А как реагират мъжете ви за кърменето на обществено място.

  • 1 893
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 524
Моят съпруг съшо ме подкрепя за къменето навън. След като стоя при нас с бебо първият път като го кърмих в Морската се прежали и спря да му прави впечатление.
Счита, че правя добре като кърмя бебо, а преди и каката, но в последно време взе да ме подпитва - ти това дете докога ще го кърмиш и няма ли да го захранваш вече.

# 31
  • Мнения: 3 926
Нашият тати май нямаше избор Mr. Green Той знае, че от край време си ме влече ексхибицонизмът Wink Пък и честно казано май вече ми е свикнал - приятели мъже, които целувам навсякъде по улицата, където и да се срещнем... ходя по бельо вкъщи, дори и да имаме гости, защото те са ни приятели, а банските ми са мнооого по-изрязани и показващи от всичката ми бельо Laughing ... мисля, че кърменето навън му е най-малкият проблем Grinning Изобщо не му пука, но да беше преди 5 години... малее... тогава само ме питаше - "Не смяташ ли, че тази блузка е прекалено ефирна" Laughing пък от мен се вижда повече сутиена, отколкото блузката Joy
Ех, страхтни са мъжете, а най-доброто им е, че с мека ръка можеш да ги поведеш навсякъде Hug

# 32
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Няма никакъв проблем, дори се хвали, че хищникът винаги може да бъде нахранен, независимо къде сме. Докато нямах слинг винаги сядаше така, че да мога да се облегна на него, за да ми е по-удобно.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 682
Няма нищо напротив, даже май му е забавно, щото все ни снима като се кърмим навънка.

# 34
  • Мнения: 4 629
На кърменето навън мъжа ми реагира както и на кърменето вкъщи. Нито аз нито той правим някаква разлика. Ако се замисля първият път на мен май ми беше по-неудобно, а той ме окуражаваше да се престраша Laughing

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Ти знаеш как реагира моят мъж, но аз пак да ти кажа Grinning
Не знам как се е чуствал първия път, може и да му е било странно, но не го е показал. Той общо взето е много здравомислещ и логиката му е че щом детето е гладно, то трябва да бъде нахранено. Че щяло да е навън не мисля, че го притеснява.

.....
Той е много "про" кърмачески настроен и такива неща ги приема нормално.
Тоже самое. Също смята, че ако гърдите са извадени с цел кърмене, изобщо не представяват сексуален обект, независимо къде се случва това.

# 36
  • Мнения: 1 878
Нашият тати приема кърменето където и да е като хранене на бебо и е безкрайно доволен, че не се смущавам да кърмя навън, защото така не сме ограничени във времето и разходките заедно. И като знае колко съм доволна, че се кърмим и се кефя и той се кефи. Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 2 164
Напълно ме подкрепя  Grinning!

# 38
  • Мнения: 3 550
Много ме подкрепя. Първите няколко пъти много ми помагаше да се оправя с бебе, сутиен и цица. Насърчава ме когато сме в заведение да не се шматкам насам-натам като му`а без глава, а да си кърмя на масата. Плажното кърмене малко го постресна. За ходещо и говорещо кърмаче не ще и да чуе, но ще се оправим някак.

Сега специално го попитах. Казва, че е привърженик на кърменето (вкл. и на открито), но не и когато се парадира с това. Против всякакви демонстрации. Не би си облякъл "кърмаческа" тениска.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 381
Пролетта ходихме в зоопарка по идея на таткото. Беше наясно, че ще има и кърмене по време на разходката. Когато момента наближи, таткото все не намираше подходяща пейка. След няколоко обиколки из парка вече ми беше все едно къде ще седнеме да се храним с момата. Издебнах момент, когато се беше разсеял с животните и направо се задействах. Когато разбра, че всъщност изглежда, че се гушкаме, за да се приспиваме, се успокои и нямаше повече проблеми.
Сега вече е трудно кърменето навън, защото момата много се разсейва и забравя за какво става въпрос. Сигурно само ако много и се суче, например за приспиване.

# 40
  • Мнения: 1 680
На мъжлето въобще не му пука дали някой друг (мъж) ще ми види циците, даже на плажа често той ме е насърчавал да съм по монокини.
Изцяло ме подкрепя и се радва, че не дава по 50-60 лв. излишни на месец, само дето започна леко да се дразни ,че не можем да се напием заедно...

# 41
  • София
  • Мнения: 747
И моят мъж беше този, който ме окуражи първия път. Сега събота и неделя, когато сме заедно по цял ден и на разходки, кърмя по-често навън отколкото вкъщи- случва се навсякъде: пицариии, паркове, в колата, често и сред приятели. Е, винаги се съобразявам, да се обърна примерно с гръб към другите маси, в никакъв случай не парадирам. Но на татито поякога му се иска да ни забележат- много се гордее с това( не да ми видят циците, а да разберат, че кърмя детето  Mr. Green ).

# 42
  • Мнения: 4 414
винаги е бил ЗА кърменето и винаги е смятал, че както ние се храним навън, така и бебето може да си се кърми навън. казвал ми е, че ако е гладно и в трамвая да сме,  да си го кърмя. дори наскоро много настойчиво обясняваше на една приятелка да не се мъчи с цедене и мъкнене на шишета, а да си кърми детето навън. така се беше разпалил, че чак ми стана забавно:)

# 43
  • Мнения: 81
И при нас няма разлика навън или в къщи само дето в къщи си лежим Simple Smile Мъжа ми не се е замислял даже се зачуди защо другите се притесняват, а аз далеч не съм от най дискретните кърмачки  Wink

# 44
  • Мнения: 2 467
Еиииии, завидях ви на мъжете! Моя зъл! Като кажа навън ще кърмя, търчи напреде ми с ключовете за колата ( да кърмя в колата, не да си ходим)! Ама ще го изненадам аз  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт