Целулит - с какво се мажете ?

  • 1 739
  • 10
  •   1
Отговори
Привет мами Wink

Препоръчайте ми някакво мазило за борба с целулита.

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 88
O az s nishto ne se maja Laughing,imam si go ama ne mi prechi,majo i taka si me haresva yes.Inache moiata komshiika polzvashe niakakvi kremove i gelove,na opakovkata pisheshe "Elganil",v edni golemi beli flakoni,ta tia kaza che dokato gi e polzvala imalo efekt ,ama kato spriala pak se poiavil.S edna poznata kozmetichka sam govorila na tazi tema,i tia be kategorichna che edin pat poiavi li se ottarvane niama.

# 2
  • Мнения: 6 155
Утайка от кафе, антицелулитния крем на Дева, бифазният на Леокрема  Peace

# 3
  • Мнения: 7 430
Аз се мажа с антицелулитен крем на Ейвън и на Ив Роше  Wink
Не виждам да има разлика от преди - от както се мажа, но поне го правя за мое успокоение Mr. Green

Късмет в борбата

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм на утайка от кафе и бифазния на Лиокрема

# 5
Ползвала съм антицелулитния гел на Дева - много е добър. Маже се два пъти - сутрин и вечер, след къпане, за да са по-отворени порите. Всичките ми приятелки са доволни от него.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз моя следродилен целулит го оправих с утайка, бифазния на Леокрема и 12 процедури целутрон.Разбира се, не е нужно да споменавам да не ядеш никаква захар, нали?

# 7
Какво точно се прави с утайката от кафе?

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 847
Търка се, до зачервяване на кожата.

# 9
  • Мнения: 6 243
С антицелулитния на "Селвер". Аз съм лигла и затова си взех професионален продукт, който си поръчах чрез салона, където ходя.

# 10
  • Мнения: 3 423
преди се мажех с Виши ,но откак почнах да ходя на масаж -масажистката ми препоръча Дева ,че била с прекрасни качества а на мноооооооооого по ниска цена.и от двата съм доволна Joy

Общи условия

Активация на акаунт