Използвате ли суплементи(хранителни добавки) и какви-6?

  • 67 769
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 171
да ползвам суплементи- без тях не може Flutter В момента :
1.Зелен чай на prima
2.Астрагалус на now
3. хром пиколинат на NOW  и тн....
Есента ще пия нещо друго....омега3 на now съм си наумила.. bowuu

# 2
  • Мнения: 4 678
Протеин,аминокиселини,карнитин,глутамин,креатин,таурин,ДХЕА,рибено масло,зелен чай,витамини и минерали Peace

# 3
  • Мнения: 45
здравей Поци, поръчах си от Sila.bg  5-HTP и искам да го ползвам за отслабване и подобряване на съня. Но този е от 50 мг и на опаковката пише да се приема 1 табл. дневно.  Четох из много американски сайтове за тази добавка , напр. http://www.5-htp.net/weight-loss.asp   и тук пише, че за отслабване трябва да се започне с 100 мг.х 3 пъти дневно и да се увеличи , ако трябва на 200 мг/ 3 пъти дневно. Сега съм напълно объркана вече, по колко е препоръчително да се пие за намаляване на апетита според теб ?

# 4
  • Мнения: 4 678
здравей Поци, поръчах си от Sila.bg  5-HTP и искам да го ползвам за отслабване и подобряване на съня. Но този е от 50 мг и на опаковката пише да се приема 1 табл. дневно.  Четох из много американски сайтове за тази добавка , напр. http://www.5-htp.net/weight-loss.asp   и тук пише, че за отслабване трябва да се започне с 100 мг.х 3 пъти дневно и да се увеличи , ако трябва на 200 мг/ 3 пъти дневно. Сега съм напълно объркана вече, по колко е препоръчително да се пие за намаляване на апетита според теб ?
На теб отговорих на скайп ,нали newsm78 Laughing

# 5
  • Мнения: 126
Цоп и мерси за новата темичка, Поци! Hug

# 6
  • Мнения: 194
slavanch преди време ползвах за намаляне на апетита и теглото следната комбинация - Xenadrine EFX на Cytodine, Hoodia на Paradise и Pyruvat 1000mg на NOW Sports. Ефекта беше поразителен още на първия месец със 3 пъти седмично тренировки Peace
Сега свалям с режим на хранене, но се замислям след 2-3 месеца да почна йога или тае-бо newsm78 И се чудя тогава какво да си взема - пак познатото или да експериментирам с нещо друго, защото целта няма да ми е да свалям или да губя апетит, а да оформям тялото.

# 7
  • Мнения: 4 678
slavanch преди време ползвах за намаляне на апетита и теглото следната комбинация - Xenadrine EFX на Cytodine, Hoodia на Paradise и Pyruvat 1000mg на NOW Sports. Ефекта беше поразителен още на първия месец със 3 пъти седмично тренировки Peace
Сега свалям с режим на хранене, но се замислям след 2-3 месеца да почна йога или тае-бо newsm78 И се чудя тогава какво да си взема - пак познатото или да експериментирам с нещо друго, защото целта няма да ми е да свалям или да губя апетит, а да оформям тялото.
,,зависи от сумата Peace

# 8
  • Мнения: 194
ПОЦИ, суетата няма финансови граници, за жените според мен Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 678
ПОЦИ, суетата няма финансови граници, за жените според мен Rolling Eyes
Разгледай тук.. http://silabg.com/bg/product/list/cid/13/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D0%B … D0%B3%D0%BB%D0%BE

# 10
  • Мнения: 1
Подариха ми един фетбърнър и искам да попитам дали мога да го пия, защото не пише дали е за жени.  На BSN e и ако го пия дали няма да ми стане нещо нежелано  newsm78

# 11
  • Мнения: 4 678
Подариха ми един фетбърнър и искам да попитам дали мога да го пия, защото не пише дали е за жени.  На BSN e и ако го пия дали няма да ми стане нещо нежелано  newsm78
намери го тук и ми го покажи
http://silabg.com/bg

# 12
  • Мнения: 37
Използвам Super Fat Burner na American Muscule...не съм особено очарована.Сега мисля да пробвам Sag 8 newsm78.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 20:09 от eli_toshevska

# 13
  • Мнения: 4 678
Използвам Super Fat Burner na American Muscule...не съм особено очарована.Сега мисля да пробвам Sag 8 newsm78
мисля ,че това е липотропен бърнър..не е много силен..а и ако си го вземала в малки дози..ефект няма да има Peace

# 14
  • Мнения: 37
Да ти кажа 150 хапчета са някъде.Още го пия даже 2пъти по 2.Бях 90 кг SickСега съм 66 на 160 SadМечтата ми е поне 55 да стана,но със сина ми нямам много вrеме за фитнес.Но пък ям диетично Wink

Общи условия

Активация на акаунт