С бебе на море

  • 1 766
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Предстои ни почивка на море,почти на една годинка сме,моля споделете с какво хранихте вашети бебоци по време на почивката?Не ми се рискува с храната от хотела....

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
От бурканчета,т.е. готови пюрета.

# 2
  • Мнения: 322
Ами аз големият си син го заведох на 1,5мес иго хранех от ресторантите и магазина,но все пак беше по-голям.
Според мен или пюрета и каши или консервирани от теб наготвени манджи/всеки хотел има хладилник/

# 3
  • Мнения: 27 524
На 8м го заведохме, купувах от там йогурти, каши и готови пюрета, всякакви. Има всичко  Simple Smile

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
На 1г. и 4м. я заведох.Не хареса храната от хотела и я храних с пюрета ,каши,кремчета,йогурти -всичко от магазина  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
Миналото лято на морето синът ми беше на 1,3г. Хранех го с пюрета, и АМ. От време на време му купувах и супи като седнем на някое заведение.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз носех пюрета и каши не рискувах да им давам други храни през престоя на почивката ни.

# 7
  • Мнения: 83
ние ходихме на 1г.и3месеца.хапжахме ам,супи,каши,сега има много неща за хапване newsm64

# 8
  • София
  • Мнения: 15 215
Носех от неговите манджи в бурканчета. Не рискувах с ресторантска храна.
Ако ядеше готови прета-щях да купувам от там.

# 9
  • Мнения: 2 658
На 8м го заведохме, купувах от там йогурти, каши и готови пюрета, всякакви. Има всичко  Simple Smile

Дамм, и ние така, само с таzи раzлика, че тогава (миналата година) беше на 11 месеца почти.

# 10
  • Мнения: 9 429
Миналата година,както и тази бях се запасила с пюрета и каши.Не ми се рискуваше с храните по заведенията.

# 11
  • Мнения: 383
Пюрета в бурканче, има навсякъде.Каши и йорурти за сл. закуска, АМ, плодове Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 535
Миналата година - 1г 2м носех готови пюрета, каши...
Тази, преди около месец, т.е. на 2г беше на ресторантска храна - не е имал проблеми  Peace

# 13
  • Мнения: 15 379
И аз не бих рискувала с ресторантска храна, когато бебето е на 1 година.

Заведохме синът ни на море на 1 година. Изхранвах го с готови менюта в бурканче, йогурти, каши в бурканче и разбира се АМ.
Отделно купувах пресни плодове, които старателно миех, белех и тогава предлагах.

# 14
  • Мнения: 4 615
Във възрастта под  година и половина съм купувала храна в бурканчета. Сега също не бих дала храна от заведение. Особено пък на морето.

Общи условия

Активация на акаунт