бременния отбор се присъединявам.  Laughing

Общо взето потвърждавам тезата, че се получава точно когато най-малко го очакваш. Точно в месеца, когато почина свекър ми е станало... Нито ни е било до кекс, нито до температури и овулации... Та така...
В средата на седма седмица съм... Нямам никакви оплаквания, с изключение на високо кръвно миналата седмица, но вече съм ок. Направих сумати изследвания. Миналия понеделник видях тупкащото сърчице. Щях да припадна от кеф. Последните 2-3 седмици ми бяха като мъгла... Чакане, притеснение, мисли, мисли... То и затова сигурно кръвното ми е хвръкнало така... Но сега вече съм добре.

Стис палците и занапред всичко да е наред с мен и Лекси... И влачим краката яко, да знаете...

# 2
  • Мнения: 1 029
Е-е,ама стахотни новини,тук!Да сте живи и здрави и да имате най-сладките и здрави бебчета! newsm51 newsm18 Tada

# 3
  • Мнения: 4 324
  love001    love001    по една целувка и за двете Simple Smile  Hug Hug Hug

Най - чудесната новина за деня  smile3501 smile3501 smile3501 Браво момичета  Laughing Grinning Laughing

Пожелавам и на двете най- леката бременност и по едно здраво и сладко бебешорче Simple Smile Simple Smile Simple Smile

ЧЕСТИТООООООООООО милички Simple Smile Simple Smile Simple Smile 

така много се радам, че чак ми се насълзиха очите от щастие при такиви новини - настръхнах  Laughing Grinning Laughing Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Честито Лекси и Тинтири!!!!
Лека бременност и сладки бебоци. Много се радвам за вас двечките, нали си знаете!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 553
Честитооооооооо!  bouquet
Заслужавате го момичета, особено след толкова ходене по мъките!  Hug
Желая ви лека бременност и сладки бебоци!
И да повлечете крак, ей!

# 6
  • Мнения: 4 068
Прегръщам ви много силно и двете!
Нямам думи да изразя огромната си радост от тези две прекрасни новини! Но вие си знаете колко се радвам за вас. Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност! Да изживеете пълноценно тези прекрасни 9 месеца от живота си и най-накрая да посрещнете в живота си толкова дълго чаканите съкровища! По-голямо щастие от това-здраве му кажи!
Очите ми са пълни със сълзи от радост и думите ми бягат. От цялото си сърце ви пожелавам огромно щастие и безгранична любов!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Честито и на двете! Лека бременност и здрави и сладки бебчета ви желая!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 951
 newsm51Честитоооо и на дветеnewsm51

Сега раzбрах zаЩо темата е 2в1, а аz неЩо друго си помислих отначало.  smile3521

Стахотно начало на седмичката!
Лека бременност  preggo и сладки бебчета и на двете  smile3504

# 9
  • Мнения: 1 320
Ихааааааааааа, момичета! Много, много се радвам за вас!
Настръхнах докато четях!
Този форум има нужда от такива новини.
Желая ви да е без проблеми през всичкото време до края и здрави бебоци на финала!

# 10
  • Мнения: 4 399
Я, каква прекрасна новина! Даже не една, а две! Grinning

Честито момичета! Много се радвам за вас! Желая ви лека бременост и по едно здраво бебе и на двете! А чудесата наистина стават когато никой не ги чака.

И дано хубавите новини в тоя форум да се увеличават в същата прогресия и следващия път да четем тема 4 в 1!

# 11
  • Мнения: 7 718
Браво, Новалекса и Тинтири!
Много късмет Laughing

# 12
  • Мнения: 2 381
Поздравления и от мен. Този форум има нужда от такива новини Simple Smile
Лека и безпроблемна бременност пожелавам и на двете ви Simple Smile

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Браво Браво Браво и на двете   bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам за вас и ви пожелавам от все сърце лека и безпроблемна бременост  bouquet

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
И аз не мога да изразя колко се радвам  и за двечките .....
Много лека , безпроблемна и красива бременност ви желая мили момичета  Hug Heart Eyes!
И здрави бебчета на финала !

ПРОСТО СТРАХОТНО  Grinning Sunglasses!!!!!!!!
Благодаря ви за радостта , която ми доставихте !!!

Общи условия

Активация на акаунт