Въпрос за количката на Чиполино Туини към майките в БГ?

  • 3 285
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
абе според мен повечето колички са тесни, все пак това не е креватче. Моето Бертони е добре уплътнено, но няма как да не духа в количка, освен ако нямаш найлононо покривало. Наистина с вратите е трудно, но и тези едно зад друго пак не можеш да вкараш в стандартен асансьор неразгънати.
Още една неволя на близнашките майки, какво да правим Grinning
DesislsvaDim, една майка дълго време продаваше във форума Graco за близнаци на мн.добра цена, май обаче децата десяха едно до друго.

# 16
  • Мнения: 331
абе момичета...  кокичета!!!
Около Нова година си тръсих количка като мойта - graco, защото мойта я потршиха мангалите, и намерих - в премаман. изчислиха ми я по-малко от 200 евра, но трябва да се поръча и да се изчака.
отидете там и говорете с девойките. много бях доволна от  тая количка. и бях много 'ФИЕШЪН'.. Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 964
Най-накрая си купих количка на "Graco"струва ми 149.00$ при това е от колекцията за 2006г.Вие какви 200евро разправяте newsm78,защо е толкова скъпа newsm78 може би защото са Американско производство тука са по евтини newsm78

# 18
  • Мнения: 331
Най-накрая си купих количка на "Graco"струва ми 149.00$ при това е от колекцията за 2006г.Вие какви 200евро разправяте newsm78,защо е толкова скъпа newsm78 може би защото са Американско производство тука са по евтини newsm78
чикаго... чикаго... докато дойде "назад" - ей ти ги още 149.  Close Close

# 19
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Аз съм Радос, майка на  две момченца на годинка и един месец-Дани и Зарко. Сега по въпроса ползва ме точно такава количка от раждането им, но не мога да кажа, че сме много доволни.Колелата се разкрачиха, вярно е и че и децата ми варвят едрички,но това не би трябвало да е проблем. На всичкото отгоре не я експлоатираме много.Не я препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт