д-р Христова-правителствена болница

  • 5 130
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Д-р Христова ми е личен гинеколог от 8години и родих при нея на 26 Август.Изключително съм доволна-родих секцио,всичко мина идеално.Препоръчвам нея и самата болница Лозенец-условията и отношението са отлични.

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мога да кажа само хубави неща за нея. Преди 6 години с направено секцио по спешност от д-р Христова се роди дъщеря ми. Наистина малко е малко груба, като говори, но при прегледите е много внимателна. Това са моите впечатления.

# 17
  • Мнения: 5 228
"доктор" Христова вероятно е добър специалист, когато става въпрос за нормално протичаща бременност

И аз така мисля. В началото тя следеше бременността ми и аз бях просто очарована от нея - и като човек, и като отношение. В момента, в който в 13-та седмица започнаха проблеми, тя ме изпрати в Шейново и повече изобщо не се поинтересува какво е станало.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 708
Д-р Христова е мой личен гинеколог от доста години, май станаха 6 Simple Smile Тя изроди малката ми принцеска и направи раждането определено по - бързо и безпроблемно (нормално раждане). След това дори се интересуваше как съм (след като излезнах от болницата) и доста време се съветвах с нея за разни неща свързани с кърменето и др. Наистина може да е цапната в устата, но е много голям професионалист според мен и характера и е най - малкото нещо, което ме вълнува Simple Smile И определено е много по - дипломатична и толерантна от повечето д-ри при които съм ходила

Общи условия

Активация на акаунт