Училище за родители

  • 450
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Предполагам доста от вас са посещавали подобни занятия и искам да ви помоля да ми препорачате къде е най-полезно да се запиша,според вас.Чувала съм много мнения,все различни,но...аз лично бих искала да посевщавам подобен курс. Hug

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз съм ходила само на безплатните лекции в у-щето, което сп. "9 месеца" организира и мога да го препоръчам - научих доста полезни неща. След лекцията може да се задават и въпроси, което е много добре. После иман рекламна част на някой бебешки продукт и накрая рисуване по коремите с гримове - не е задължително да оставаш. Дават и някои скромни подаръци от рода на шишета, биби, листовки и т.н. 

# 2
  • Мнения: 5 103
Предполагам доста от вас са посещавали подобни занятия и искам да ви помоля да ми препорачате къде е най-полезно да се запиша,според вас.Чувала съм много мнения,все различни,но...аз лично бих искала да посевщавам подобен курс. Hug
ако рабереш нещо може заедно да ходим на училището писала съм ти на лични

# 3
  • Мнения: 522
Аз ходех на курса, който се организира от "Шейново". Занятията ми бяха много полезни, освен това те развеждат из болницата, за да видиш "какво те чака", запознаваш се с някои от специалистите... Ако си решила да раждаш там, горещо ти го препоръчвам.
Леко бременеене!

# 4
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Аз ходех на курса, който се организира от "Шейново". Занятията ми бяха много полезни, освен това те развеждат из болницата, за да видиш "какво те чака", запознаваш се с някои от специалистите... Ако си решила да раждаш там, горещо ти го препоръчвам.
Леко бременеене!

Лелеее, мноого им е станало "интерактивно" обучението, по наше време нямаше такива екстри...
А иначе на въпроса аз лично посещавах училище Ма-ма на бул. Стамболийски и съм много доволна. И двете "лекторки" са акушерки, но това не е толкова важно. Важното е, че се раздават от душа и сърце в часовете! Препоръчвам с две ръце! 

# 5
  • Мнения: 118
Аз също посещавах училището на списание "9 месеца". Много ми бяха полезни и през бременността и по време на раждането smile3521

# 6
  • Мнения: 949
Аз досега не съм посещавала такива училища.
На голяма част от въпросите ми  съм намирала отговорте във форума Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт