Подарък за мъж- питам мъжете

  • 28 832
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
Искам компетентно мнение за подаръците, които наистина са харесали на мъжете. А не подаръци, които ние смятаме, че са им харесали! Simple Smile И по-конкретно за мъж около 30, програмист. Искам някаква готина джаджа или нещо пак в тази насока. Заедно сме от много години и през тях са му купувала почти всичко за pc-то, разбира се по негов избор. Simple Smile Сега искам да го изненадам. Бюджета е до около 200лв.

# 1
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Излязоха мн готини модели на клавиатури и мишки тази година  Peace

# 2
  • Мнения: 55
На мен ми подариха лего ферари формула 1   Laughing

Истината е че много се зарадвах. С 1200 части е. Занимавка си е, ако искате ще кача снимка да го видите сглобено Simple Smile

# 3
  • Мнения: 11
И по-конкретно за мъж около 30, програмист.

Леле...Ужас и безумие. Ходи да му напраат един татус, барем да разчупи малко. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 685
За Лего-то - ей това му подарих в началото на годината http://www.1001igrachki.com/product_info.php?cPath=62_67&products_id=286 и не искам да се повтарям толкова скоро. Иначе съм му подарявала червено Ферари на hot wheels. Идеята е супер, но аз вече я осъществих.

Може пак някаква такава джунджурия или играчка, или ..... и аз не знам вече newsm78.

# 5
  • Мнения: 55
http://www.1001igrachki.com/product_info.php?cPath=62_68&products_id=221 аз имам това  Wink

ами алтернатива е ако се кефи на тези моделите за сглабяне- самолети, кораби, подводници, от метални частички? Ако искаш ще ти дам адреси на магазини...

# 6
  • Мнения: 0
Тениска с някакъв готин надпис .. например .. "Server not found Please try later Wink " или "DOWNload in progress"   Mr. Green или с отпечатана емотикона Wink

# 7
  • Мнения: 96
На мен лично би ми харесало да ми подарят някой много як нож, с хубава дръжка, хубаво острие. От къде си ти?

Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 10:28 от Radoslav_Devin

# 8
# 9
  • Мнения: 364
Пиша от името на мъжа ми.
Най-много му е харесала писалката на Dupon и ножчето на Leatherman. И двете ги има във всякакви ценови категории Simple Smile

# 10
  • Мнения: 122
Програмист ли... заведи го на сладкарница...  Whistling

п.п. Аз обичам авторските подаръци в които е вложено творчество... ел. джаджите и сам може да си набави...

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
някакво хоби няма ли?
Що пък точно джаджа, свързана с ПС-то му.  Thinking

А ако се е наиграл с Хилядолетния, то може да ми го прехвърли  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 685
Благодадя за всички предложение. Има някой, които със сигурност ще ползвам. В крайна сметка той си избра сам подаръка: http://www.amazon.co.uk/Star-Wars-Darth-Mimobot-protohoody/dp/B0 … 56446&sr=8-23 , но с повече памет. Geek какво да го прав човек.  Joy Понеже това е доста под моя бюджет, мисля да напазарувам и от някой магазин с хубаво бельо (това май винаги върши чудесна работа  Wink ).

# 13
  • Мнения: 96
Благодадя за всички предложение. Има някой, които със сигурност ще ползвам. В крайна сметка той си избра сам подаръка: http://www.amazon.co.uk/Star-Wars-Darth-Mimot-protohoody/dp/B002 … 56446&sr=8-23 , но с повече памет. Geek какво да го прав човек.  Joy Понеже това е доста под моя бюджет, мисля да напазарувам и от някой магазин с хубаво бельо (това май винаги върши чудесна работа  Wink ).
O Боже мой, егати простотията!

# 14
  • Мнения: 685
Еми той отдавна искаше нова флашка, за да си boot-ва windows 7 на нея. Като иска такъв подарък го купувам. Няма значение дали ми харесва и какво ми е мнението. Важното е той да е доволен.  Grinning

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
O Боже мой, егати простотията!

Драго, не чуваш Стар-Уорските петли  Flutter ... поне си замълчи  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 96
O Боже мой, егати простотията!

Драго, не чуваш Стар-Уорските петли  Flutter ... поне си замълчи  Mr. Green
Кво общо пък имаше Драго с това?

# 17
  • Мнения: 38
И програмистите са хора. Програмистите мразят да ги слагат в общия кюп програмисти. Най-добрият подарък за програмист е нещо, което няма общо с програмирането. Примерно аз винаги съм искал да ми подарят антирадар. Има един модел на Cobra, около 200 лв. е.

# 18
  • Мнения: 592
Абе къв подарък е това - "сам си го избра"!!!!? Къде е изненадата, къде е собственото ти отношение!!? Празникът се прави с нещо различно от ежедневното или с най-най-.... Тва наистина тоя нет ни е.а майката на социалното общуване!
Подари му, кат е програмист, програмата на Хонда - да види, че ако тя беше с Уиндоус 7 - 99% от колите нямаше да вървят изобщо!

# 19
# 20
  • Враца
  • Мнения: 2 659
GPS  Peace

# 21
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Торта със стриптизьорка  Peace Mr. Green

# 22
  • Мнения: 55
Торта със стриптизьорка  Peace Mr. Green

Това е добро  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 537
Миналата година на моя мъж му подарих шах, на който фигурките бяха във вид на чашки за...водка и друг алкохол.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Той отдавна гледаше един модел, който беше обаче огромен и много скъп, а и като се замислих, че имаме и малко хакерче...и хептен се отказах.  Mr. Green Но той обича шах и всякакви логически игри и като цяло е логично ориентиран тип - типичния програмист.  Mr. Green Mr. Green
Иначе и аз се съгласявам с мнението, че на програмист нещо, което не е свързано с работата. То главите им пушат от компютри и програми... Mr. Green А може като закачка да му направиш чаша или тениска, на които да има няколко реда код. Аз една година му подарих чаша, още държи да си пие кафето в нея.  Mr. Green
А сега посъбрах и няколко идеи за следващия рожден ден на моя програмист. Че вече и аз се поизчерпах.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 685
А може като закачка да му направиш чаша или тениска, на които да има няколко реда код. Аз една година му подарих чаша, още държи да си пие кафето в нея.

Супер! Много ми допадна идеята. Тениска с негов код, на пример, ми звучи идейно. Мерси за предложението.

# 25
  • Мнения: 1
 Да си избере каквото иска сам.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 456
Аз бих му подарила две нощувки с мен  Grinning на усамотено местенце в планината, камина, хапване и пийване.

# 27
  • Мнения: 11
Аз бих му подарила две нощувки с мен  Grinning на усамотено местенце в планината, камина, хапване и пийване.

Е тва е приказка Hug Поне не може да върне после подаръка в магазина... Laughing

# 28
  • България
  • Мнения: 490
Стилно портомне с банкнота и дискретна миниатюрна картичка опаковано попразнично-да ли ще се хареса?
 

# 29
  • Мнения: 537
Роси, ако има нужда, защо не? На моят мъж и портмоне ще му подаря тази година, защото вече ми писна всяка година ново да купувам след като се е скъсало поредното. Този път ще заложим с кръстницата на някое по-марково, белким е по-здраво.  Crazy 

# 30
  • Мнения: 16
На мен лично би ми харесало да ми подарят някой много як нож, с хубава дръжка, хубаво острие. От къде си ти?

Подкрепям с две ръце. Компютърните джаджи имат неприятното свойство да се обезценяват буквално със седмици. След една година подаръка ти ще струва жълти стотинки, след две ще е потрошен и збаравен.
Хубав нож, в зависимост от бюджета винаги е нещо на което ще се радва, дори и да не го ползва. В краен случай, дори да си взела някаква простотия - винаги можеш да му вземеш поне едно швейцарско ножче като допълнение.
Или пък един шофьорски курс за категория А, това също е гот Simple Smile))

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте, татковци! Да попитам във вашия раздел, тъй като тук предполагам ще получа повече отговори от опит.
Решила съм да зарадвам любимия с електрическа самобръсначка. Спряла съм се на марката Phillips. Изискването ми е да може да се ползва и под душа. Бихте ли споделили конкретни модели, които сте ползвали и от които сте доволни? Има 7-8 модела, които могат да се ползват под вода, но не ми се иска да купувам само въз основа на препоръката на продавачката.

# 32
  • Мнения: 11
Tва е много тривиум подарък ама щом се налага.Преди имаше едни много яки модели от серията Philishave ама бяха от 400 кинта нагоре..Ако можеш да си го позволиш давай. Ако не - виж и на Remingnton нещата, но всичко под 100 кинта е ташак работа...и каквато и да вземеш гледай да е с тример.. Thinking

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Tва е много тривиум подарък ама щом се налага.Преди имаше едни много яки модели от серията Philishave ама бяха от 400 кинта нагоре..Ако можеш да си го позволиш давай. Ако не - виж и на Remingnton нещата, но всичко под 100 кинта е ташак работа...и каквато и да вземеш гледай да е с тример.. Thinking

Благодаря за отговора, девиатор! Моят бюджет за самобръсначка е до 300лв, ще разгледам серията, за която си писал.
Какво имаш предвид с това, че е тривиум подарък?

# 34
  • Мнения: 11
Че е мноо изтъркано...Все едно на теб да ти подарят неква тенджера ебаси... Tired

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Дали е изтъркано или не- мисля, че е субективно. За мен изтъркано е да се подари парфюм. Тъй като за всички поводи през годината измислях иннтересни неща,мисля че е ред на един практичен подарък.
Машинка за бръснене не бих я приравнила с тенджери като подарък за жена, а по скоро с преса за коса, сешоар, епилатор и пр. за улесняване в поддържането на външния вид. Още повече, че тенджерите и готвенето са предмети, които служат за изхранването на цялата къща и готвенето не е само задължение на жената- но това са други теми. Мисля, че моят мъж ще се зарадва на този подарък, тъй като знам, че иска да има, но трудно ще отиде да даде толкова пари за таз машинка. 

Но се отклоних мн от темата- утре ще съм по магазините, за да разгледам подробно всички модели.

# 36
  • Мнения: 2
Мисля, че моят мъж ще се зарадва на този подарък, тъй като знам, че иска да има, но трудно ще отиде да даде толкова пари за таз машинка.

Винаги съм се чудел дали да не си купя...и все ми се струва, че са неприлично скъпи... за едното бръснене Simple Smile пък и това е прекалено лична вещ, за да пробвам нечия чужда за да видя дали ще е ОК ...

# 37
  • Мнения: 64
Тая година мъжа ми най не се зарадва на STR 8 - 2 комплекта получи. Хареса си подарък блуза и часовник,поне е нещо различно! На самобръсначката също би се зарадвал,не се чудете Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 133
От гледна точка на програмист - подаръка тениска с код е супер! Чаша - не, защото ако я ползва в офиса, то там навсякъде има код; в къщи кодът някак не върви... (Не съм мъж, но все пак мнение Simple Smile)

# 39
  • Мнения: 537
От гледна точка на програмист - подаръка тениска с код е супер! Чаша - не, защото ако я ползва в офиса, то там навсякъде има код; в къщи кодът някак не върви... (Не съм мъж, но все пак мнение Simple Smile)

Хе, хе, сигурна ли си, че познаваш истински програмист. Wink Или ако да, ще да е някакъв друг модел, с друг процесор.  Mr. Green Всичките ми познати програмисти се кефят на професионални подаръци, е и на други де, но и тези им харесват. Simple Smile Но аз такива правех като бяхме още пресни гаджета, а да и миналата година. Вече някак не върви.  Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Може би е важно да се разделят мъжете от жените-програмисти. Аз, като жена, мразя да ми подаряват флашки, джаджи и пр., ако ми трябва нещо, си го набавям на момента Simple Smile Сори, че се намесих, темата беше за мъжете

# 41
  • Мнения: 685
Моят програмист специално си избра флашка за подарък миналата година. До сега май не е останала част на pc-то, която да не съм му подарявала. И това е, защото той си иска такива подаръци.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 456
Така като чета, май темата трябваше да се казва "Подарък за мъж - програмист - питам мъжете"... Че какво толкова им е различно на тези мъже-програмисти?  Thinking Няма да коментирам повечето от предложенията, нито съм мъж, нито съм програмист  Peace

P.S. Преди време бях дала предложение за подарък, но явно съм руса (в действителност не съм) по душа и не съм обърнала достатъчно внимание на името в темата! Извинявам се на питащия   Simple Smile

# 43
  • Мнения: 685
Така като чета, май темата трябваше да се казва "Подарък за мъж - програмист - питам мъжете"... Че какво толкова им е различно на тези мъже-програмисти?  Thinking Няма да коментирам повечето от предложенията, нито съм мъж, нито съм програмист  Peace

P.S. Преди време бях дала предложение за подарък, но явно съм руса (в действителност не съм) по душа и не съм обърнала достатъчно внимание на името в темата! Извинявам се на питащия   Simple Smile

Твоето предложение е в задължителната програма. Едва ли има нещо по-хубаво за мъжете от това. Но аз искам и още нещо- материално. Laughing

P.S.: Да направите и да получите много хубава подаръци за скорошния празник. sladurka3333, ето сега е идеалното време за твоето предложение. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4
Най-доволна от себе си съм била след като един път му подарих каране на АТВ от Пловдив до Хижа Здравец. Много мъжки подарък, който според мен ще се хареса на много мъже. Там мъжете харесват мириса на бензин, да форсират мотора, целите се калят като прасета. Ако мислите, че е интересно ще ви дам координати.

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 786
radost4em, това е моята идея за подарък за следващия повод. Аз съм се спряла вече на фирма, коятоорганизира такива.

# 46
  • София
  • Мнения: 553
Моят мъж би се радвал на нещо от тук :

http://zigifly.com/index.php?page=shop.product_details&flypa … art&Itemid=27

# 47
  • Мнения: 61
 в първия момент си помислих че не е макет, а истински Wink И си казах то такова нещо сам тр да си го избере човек. Моя нещо такова мн би го зарадвало, а и си дава поръчката от доста време. http://www.oragie.net/optics.htm

# 48
  • София
  • Мнения: 38
     За мъж винаги един качествен и добре изглеждащ колан не е излишен!

# 49
  • Мнения: 61
 Peace О и за мен би бил такъв. А за мъж може и в комплект с портфейл  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 38
Peace О и за мен би бил такъв. А за мъж може и в комплект с портфейл  Simple Smile

В някой случаи това доста ще оскъпи, а не се знае ще се използва ли реално портфейла, аз лично имам лош опит, получил съм сигурно поне 4-5 портфейла, ама много рядко го ползвам

# 51
  • Мнения: 61
Peace О и за мен би бил такъв. А за мъж може и в комплект с портфейл  Simple Smile

В някой случаи това доста ще оскъпи, а не се знае ще се използва ли реално портфейла, аз лично имам лош опит, получил съм сигурно поне 4-5 портфейла, ама много рядко го ползвам
Значи зависи от човека аз съм подарявала комплект портфейл + колан, но знаех точно какво ще се хареса. И си ги ползва и 2-те Wink

# 52
  • Мнения: 32
Ето и моите подаръци с годините :
1.понеже моят е фен на цска му купих блузка на отбора и я отнесох да му напишат името както на футболистите а за номер сложих годините които навършваше.
2.Чаша с наша снимка и послание (вече изтъркано,но беше отдавна).
3.две много сладки статуетки на мишки (дойде от там че в началото си казвахме "мишле")
4.фен фончето на цска.
5.портфейл с парички
6.един солиден пазар (дрешки,по негов избор,беше уникално доволен)
7.чашка за бира с мацка на нея,като се напълни,мацката се съблича
А също така без повод му пиша разни бележки и му ги пъхам в портфейла преди да тръгне на работа,правя го рядко и всеки път много се изненадва Simple Smile

# 53
  • Мнения: 14
Аз пък винаги подарявам парфюми. Независимо дали съм канен на рожден ден (или друг повод) на мъж или на жена. Само, че ги помня, за да не ги повторя. Например на един и същи човек тази година му подарявам Str8, другата Diabolo и т. н.  Hug

# 54
  • Мнения: 61
За парфюм като подарък имам мн резерви, може би защото, аз трудно си харесвам аромат, ако подарявам парфюм зная точно какво ще се хареса.  Peace

# 55
  • Мнения: 5
Това с подаръка е строго индивидуално. Доста скучни и травиални неща се изредиха. Аз съм решил да взема първото място по травиалност, но това си е въпрос на вкус. Защо трябва да е нещо нескончаемо или за дълга употреба, тва ми е малко като за спомен, ако решиш да ми биеш шута, белким трепне нещо у теб, докато се бръснеш с подаръка и се върнеш. ЛИЧНО аз, бих се зарадвал на една тениска с остроумен и ироничен надпис направена по-поръчка, две средно хубави пури и бутилка 12 год. J&B. Това прави, около 200 лв. Представям си много добре, един  компютърджия с тази тениска, на 100 гр. уиски с  пурата, застанал пред компа.   Simple Smile

# 56
  • Мнения: 11
Ега се не върнем след едното бръснене... Whistling

# 57
  • Мнения: 5
Имено. Исках да кажа, че жените обичат да подаряват някакви фундаментални или практични работи. Изобщо няма да се очаровам, ако ми подари нещо свързано с работата, въпреки че работата си я харесвам. Нещо с хобито. По-горе някой каза нож, може патрони, ако е ловец. Или пък да вземе няколко каси бира, водка и да ми купи живо агънце и да събере трима от най-добрите ми приятели и да ме изненада на вилата или селото.  Laughing  Crazy

# 58
  • Мнения: 0
Забранил съм всякакви подаръци да ми се правят. Сам знам какво искам и ще си го взема. Не е нужно другите да му знаят цената нали? Wink

# 59
  • Мнения: 5
Да, не е нужно, особено жена ти! Защото, ако сте във финансова криза, (такава е налице винаги за почти всяка жена)  ще има  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт