Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 257 909
  • 775
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Спомняте ли си "Времето и вятъра "?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 67
Аааа, аз си го спомням!
Благодаря ти за темата   bouquet
Някога го даваха след "Робинята Изаура" Wink

После имаше един "Танцувай с мен" се казваше. За двама близнаци - Кинзиньо и Наниньо. Мисля, че така се казваше името на втория, но не съм сигурна.

"Андреа Селесте" и "Черната перла" с участието на Андреа дел Бока
ще се сетя и за още Simple Smile

Ако става въпрос само за сапунени сериали.

Иначе искам да гледам отново - "Зеленото чудовище". Само веднъж го пуснаха тоя филм, преди мнооого години Wink и повече никога не го повториха.

"Фортуната и Хасинта"

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 15:43 от cvetanova

# 2
  • Мнения: 2 746
Спомняте ли си "Времето и вятъра "?


Това да не е онзи сериал, дето на главната героиня и светваха очите в зелено и получаваше ясновидски видения? Ако е той, много ми харесваше навремето. Искам пак да го дават. Също и сериала "От обич" бих гледала с удоволствие отново.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 67
не, не е Simple Smile
Това е сериал по романа на Ерико Верисимо

Смътно си спомням героите - Бибиана и капитан Родриго. Филмът беше "построен" по спомените на Бибиана за своята баба Ана, но повече не помня. Наистина искам да го гледам отново тоя филм.

# 4
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Хоп и аз при вас    bouquet.Много хубава тема PeaceМного ,ама много искам да гледам един стар ама много стар австралиски  сериял че чак името му вече не помня ooooh! ooooh! явно вече одъртявам  newsm27 newsm27Разказваше се как от Англия заточиха във Австралия много хора по между тях бяха и двамата главни герой Сюзан и Джон той беше бунтовник ирландец май а тя бе обвинена в кражба.Имаше любов и сражения и романтика Мисля че че се казваше ,,Срещу вятъра "ама не съм особенно сигурна newsm78...........Ще съм благодарна ако някой се сети за какво говоря и му напише името  ако аз греша!

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 16:03 от цурето66

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 380
Сещам се за няколко:
- "Шака Зулу"- даже не съм сигурна, че това е името на сериала, помня го смътно от детството си- разказваше се за зулусите, за вожда на племето им и... не помня друго;
- "Отмъстителите"- шпионски английски сериал от 60-те години, ако не се лъжа;
- "Щастливи хора"- сръбски сериал отпреди около 15 години, навремето ми беше много забавен. Излъчваха го по "Нова телевизия".
- "Телец и стрелец"- гръцки сериал, нещо като "Съдружници по неволя", за една журналистка /телец/ и полицай /стрелец/, които си сътрудничеха при разследванията, а  междувременно между тях прехвърчаха любовни искри. Даваха го май също по "Нова телевизия" преди повече от десет години.
-"Съдружници срещу престъплението"- по Агата Кристи, с герои Томи и съпругата му Тапънс, която носеше много екстравагантни шапки.
Дали има и други, които да ги помнят?

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 17:09 от Лола

# 6
  • Мнения: 35
Хоп и аз при вас    bouquet.Много хубава тема PeaceМного ,ама много искам да гледам един стар ама много стар австралиски  сериял че чак името му вече не помня ooooh! ooooh! явно вече одъртявам  newsm27 newsm27Разказваше се как от Англия заточиха във Австралия много хора по между тях бяха и двамата главни герой Сюзан и Джон той беше бунтовник ирландец май а тя бе обвинена в кражба.Имаше любов и сражения и романтика Мисля че че се казваше ,,Срещу вятъра "ама не съм особенно сигурна newsm78...........Ще съм благодарна ако някой се сети за какво говоря и му напише името  ако аз греша!
Спомням си филма,обаче май беше заглавието "Бунтовникът от кап.."губ и ми се името Embarassed

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Хоп и аз при вас    bouquet.Много хубава тема PeaceМного ,ама много искам да гледам един стар ама много стар австралиски  сериял че чак името му вече не помня ooooh! ooooh! явно вече одъртявам  newsm27 newsm27Разказваше се как от Англия заточиха във Австралия много хора по между тях бяха и двамата главни герой Сюзан и Джон той беше бунтовник ирландец май а тя бе обвинена в кражба.Имаше любов и сражения и романтика Мисля че че се казваше ,,Срещу вятъра "ама не съм особенно сигурна newsm78...........Ще съм благодарна ако някой се сети за какво говоря и му напише името  ако аз греша!

"Срещу вятъра" е:
http://www.imdb.com/title/tt0076974/

Това да не е онзи сериал, дето на главната героиня и светваха очите в зелено и получаваше ясновидски видения? Ако е той, много ми харесваше навремето. Искам пак да го дават. Също и сериала "От обич" бих гледала с удоволствие отново.

Този беше "Странното завръщане на Диана Саласар".
http://vbox7.com/play:dfddb73a

После имаше един "Танцувай с мен" се казваше. За двама близнаци - Кинзиньо и Наниньо. Мисля, че така се казваше името на втория, но не съм сигурна.

Жоал Виктор и Кинзинио

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 18:20 от ЗлаВещица

# 8
  • Мнения: 2 746

Този беше "Странното завръщане на Диана Саласар".
http://vbox7.com/play:dfddb73a



Ммм, да, точно така, благодаря ти Вещичке! Peace

# 9
  • Мнения: 8
Иска ми се отново да гледам "Градът на капитала".Сериалът не беще много дълъг,но отразяваше много интерсни взаимоотношения.И беше много забавен...

# 10
  • Мнения: 0
Богат - Беден
Помните ли го - имаше един злодей Фалконети ?

# 11
  • Мнения: 1 558
Аз се сещам за един стар сериал,май беше немски -"Хотел Рай". Двама готини братя-единия беше голям плейбой,май бръмчеше с един мотор,а другия куцаше....  Thinking

# 12
  • Мнения: 337
Имаше един сериал-мисля, че беше английски не съм много сигурна, за една модна къща, шиеха шапки, ако не се лъжа, действието се развиваше 50 те някъде, беше страхотен, искам да го гледам отново.
Дали не се казваше "Модна къща Тара" или това беше друг сериал Thinking

# 13
  • софия
  • Мнения: 2 542
Богат - Беден
Помните ли го - имаше един злодей Фалконети ?


Помня ги и още как, Фалконети и далеч след това - Леонсьо от "Робинята Изаура" отнасяха клетвите на пенсионерките от онова време.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Имаше един сериал-мисля, че беше английски не съм много сигурна, за една модна къща, шиеха шапки, ако не се лъжа, действието се развиваше 50 те някъде, беше страхотен, искам да го гледам отново.
Дали не се казваше "Модна къща Тара" или това беше друг сериал Thinking


Модна къща "Елиът"

Общи условия

Активация на акаунт