Аз ли не съм с всичкия или моя се е.........

  • 4 607
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонка, само лично мое мнение - безнадеждно е - първо - защото той веднъж се е подиграл с теб /както и аз съм сигурна, че моя ще кръшне - стой и гледай ако до година не приличам на лос/ и може винаге да го направи пак, защото каквито и да са мотивите му - и от благородство да те избягва и от егоизъм - все тая, решение и то нормално общочовешко няма, трябва да се измайстори нещо ново, което да ви скрепи и пак лепеното си  е лепено.
И все пак чак пък толкова благороден да е, че да мре за теб, а да жертва любовта си, за да бъдеш щастлива... Айде айде - ако беше така да би бил с тебе още на времето.
Мисля, че за ти ще си намериш отговора, но сега се самонавиваш като ни "предизвикваш" дая ти кажем туй дето искаш да го чуеш.
Не си готова да го напуснеш и да решиш проблема по един или друг начин - в това съм сигурна като гледам постингите ти, но защо си толкова психически разклатена сега? какво е станало, че си толкова съсредоточена над него и връзката ви? нещо трябва да се  еслучило последния месец или два... нещо по-рзлично.

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ето ме, върнах се. Изстискаха ме като лимонче днес направо, чак сега сколасвам.

Тонка, няколко примера исках да ти дам за проклетите болести дето никнат, където не ги сееш и се появяват изневиделица. Диабетът си е стряскащо заболяване, но от него се мре само ако човек до такава степен се е отчаял, че спира да се бори. Не ми прилича твоят на такъв, поне както го описваш. Не знам на колко години е точно, но според мене се е стреснал нещо, знае, че по-млад няма да стане (както и вече е наясно, че ти не си поплюваш) - комплексирал се е по тоя случай и си го изкарва на тебе. Гадна реакция, ама такива ги вършат Close. Моят пък се налива с бира (пак добре, че не набляга на концентрат) до умопомрачение, когато му изникне някакъв сложен за разрешаване (поне в неговите очи) проблем. Писнало ми е от такива моменти, ама това му е клапанът за изпускане на напрежението явно, не мога да се боря с него, отказах се вече. Не е да го прави всяка вечер, така че не го считам все още за сериозен проблем, обаче ми свети червената лампа и почнах да действам завоалирано в тая посока, защото видях че с директни разговори не става.

Отплеснах се, да се върна на темата за болестите. Имам си една приятелка, която живее в Швейцария, често я споменавам тука във форума. Нейната майка преди няколко години страшно го беше закъсала със сърцето - или трябваше да я оперират и да й сложат изкуствени клапи, или щеше да си замине. Жената беше решила да мре Confused, нямало да издържи операцията, не знам какво още.. Приятелката ми се разтича, намери пари, уреди й операция при Чирков, едва ли не насила я завлече в операционната. Жива и здрава е сега, върти заведение, кара кола по-бързо и от мене, има енергия повече от двете ни, взети заедно, а гони 70-така Sunglasses. Опасно бабе Party, да не говорим, че хич и не прилича на такова - повече от 50, максимум 55 години не може да й даде човек. Трудното е, докато се обърне нагласата.

Пак същата приятелка - има си там тя в Швейцария един ухажор (над 70-годишен е вече newsm27), още от преди да се запознае със сегашния си мъж. Всичко хубаво, цветя и рози, и в един момент го нарочиха, че е болен от рак Sad. Така и не разбрах вярна ли е била диагнозата; знам само, че му изрязаха половината стомах, пращаха го на химио- и всякаквите му там други гадости, но човекът излезе инат и оживя. И не само - не го бях виждала от 7-8 години - искам да кажа, че си е същият, не е мръднал изобщо и съвсем няма намерение скоро да мре, нито да се отказва от благинките на живота. Непрекъснато я преследва приятелката ми за секс - тя казва, че можел и всеки ден да го прави, без да се напъва особено. Тя като си дойде насам той току-реши, хваща самолета и се обажда направо от летището, че е тука и чака някой да го посрещне Crazy. Не си го дава живота и правилно, според мен. Дано да запазим и ние такъв дух на такава възраст.

От друга страна имам няколко колеги, които са ми почти връстници, а вече са с по 1 инфаркт. Те какво, да лягат да умират ли, на по 40-50 години? Съвсем пълноценно си живеят, не са се лишили от нищо. Спазват все пак някакъв по-умерен режим, но на аскетизъм далеч не са го избили.

Така че - казвай му на твоя да се стяга в кръста, къде дават така Crossing Arms. Не знам как ще го направиш, но или трябва да му влезе в главата, че това не е краят на света или наистина ще се превърне в един мърморко, който е не толкова болен, колкото обсебен от идеята за това и тормозещ всички около себе си.

# 32
  • Мнения: 473
Муцка така е ама диябета си е доста коварен.На моя му тръпнат краката посточнно ходи на масаци.
Чакайте да ви кажа екшана продължава,тоя ме направи на луда калинка #Silly.Провокирана от темата "Да убием бившата половинка,или да го оставим да се ...........".Аз добих смелост да го попитам дали го интересувам като жена моя.
Чакайте отначало да ви разкажа.Като писах в онази тема какво ми е причинил се разбих.Никога не съм писала за това какво ми е причинил,и сега като го написах неможех да повярвам колко гнусно е постъпил smile3518.
Снощи се прибирах от работа и трябваше да му звънна по един въпрос,той чакаше да му се обадя.Звънах му и ала - бала се разбрахме,той след това ме попита:
-Ти къде си.
Аз:
-прибирам се.
Той :
-Ще ти звънна после да ми кажеш как е детето.
Ок и затворих.Пътувайки си мисля "Абе тоя как ме разпитва каде съм,и аз даже му обяснявам".Звъннах му пак,и го попитах:
-Искам да те питам защо ти като ме питаш къде съм аз ти казвам, а аз като те попитам ти къде си почваш да ми крещиш"Ти сега какво ме разпитваш,къде съм с кой съм,даже мълчиш за да се ослушаш какво се чува около мен".
- Нищо лично нямам предвид като те питам,интересува ме дали си се пребрала за да чуя детето(Детето още не може да говори)
Аз:
-Ок тогава като само заради детето ме търсиш звънни в къщи гледачката е с него и я питай нея как е,няма нужда да ме чакаш да се пребера аз.Айде чао.
Като се предбрах реших да му се обадя и да го питам нещо,ние никога не сме си казвали Обичам те или нещо подобно,направо сме като някое немско семейство,дори и преди като гаджета.
Звъня му и му викам:
-бих искала да те попитам Аз интересувам ли те.
Той:
-В какъв смисъл
Аз:
-Като жена
Той:
-не и ти добре го знаеш
Аз:
-Добре.И затворих.
разплаках се стана ми много гадно newsm45.Но исках да знам защото той много ме объркваше.Нито съм от разведените нито от семеините,немога да се впусна в някаква връзка защото се чуствам морално ангажирана с него.Но при този негов отговор поне вече ще съм наясно.
Но ето ти че след 2 часа към 21.30 часа звънни на телефона и наглеца ми вика.
- Какво правите newsm47.(Ние представете си,нали аз не го интересувам.Все едно че нищо не ми е казал.)
Аз
-Нищо,искаш ли да чуеш детето.(и му пробутах тел. на бебо).
Той
-Да,дай ми го.
Малкия взима телефона и почва да му говори на неговия си език дето нищо не му се разбира.Ама аз съм до телефона и чувам моя му вика
- бебе дай телефона на мама
А малкия му отвръща
-Няма(няколко пъти).
аз взимам телефона и той почва да ми говори някакви тъпотий дето може и да си ги кажеме друг път.За капак ето че към 23.00 часа ми цъфа в къщи(това не е присъщо за него,той толкова късно в нас).А забравих да ви кажа че аз не почвам някакъв разговор по телефона а му отговарям с да и не на въпросите.
Идва нашия и ми вика
-Аз само се отбих да ти оставя пари щото утре нали сутринта ще ти докарат колата от ремонт да платиш на майстора.И към обяд да се обадиш не еди кой си да му закараш колата и да вземеш новата кола.Носи си и личната карта за да ти я прехвърли на твое има(имам един мерцедес и той ми взе по нов модел сега).Аиде аз тръгвам чао.
Тази сутрин като ми зазвънял 100 пъти дали съм взела телевизора да го карам на ремонт.Ама някакви тъпи въпроси нямам думи.направо ми идеше да го питам дали ме взима за малоумна,от сорта(ама буксата,ам прякате къде се намира техника,чак да не се претиснявам ако неможе да сложи техника една джвъчка че той вечерта щял да я направи),вече и довечера разбрах че ще е в къщи,честно  8 пъти ми звънна.Мацки незнам какво да правя много съм объркана,какво иска от мен.Не се чуствам свободна по този начин все се съобразявам с него.А пък и аз имам нужда от мъж който да ме прегърне да ме целуне да правим ала бала.Чесно аз от половин година нямам полов живот.Но това под секрет.КАКВО ИСКА ОТ МЕН ТОЙ.  newsm12

# 33
  • Мнения: 2 863
Ами прочети назад постингите има отговр на тоя последния ти въпрос... Той знае, че ти имаш чувства към него и това му е приятно, при такъв конкретен отговор дето ти го е дал на твоя въпрос, има само един изход пред теб.Не да се правиш, че ти нямаш чувства към него, а НАИСТИНА ДА СИ ДАДЕш ВРЕМЕ И ДА ПРЕОДОЛЕЕш чУВСТВАТА СИ КЪМ НЕГО. Преди време в един форум един мъж ми беше написал:"няма смисъл да мислиш любовно за някого, който не мисли по този начин за теб!" да знаеш как ти олеква като го схванеш ама наистина да го осъзнаеш, не с тайнички надежди как да го върна към себе си, или той ще разбере какво губи или от сорта.... Имай си тия отношения с него... явно парички ще има за теб и детето и почни да се измъкваш от тая тотална концентрация върху него. На всичко отгоре си по-млада(сигурно си и по-хубавата част от двойката:)) и хайде моля те не ми казвай, че няма други мъже дето да харесаш... не ме разбирай погрешно... не казвам утре да се метнеш на врата на някой.... но просто да осъзнаеш, че той наистина не  те иска като жена и да започнеш да живееш с тази мисъл. Ти си майка на детето му и той винаги ще има отношение към теб, но явно няма да е това, което ти искаш:(((

# 34
  • Мнения: 473
Ами прочети назад постингите има отговр на тоя последния ти въпрос... Той знае, че ти имаш чувства към него и това му е приятно, при такъв конкретен отговор дето ти го е дал на твоя въпрос, има само един изход пред теб.Не да се правиш, че ти нямаш чувства към него, а НАИСТИНА ДА СИ ДАДЕш ВРЕМЕ И ДА ПРЕОДОЛЕЕш чУВСТВАТА СИ КЪМ НЕГО. Преди време в един форум един мъж ми беше написал:"няма смисъл да мислиш любовно за някого, който не мисли по този начин за теб!" да знаеш как ти олеква като го схванеш ама наистина да го осъзнаеш, не с тайнички надежди как да го върна към себе си, или той ще разбере какво губи или от сорта.... Имай си тия отношения с него... явно парички ще има за теб и детето и почни да се измъкваш от тая тотална концентрация върху него. На всичко отгоре си по-млада(сигурно си и по-хубавата част от двойката:)) и хайде моля те не ми казвай, че няма други мъже дето да харесаш... не ме разбирай погрешно... не казвам утре да се метнеш на врата на някой.... но просто да осъзнаеш, че той наистина не  те иска като жена и да започнеш да живееш с тази мисъл. Ти си майка на детето му и той винаги ще има отношение към теб, но явно няма да е това, което ти искаш:(((


Jaly добре аз катого попитах,той замълча първо и после им каза това.Защо тогава след този разговор това внимание.То не еприсъщо за него.Аз си го познавам newsm78

# 35
  • Мнения: 2 863
Виж сега Тонка, ти четеш постингите малко като дявола евангилието:))) Ами искаш да чуеш каквото ти се иска, нормално... ама не изглежда така отстрани, може да държиш в торбата още някоя ключова подробност, ама аз няма как да знам нали???? или пък другите.... Искам да кажа, че ФАКТ, чЕ НЕ СПИ С ТЕБ... ФАКТ, чЕ КАТО ЖЕНА ТЕ ПРЕНЕБРЕГВА  И ТИ САМА КАЗВАш, КОЛКО ГАДНО Е ПОСТЪПВАЛ НА МОМЕНТИ...ДОБРЕ, може нещо да се е променило, иска си детето, осигурява ви на 200% - ОК това е страхотно,  и мене ме издържа бащата на първото ми дете, дето преди години ако някой ми го беше казал, щях да го обява за луд , ама на- живота си прави какви ли не обрати, на нас остава, ако успеем да оцелим посоката на следващия обрат, ако ли не.... кофти... Като и да го погледна виждам все едно и също- ти имаш чувства, искаш го още тоя мъж, въпреки всичко дето ти го е натворил, ама нямам същото усещане за него....и каквито и да са му причините, единственото важно е, че от това на теб не ти става по-добре.Разбираш ли? даже и да дойде и да ти каже утре, че те обича, ама пак са така нещата- не спи с теб, иска да чуе детето и в прав текст те отрязва, какво ще те стопли едно такова признание. После ако се върнем назад, ти казваше, че вече не го искаш... изгежда си убеждавала себе си, щото ние не ти вярваме... аз поне не... искаш го та чак по шевовете пукаш... ама я се отдели малко от него спри непрекъснато да ровичкаш какво бил мислил, какво бил казал.... да видим няма ли да си по-добре??? той да не би да отделя толкова време в деня си да мисли ти какво мислиш и как се чувстваш????????????????

# 36
  • Мнения: 473
Виж сега Тонка, ти четеш постингите малко като дявола евангилието:))) Ами искаш да чуеш каквото ти се иска, нормално... ама не изглежда така отстрани, може да държиш в торбата още някоя ключова подробност, ама аз няма как да знам нали???? или пък другите.... Искам да кажа, че ФАКТ, чЕ НЕ СПИ С ТЕБ... ФАКТ, чЕ КАТО ЖЕНА ТЕ ПРЕНЕБРЕГВА И ТИ САМА КАЗВАш, КОЛКО ГАДНО Е ПОСТЪПВАЛ НА МОМЕНТИ...ДОБРЕ, може нещо да се е променило, иска си детето, осигурява ви на 200% - ОК това е страхотно, и мене ме издържа бащата на първото ми дете, дето преди години ако някой ми го беше казал, щях да го обява за луд , ама на- живота си прави какви ли не обрати, на нас остава, ако успеем да оцелим посоката на следващия обрат, ако ли не.... кофти... Като и да го погледна виждам все едно и също- ти имаш чувства, искаш го още тоя мъж, въпреки всичко дето ти го е натворил, ама нямам същото усещане за него....и каквито и да са му причините, единственото важно е, че от това на теб не ти става по-добре.Разбираш ли? даже и да дойде и да ти каже утре, че те обича, ама пак са така нещата- не спи с теб, иска да чуе детето и в прав текст те отрязва, какво ще те стопли едно такова признание. После ако се върнем назад, ти казваше, че вече не го искаш... изгежда си убеждавала себе си, щото ние не ти вярваме... аз поне не... искаш го та чак по шевовете пукаш... ама я се отдели малко от него спри непрекъснато да ровичкаш какво бил мислил, какво бил казал.... да видим няма ли да си по-добре??? той да не би да отделя толкова време в деня си да мисли ти какво мислиш и как се чувстваш????????????????


Виж не ми се обиждай ама май не си прочела всичко което съм написала за него.Аз споменах че той е диядетик.Още като се запознахме преди 4 г.аз го заведох на лекар и откриха болеста.Щото той ми обясняваше как бил болен от рак и щял да умра.Затова е под въпрос да ли иска да спим,или иска ама неможе.Ние и преди сме си имали малко проблем в леглото.Гледай какво ме караш да говоря.Ама го преодоляхме.А сега вече незнам на какво положение е .Знам че си няма приятелка и не прави с..с.Та той е имал 4 жени в живота си барабар с мен.ТУк хич не съм наясно щото аз съм с по голям опит.Другото което е че искал да чуе детето.Не аз набутат слушалката на детето.А той през цялото му време му казваше аз чувах.Дай ми мама.И аз това което искам да чуя е какво мислите вие.Да чуствам се морелно ангажирана с него и това ми пречи да бъда с друг.Тоест да имам пълноценна връзка.Иначе за единия с...с,те и кучетата нямат проблем с него.Стига да я в пола и веднага ще го опънат.Щото наще мъже БГ са много потентни.Вада си изводи от един сайт дето си пиша за запознанства,и си пуснах обява "Търса не ангажираща връзка".Та ми пишат "Искаш ли да правим секс".Тия не са добре та какво ще рече не ангажираща връзка.Все едно съм им написала "влизам в нанастир искате ли да дойдете с мен"Ама аз ги оправих така като ми пишат аз има пиша не искам свирка. newsm47

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Мацки незнам какво да правя много съм объркана,какво иска от мен.Не се чуствам свободна по този начин все се съобразявам с него.А пък и аз имам нужда от мъж който да ме прегърне да ме целуне да правим ала бала.Чесно аз от половин година нямам полов живот.Но това под секрет.КАКВО ИСКА ОТ МЕН ТОЙ.  newsm12

Сама си написала отговора. Имаш нужда от мъж до себе си, а не от наставник. Просто му го кажи. Постави въпроса ребром или ти дава това, от което се нуждаеш или просто те издържа финансово, вижда си детето, но те оставя да си имаш личен живот, без да се меси в него и да се дразни от този факт. Все пак ако той няма нужда от секс, а от приятел до себе си, при теб нещата явно не са така. Сам ти е казал, че ти има още много да вземеш от живота и за това не иска интимна близост с теб. Сега е сам, както си писала по-горе и ти си вариант за запълване на празнотата, но явно не по начина, по който ти искаш. Нещо като съпрузи с многогодишен брак, които вече са по-скоро приятели, отколкото любовници и това им стига, но става въпрос за хора по на 60 години например, каквато  ти определено не си, за него незнам, не си писала колко е годишен. За това просто му го кажи и виж какво ще последва.

# 38
  • Мнения: 473
Мацки незнам какво да правя много съм объркана,какво иска от мен.Не се чуствам свободна по този начин все се съобразявам с него.А пък и аз имам нужда от мъж който да ме прегърне да ме целуне да правим ала бала.Чесно аз от половин година нямам полов живот.Но това под секрет.КАКВО ИСКА ОТ МЕН ТОЙ.  newsm12

Сама си написала отговора. Имаш нужда от мъж до себе си, а не от наставник. Просто му го кажи. Постави въпроса ребром или ти дава това, от което се нуждаеш или просто те издържа финансово, вижда си детето, но те оставя да си имаш личен живот, без да се меси в него и да се дразни от този факт. Все пак ако той няма нужда от секс, а от приятел до себе си, при теб нещата явно не са така. Сам ти е казал, че ти има още много да вземеш от живота и за това не иска интимна близост с теб. Сега е сам, както си писала по-горе и ти си вариант за запълване на празнотата, но явно не по начина, по който ти искаш. Нещо като съпрузи с многогодишен брак, които вече са по-скоро приятели, отколкото любовници и това им стига, но става въпрос за хора по на 60 години например, каквато  ти определено не си, за него незнам, не си писала колко е годишен. За това просто му го кажи и виж какво ще последва.


Аз го познавам добре.Има ли мъж дето да  си издъжа бившата а друг да я ч..а newsm12.Той няма да ми каже нищо smile3505 но ще ме намрази.Дори и да има чуства към мен много е горделив за да ми каже.Освен ако не си пийне smile3521.Ама аз тогава не ги звимам на сериозно.А и к'во ме греят да много те обичам ама си мастурбирай newsm62 newsm62.И тогава ние ще се отделечим и приятелство няма да има повярвай.Той е Лъв и чуството му за собственост е голямо. newsm78

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Знам ги лъвовете, около мен е пълно с такива - баща ми майка ми като за начало, след това малкия идва на дневен ред, абе чудо. Та по повод чувството за собственост - права си. Родителите ми са разведени от 14 години, преди това живяха привидно като семейство поне 5 години - стават почти 19 от както реално не са съпрузи в истинския смисъл на думата, но баща ми още изпитва собственически чувства към майка ми, въпреки че се опитва да ги прикрива. Топката е в теб. Ти трябва да решиш какво искаш. Не може и вълка да е сит и агнето да е цяло. Или избираш варианта той да те издържа и връзки еднодневки само за едно ч...., или търсиш сериозна връзка и той просто остава баща на детето ти и ангажиментите му се свеждат само и единствено до издръжката на детето.

# 40
  • Мнения: 473
Знам ги лъвовете, около мен е пълно с такива - баща ми майка ми като за начало, след това малкия идва на дневен ред, абе чудо. Та по повод чувството за собственост - права си. Родителите ми са разведени от 14 години, преди това живяха привидно като семейство поне 5 години - стават почти 19 от както реално не са съпрузи в истинския смисъл на думата, но баща ми още изпитва собственически чувства към майка ми, въпреки че се опитва да ги прикрива. Топката е в теб. Ти трябва да решиш какво искаш. Не може и вълка да е сит и агнето да е цяло. Или избираш варианта той да те издържа и връзки еднодневки само за едно ч...., или търсиш сериозна връзка и той просто остава баща на детето ти и ангажиментите му се свеждат само и единствено до издръжката на детето.


Абе аз това го знам.Че ваиантите са 2.1Или това положение ,и тайничко  smile3508Боц някъде,2или раз - праз.Ама въпроса е ами ако се получи а аз пропилея шанса да пробвам заблудена понеже съм решила че е приключена история а не е било така.Те т'ва ме ЯДЕ smile3511.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ами пробвай! smile3516 Бъди по-настъпателна една вечр, когато у е вас и виж какво ще се получи. smile3506 Ако стане нещо значи има шанс, ако извърти така нещата, че да се измъкне - ще знаеш, че си опитала, но нищо не се е получило и с чиста съвест можеш да продължиш напред.

# 42
  • Мнения: 473
Ами пробвай! smile3516 Бъди по-настъпателна една вечр, когато у е вас и виж какво ще се получи. smile3506 Ако стане нещо значи има шанс, ако извърти така нещата, че да се измъкне - ще знаеш, че си опитала, но нищо не се е получило и с чиста съвест можеш да продължиш напред.


Ох мила много искаш да ми помогнеш но при мен е трагедия пълна smile3518.Ако знаеш само каква дистанция успява да държи,та и с танк неможе да минеш през него.А сетих се ще му врътна един  smile3508стриптиз newsm48.Чисто гола само по жартиери и с едно палто дълго с косъм отгоре ще си сложа.А не да му доказвам каква домакиня съм newsm64Ще изненадам противника в гръб af.Е те това ще му спретна,музика ще пусна па ако не му харесва да не гледа.  love001  love001

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
А сетих се ще му врътна един  smile3508стриптиз newsm48.Чисто гола само по жартиери и с едно палто дълго с косъм отгоре ще си сложа.А не да му доказвам каква домакиня съм newsm64Ще изненадам противника в гръб af.Е те това ще му спретна,музика ще пусна па ако не му харесва да не гледа.  love001  love001
За това ти пиша до сега! Здраво настъпи без да има възможност за вариации и да видиш каво ще последва. newsm48

# 44
  • Мнения: 473
А сетих се ще му врътна един  smile3508стриптиз newsm48.Чисто гола само по жартиери и с едно палто дълго с косъм отгоре ще си сложа.А не да му доказвам каква домакиня съм newsm64Ще изненадам противника в гръб af.Е те това ще му спретна,музика ще пусна па ако не му харесва да не гледа.  love001  love001
За това ти пиша до сега! Здраво настъпи без да има възможност за вариации и да видиш каво ще последва. newsm48


Да ама има един проблем.Няма на кой да оставя малкия newsm30.Ще трябва да ми Асистира newsm47

Общи условия

Активация на акаунт