За отслабване!

  • 50 875
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
Една колежка на майка ми от дундичка се превърна в струна и то без усилия! Знам, че звучи като телешоп, но аз самата видях ефекта. Тя от 4 месеца пие хапчета "Цефамадар", които са хомеопатични и не вредят нито на черния дроб, нито на бъбреците. За тези 4 месеца е свалила повече от 15 кг. Пие се по 1 таблетка 3 пъти дневно. На мен днес ми е 8 ден и все още не мога да ви кажа от личен опит, че действат, но надявам се скоро и аз да ви се похваля (около Коледа) Grinning
Хапчетата незнам дали ги има във всички аптеки, но затова пък не са скъпи. Блистера струва 2,70 лв. и е достатъчен за 1 седмица. Ако не ви се ходи всяка седмица до аптеката, може да си купите и цялата кутия за 13,55 лв.
Надявам се да действат, защото ми писна от диети. Имам чувството, че накрая ще си умра гладна и дебела Cry

# 1
  • Мнения: 319
Т`ва последното все едно аз съм го писала! И аз скоро си преглеждах "старите" списания и видях някаква реклама на това лЮкарство - беше изписана цяла страница, но останах с впечатлението, че става въпрос само за деца, които са с наднормени килограми. Ама довечера ще си преговоря прочетеното. И ако ме убеди, ще приложа и аз въпросното препаратче, че вече неам думи за себе си.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дано да е така ,защото определено ще го пробвам.Аз не съм много изпълнителна с лекарствата за отслабване ама ще се постарая повече. Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
Относно въпросното лекарство - аз го взимах в продължевние на 1 месец. Незнам дали се отслабва от него , защото аз по това време и глдувах доста, та тогава свалих около 2кг за един месец. В рекламата която видях и ме накара да си го купя пишеше че при редовен прием се свалят 3кг- ма гарантирано. Незнам какво да кажа - от друга страна аз не се храня 3 пъти дневно, а и немога да преценя - 30мин преди храна се взима,а аз никога не успях да ги изчисля тези минути.

# 4
  • Мнения: 396
Здравейте,
Относно въпросното лекарство - аз го взимах в продължевние на 1 месец. Незнам дали се отслабва от него , защото аз по това време и глдувах доста, та тогава свалих около 2кг за един месец. В рекламата която видях и ме накара да си го купя пишеше че при редовен прием се свалят 3кг- ма гарантирано. Незнам какво да кажа - от друга страна аз не се храня 3 пъти дневно, а и немога да преценя - 30мин преди храна се взима,а аз никога не успях да ги изчисля тези минути.
Аз не видях да пише 30 мин. преди храна, освен това колежката, която ги пие от 4 месеца каза, че важното е да се пият по 3 на ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Пише го, аз си бях купила цяла кутия и в инстррукцията го пише. Даже имам още таблетки някъде у дома.
А какво да правя като не ям 3 пъти дневно? Тази жена сигурно е закусвала

# 6
Аз изпих едно шишенце от капките на Cefamadar, но все съм си така пухкава и ненахранена - капките се пият 3 пъти на ден по 10 и струват около 15 лв. Но знам, че хомеопатичните лекарства действат много по-бавно, та ми изниква въпроса колко ли шишета трябва да изпия, докато дойде ефекта...

# 7
  • Мнения: 10 758
Е това ако е истина, още утре отивам и си ги купувам.
Ех, да можех като заспя и се събудя, и вече да съм фиданка Mr. Green.

# 8
  • Мнения: 507
Ще следя темата с интерес. Дано действат тези хапчета.

# 9
  • Мнения: 105
И аз съм заинтересована и ще събера материал.Малко съм скептично настроена все пак, защото ако се слабееше така лесно и без странични ефекти, щеше да е много популярно newsm78
Трябват ми 7-8 килца да сваля!!!!! Работата е off-side Whistling

# 10
  • Мнения: 4 176
Изпила съм около 2 опаковки преди 2 години и нямаше абсолютно никакъв ефект.
Сега не ги пия и съм -15 кг:) но с НДВ

# 11
  • Мнения: 396
Е това ако е истина, още утре отивам и си ги купувам.
Ех, да можех като заспя и се събудя, и вече да съм фиданка Mr. Green.
Мечтите ни са еднакви! newsm10

# 12
  • Мнения: 396
Изпила съм около 2 опаковки преди 2 години и нямаше абсолютно никакъв ефект.
Сега не ги пия и съм -15 кг:) но с НДВ
НДВ??  newsm78

# 13
  • Мнения: 24
a kakvo milsite za tabletkite Xenical?????Nyakoi priemal li gi e, i ako e da , kakvi sa rezultatite?

# 14
  • Мнения: 212
Може ли някой да обясни какво е това НДВ? Срещах го и в други теми, но така и не ми стана ясно. Пък и аз имам поне 10-ина килца за сваляне... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт