Кабо Верде и Гамбия - отзиви? Давайте идеи за морска почивка през есента...

  • 2 401
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Здравейте. Опитваме се да резервирам есенна почивка някъде (14ти ноември трябва да сме някъде....). Исках Доминикана, но четах в отзивите тук, че по това време там имало урагани. Сега гледам оферти за Кабо Верде и Гамбия - някой бил ли е там? Ако някой има и други предложения - насреща съм. Условието е да е топло, да има море (океан)... И Малдивите са ми скъпи  Joy, Мексико в момента не било подходящо, че имало преразпределение на нарко пазарите, а до щатите не ми се ходи. Всичко друго е добре дошло като предложение...

# 1
  • Мнения: 119
"...Мексико в момента не било подходящо, че имало преразпределение на нарко пазарите"

Две познати семейства бяха скоро там и са си изкарали прекрасно и безпроблемно.
Едните от САЩ , другите от България.

Кабо Верде и Гамбия поне са близо . Дългите полети направо ме побъркват. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 175
Кабо Верде отдавна съм го целнала, макар да имам леки съмнения, че няма да е толкова топло колко обичам..от онази страна на океана духа яко..
За Гамбия не съм наясно..
Пробвай Занзибар.. Peace
П.С - аз съм била в Доминикана края на ноември - ок си беше.. Peace
Но и там ми беше духливо.. Embarassed

# 3
  • Мнения: 7 605
Ураганите в Доминиканската са през август/септември/октомври, та ноември си е съвсем добре за там  Peace  Аз съм ходила през октомври, времето си беше супер  Peace
Ако трябваше да избирам между Доминиканската и Кабо Верде или Гамбия, определно бих избрала Доминиканската  Peace

# 4
  • Мнения: 1 668
Много ви благодаря за отговорите. дано получа ощке няколко мнения в следващите няколко дни, че още не сме се накумили къде

# 5
  • Мнения: 7 605
Като алтернатива се сещам за Шри Ланка, красиво е там и не е скъпо!

# 6
  • Мнения: 2 175
Или Гоа..
Но през ноември все още е ок и в Египет и в Израел.
Аз в Ейлат съм се пекла и през януари.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт