? за пресата за коса

  • 861
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Имам питане към вас момичета,които използвате преса за коса.
Пресата ми е от една година,но не съм използвала всички приставки,освен тази за изправяне.
Та въпроса ми е как ги използвате другите,не става ли косата като на "овца".Нещо аз ли не правя като хората.  Rolling EyesСамо в корените ли се прави или по цялата коса? newsm78
Малко офф,ама нещо....и аз незнам. Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 028
Аз едно време като ги пуснаха ми беше голям мерак такава преса,ма тъй и не си купих,а днеска,а утре и така си отиде,но една приятелка ми даде нейната и един цял следобяд докато беба спеше съм  си играла,от корените,до върха по цялата дължина  със най-едрата приставка и стана супер,косата ми е много дълга и стана супер обемна и готина,че и на другия ден още държеше.Пробвах на един кичур и по-ситните приставки,обаче по не ми хареса.

# 2
  • Мнения: 171
Аз едно време като ги пуснаха ми беше голям мерак такава преса,ма тъй и не си купих,а днеска,а утре и така си отиде,но една приятелка ми даде нейната и един цял следобяд докато беба спеше съм  си играла,от корените,до върха по цялата дължина  със най-едрата приставка и стана супер,косата ми е много дълга и стана супер обемна и готина,че и на другия ден още държеше.Пробвах на един кичур и по-ситните приставки,обаче по не ми хареса.

 newsm10  Точно така - прави се от корените към върха. Преди това обаче е добре да сложите малко пяна за коса и прическата става по-трайна.

# 3
  • Мнения: 5 140
Направих се на най -едрата приставка точно както описвате от корените към върха и станаххххх  smile3511,не е за разправяне.Моята коса е на етажи и не е много дълга.Е като я изправям добре стой,даже супер.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Направих се на най -едрата приставка точно както описвате от корените към върха и станаххххх  smile3511,не е за разправяне.Моята коса е на етажи и не е много дълга.Е като я изправям добре стой,даже супер.

И аз имам същия опит като на sineo4ka Peace

# 5
  • Мнения: 171
Направих се на най -едрата приставка точно както описвате от корените към върха и станаххххх  smile3511,не е за разправяне.Моята коса е на етажи и не е много дълга.Е като я изправям добре стой,даже супер.

И аз имам същия опит като на sineo4ka Peace

На по-дълги коси стои прическата добре, но на къси ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 299
АЗ съм обясявала много пъти. Правих се главно с едрата приставка много време, НО коасата задължително трябва да е:
1.измита
2. намазана с много пяна
3. оставя се да изсъхне така(тя става на много твърди клечки)
и след това действам с пресата - ефекта е страхотен.
Можеш да пробваш и само по едно "прещипване" в самия корен,надолу права. Става много интересно. Или няколко кичура  с едрата приставка, останалите с правата. С дербната не съм се правила, щото не ме кефи. Има и една по-начупена - с нея също не е лошо, но с едрата е най-добре.

# 7
  • Мнения: 165
моята е керамична и уж много штадяща  косата но след продължително ползване  косата ми много се изтощи макар че ползвам течни кристали  и балсам със силикон при изправянето newsm12 смятям да си дам почивка и да я изправям със сешоар и четка.

# 8
  • Мнения: 277
Правя се с най-ситната приставка, но на един кичур редувам прав участък с такъв начупен( дано ме разбрахте) и това само в горната част на главата не на цялата коса. Аз съм с подстрижка тип лале, но косата ми е дълга и много чуплива. Долната част изправям пак с машата. Става много ефектно и стилно, преди това слагам на мокра коса на Сънсилк крема за обем без отмиване.

# 9
  • Мнения: 4 970
И аз от доста време все се каня да си купя ,и сега ме подсетихте.Бихте ли препоръчали марка  и модел?!?КАкво трябва да гледам при избора?

# 10
  • Мнения: 5 140
АЗ съм обясявала много пъти. Правих се главно с едрата приставка много време, НО коасата задължително трябва да е:
1.измита
2. намазана с много пяна
3. оставя се да изсъхне така(тя става на много твърди клечки)
и след това действам с пресата - ефекта е страхотен.
Можеш да пробваш и само по едно "прещипване" в самия корен,надолу права. Става много интересно. Или няколко кичура  с едрата приставка, останалите с правата. С дербната не съм се правила, щото не ме кефи. Има и една по-начупена - с нея също не е лошо, но с едрата е най-добре.

 Baby@ ще пробвам твоят съвет,мисля че ще се получи добре!
Благодаря!   bouquet
Знаех си че тук ще получа страхотни съвети.Като пуснах темата и никой не ми отговори се отчаях,но сега съм доволна от съветите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт