Калъфи за мебели- София

  • 55 520
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Къде в София шият калъфи за мебели по размер? И някакви ориентировъчни цени? Искам да си направя всичко на ципове за по-лесна подръжка ни разнообразие.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 275
Фоксче, не е съвсем по темата, но е вариант.
Приятелка си бе ушила едни чаршафи с правилна форма и покрива с тях седящата част и облегалката и отделно едни малки парчета за подлакътниците.
Диваните са й в убито оранжево, а "калъфите" са от бежови с големи лалета (като детска ръка) със цвета на дамската. Добре се е получило, а материята е обикновено хасе, което лесно се подържа

# 2
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Преди малко в темата за "Покажете си хола" гледах ,че са дискутирали точно това.ЕТО тази фирма предлага такава услуга.Жената коментираше,че искат 120лв. за труд и отделно дамаската.Можеш,ако искаш да прочетеш на 23 стр. е мнението Peace

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 972
Преди малко в темата за "Покажете си хола" гледах ,че са дискутирали точно това.ЕТО тази фирма предлага такава услуга.Жената коментираше,че искат 120лв. за труд и отделно дамаската.Можеш,ако искаш да прочетеш на 23 стр. е мнението Peace

Аз съм тази жена FlutterМомчето утре ще прави проба, а другата седмица ще са ми готови калъфите и ще покажа снимки.

Ето това са ми калъфите ( на 4 години, доста захабени) в старото жилище: http://www.flickr.com/photos/40777941@N04/sets/72157624612949117/

Искам да видя сега как ще станат, защото старите ми ги е шила майката ( Зоя), а сега тя е болна и се занимава сина й ( Боби):

Друга особеност е, че старите ми калъфи се закопчаваха отзад с велкро , а сега съм ги поръчала с нормални ципове. Хубавото е, че сваляш и переш и винаги диваните са чисти и свежи. Може да се поръча зимен вариант ( от дебела дамаска) и летен вариант - от хасе или дънков плат, за да държи хладно.

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 17:57 от Rima

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink

бих искала и аз тези координати, моля...
Мерси  Hug



# 6
  • Мнения: 6 031
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink

И аз моля за координати.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 972
Моите калъфи са готови, доволна съм:
http://www.flickr.com/photos/40777941@N04/4906501659/

# 8
  • Мнения: 0
Може ли координатите и на мен ?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: X
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink

Би ли дала координати и на мен Simple Smile Благодаря

# 10
  • Мнения: 1 209
Може ли и на мен контактите на моми4ето.

Имам такава гарнитура от еко-кожа но покритието е с паднал гланц, захабено е  и ме дразни. 

.

Имате ли опит дали ще се пързалят калъфите.

# 11
  • Мнения: 0
Момичета,  колко плат е необходим за ушиването на калъфи за мека мебел от старите модели / диван тройка, два фотьойла и две табуретки / ?

# 12
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
 Joy Joy Joy
E нали затова имаш професионалист шивач -за да ти каже колко плат да си вземаш в зависимост от меката мебел  Laughing

# 13
  • Мнения: 0
Да, така е  Simple Smile, но питам ориентировъчно.

# 14
  • Мнения: 155
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
Ако може и на мен координатите.

# 15
  • Мнения: 522
И аз искам координати, моля!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Калъфи шие и една жена - Зоя се казва. Ателието й е в един от безистените на "Пиротска". От "Георг Вашингтон" по "Пиротска" като вървите в посока обратна на ЦУМ вдясно.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 972
Калъфи шие и една жена - Зоя се казва. Ателието й е в един от безистените на "Пиротска". От "Георг Вашингтон" по "Пиротска" като вървите в посока обратна на ЦУМ вдясно.

 И аз за нея писах, синът й ши моите калъфи, тя го е закъсала със здравето и не се занамава! Доволна съм!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Ясно.  Hug

# 19
  • Мнения: 7 640
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 972
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?

Посещението за мерки и проба не се заплаща отделно. На мен за материали ми отидоха 22 метра дамаска. За труд общо 140 лева ( исках и едни допълнителни възглавници). калъфите бяха почти готови, когато момчето дойде на проба, трябваше да се направят малки корекции, той си отбеляза и ми ги върна напълно готови на другия ден. Не съм плащала нищо авансово, иска  само да му се предостави дамаската.

# 21
  • Мнения: 2
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
Ако може и на мен координатите.
[/quote
  

  Много общо казано ..около 14 метра при ширина на плата 1.40 . Но може и по-малко или повече .Зависи от много неща ,включително и от десена . Ако има фигури за напасване отива повече плат. ]
 Грешно адресирах поста ,отговора ми касаеше запитване относно разход за плат за диван ,два фотьойла и две табуретки .Извинете за грешката .

# 22
  • Мнения: 2
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?
   
    www.decorbg.com


За посещението не се взимат пари ,труда и плата могат да се изяснят след посещението .

# 23
  • Мнения: 2
Може ли и на мен контактите на моми4ето.

Имам такава гарнитура от еко-кожа но покритието е с паднал гланц, захабено е  и ме дразни.  

.

Имате ли опит дали ще се пързалят калъфите.

  Щe се пързалят ,ако седалките не са облечени отделно .Но то на кожа няма кой знае какъв избор при такъв модел дивани . Ако бяха с по-гeометрични форми има варианти за добра фиксация.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 20:27 от TITI63

# 24
  • София
  • Мнения: 54
Запис и ако може и на мен координати на мамата, която шие  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 209
Благодаря за коментара Simple Smile Някой може ли да каже приблизителна поне цена на калъфи за комплекта показан от мен, или за подобна... просто за ориентир.

# 26
  • Мнения: 7 640
Благодаря на всички Hug
Като не се плаща за посещението, много обвързващо ми се струва, з-тото ако цената не ме устройва, се получава неудобно Sunglasses

# 27
  • Мнения: 199
Рима написа,че цената е 120лв.за труд.Това вкл.и посещениата за взимане на мерки и пробата.Аз се разходих до момчето и то ми каза,че мога да си избера дамаска от него или да му занеса купена от другаде.
Госпожичке,мога ли да получа и аз тел.на момичето,което шие. HugМай сме много кандидатките и доста ще се забавят поръчките... Joy

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace

# 29
  • Мнения: 2
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?

Посещението за мерки и проба не се заплаща отделно. На мен за материали ми отидоха 22 метра дамаска. За труд общо 140 лева ( исках и едни допълнителни възглавници). калъфите бяха почти готови, когато момчето дойде на проба, трябваше да се направят малки корекции, той си отбеляза и ми ги върна напълно готови на другия ден. Не съм плащала нищо авансово, иска  само да му се предостави дамаската.
Тези 22 метра плат за колко дивана и възглавници отидоха ?Само тези на снимката ли ?

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 358
да ви следя, че и на мойта гарнитура кожата така се напук-незнайно от какво- и това е интересен вариант

# 31
  • Мнения: 0
има ли готови калъфи, без да идват да ги мерят, шият и тн

# 32
  • софия
  • Мнения: 1 305
И а да питам няма ли готови калъфи някъде newsm78

# 33
  • Мнения: 2
И а да питам няма ли готови калъфи някъде newsm78
И
 


   И как тези готови калъфи ще прилягат на вашите мебели ,ако не са безформени и с ластици ?Няма как .

# 34
  • Мнения: 0
сестра ми си купи от ларедут, не са с ластици, но не пасват на моите диванчета, които са квадратни, тип кубче.. и се чудех дали и тук не продават да отида да разгледам

# 35
  • Мнения: 1 209
Ако си от София, на ул.Екзарх Йосиф около пазара видях няколко модела предимно тип цигански с ластици и къдрички и едни като от трико с микрофибър - те не са зле.

# 36
  • софия
  • Мнения: 1 305
Да, виждала съм точно от тези лъскавките ужасни са, на ластик нямам против да са, ако хубаво прилепват Peace

# 37
  • Мнения: 199
Вера случайно попаднах в магазин Гершман.Не бях влизала отдавна и видях,че са започнали да правят и др.неща освен щори.Изработват и пердета,калъфи за дивани и столове,декоративни възглавнички и т.н.Имаше изложен диван облечен с калъф и изработката му изглеждаще перфектно направена.Имаше доста голямо разнообразие от десени и материи,но бяха(може би)малко скъпички(не мога да твърдя със сигурност,защото не съм разглеждала цените на подобни платове),Във всеки случай имаше наистина страхотни неща!Единственното,което ме притесни е,че трябвало да им се закара дивана до мястото,в което се изработвали килимите(Бистришко шосе).Докато си мислех как ще накарам евентуално мъжа ми да им закара огромният ни диван на място(транспорт,изнасяне... ooooh!)хич не ми и хрумна да ги попитам там ли ще стои през цялото време дивана ни през 10те работни дни необходими за изпълнението на поръчката. Rolling Eyes Joy










п

# 38
  • софия
  • Мнения: 1 305
EEee, как да им носиш дивана тъкмо се зарадвах на твоята информация.
 В Джъмбо имало калъфи някой копувал ли е  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 770
И аз искам да ми ушият калъфи ето за тази гарнитура от изкуствена кожа, която е почнала да се люпи. http://media.snimka.bg/7877/022009294.jpg?r=0
Попаднах на въпросния Боби в безистена на Пиротска.
Иска ми 170лв за труд и 15 метра плат. Прочетох, че на Rima са и трябвали 22м. и за труд при него е платила 140лв с допълнителни възглавници. Та сега се чудя, дали 15м. ще ми стигнат и дали 170 е нормална цена/за сравнение за претапициране намерих оферта за 200лв/.
Гарнитурата е в апартамент, който се дава под наем и не се пази особено, така че ми се иска да мина масимално тънко.
Rima, за колко дивана ти отидоха 22 метра плат?

# 40
  • София
  • Мнения: 770
Може ли в дамаската да има памук /като напр. при жакарда/? Страхувам се да не се свие калъфа при пране.
Някой да ми препоръча магазин за дамаски на прилични цени?

# 41
  • Мнения: 1 986
Момичета, иска ми се да си ушия калъфи за 2 легла, но ми се иска нещо тънко и лесно за поддръжка-кой е най-подходящия плат newsm78 Търсих едноцветно хасе, но не намерих Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 770
Ето оригинала http://media.snimka.bg/7877/022009294.jpg?r=0 и ето как стана с калъф http://media.snimka.bg/7988/022231142.jpg?r=0, http://media.snimka.bg/7988/022231145.jpg?r=0
На пръв поглед не изглежда лошо, но забележете отдолу над крачетата как се е оголил стария диван. Не ми харесва как стои калъфа на малкия диван  и единствената страница която се вижда http://media.snimka.bg/7988/022231149.jpg?r=0
Като цяло, очквах по-добро качество за тези пари. Вие как го намирате?

# 43
  • Мнения: 1 209
Мисля, че е странало страхотно при положение, че отдолу е еко кожа (ако не бъркам). Моля те сподели къде са правени и колко струват.

# 44
  • София
  • Мнения: 770
Ето тук го шиха http://zoq.weebly.com/index.html
170лв е труда, без ушиване на възглавниците/ за тях трябваше още 20 да платя-уши ми ги безплатно приятелка/, плат 15м по 10.70/сравнително ниска цена за дамаска намерих/ + пълнежа за възглавниците и ципове за тях, всичко 350лв.

# 45
  • Мнения: 2
Ето оригинала http://media.snimka.bg/7877/022009294.jpg?r=0 и ето как стана с калъф http://media.snimka.bg/7988/022231142.jpg?r=0, http://media.snimka.bg/7988/022231145.jpg?r=0
На пръв поглед не изглежда лошо, но забележете отдолу над крачетата как се е оголил стария диван. Не ми харесва как стои калъфа на малкия диван  и единствената страница която се вижда http://media.snimka.bg/7988/022231149.jpg?r=0
Като цяло, очквах по-добро качество за тези пари. Вие как го намирате?
 Понеже питаш, бих казала ,че по-неприятното ,е че посоката на плата тук-таме е обърната и хафта прави някои детайли тъмни и съседните светли ...например касата на по-големия диван и др.Но здраве да е ...да си ги ползвате със удоволствие!

# 46
  • Мнения: 199
Сандрела,а пълнежа за възглавниците откъде купи?
Диванчетата изглеждат горе-долу добре.Ако не се вглеждаш прекалено няма да им се дразниш.А и нали беше писала,че са в апартамент,който давате под наем.Поне няма да тиги съсипят. Peace
Никой не препоръча магазини за дамаски.Аз също бих се радвала на предложения.  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 770
Да,апартамента е под наем, но един "несполучлив диван" смъква категорията.....
Скоро гледах прекрасен нов за около 700 лв, с много правилни форми и съответно по лесен за бъдещо претапициране, та сега се чудя дали не сбърках ...
Цитат
Поне няма да тиги съсипят.
Ами тя екокожата е съсипана, точно затова ших калъфа. Оказа се много слаба. Никога не си взимайте дивани от екокожа!

Пълнежа за възглавничките е от едно магазинче за спално бельо, с/у пазара Борово за 3лв/бр. Има и в Jumbo, 5лв/бр.
Дамаската я купих от един магазин в Красна поляна, от тук го изрових http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175044.0. Но и там където ми шиха имаше избор и май с по-добро качество.

# 48
  • Мнения: 199

Благодаря ти много,Sandrella.

# 49
  • Мнения: 47
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
здравей.може ли да ми дадеш кординати на момичето което шие калъфи за мебели?благодаря.
ако може на емаил. marieta_78bg@abv.bg

# 50
  • Мнения: 0
Много съм доволна от тази фирма Biz-c  www.biz-c.net   Калъфи за Мебели

# 51
  • Мнения: 1 209
При последния явно рекламен постинг,  можехте поне цени от кумова срама да споделите, та да го замаскирате малко.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 972
При последния явно рекламен постинг,  можехте поне цени от кумова срама да споделите, та да го замаскирате малко.

Това е същото момче, което ши и моите калъфи, виж по нагоре.... Peace

# 53
# 54
  • Мнения: 0
здравейте. може ли и на мен координатите на мамата,която шие калъфи.

# 55
  • Мнения: X
Може ли координатите и на мен ?  Rolling Eyes

А бихте ли пратили координатите и на мен

# 56
  • Мнения: 187
И на мен Embarassed

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Хайде и аз тук, понеже търся калъф за светъл диван.

# 58
  • Мнения: X

 newsm78
Да май само си искаме координатите ама няма кой да ни ги даде

# 59
  • Мнения: 35
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace

Момичета, Госпожичка Клавел е писала да й се пращат лични съобщения.

Мен ме интересуват калъфите за столове. Някой шил ли е? Ориентировъчна цена и какъв трябва да е плата. Изпратих няколко запитвания, но така и не съм получила отговор.

# 60
  • Мнения: X
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace


Момичета, Госпожичка Клавел е писала да й се пращат лични съобщения.

Мен ме интересуват калъфите за столове. Някой шил ли е? Ориентировъчна цена и какъв трябва да е плата. Изпратих няколко запитвания, но така и не съм получила отговор.





Само не разбрах каква е разликата, но ще и пиша  newsm78

# 61
  • Мнения: 35
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace


Момичета, Госпожичка Клавел е писала да й се пращат лични съобщения.

Мен ме интересуват калъфите за столове. Някой шил ли е? Ориентировъчна цена и какъв трябва да е плата. Изпратих няколко запитвания, но така и не съм получила отговор.





Само не разбрах каква е разликата, но ще и пиша  newsm78

Ами че не следи темата редовно и няма как да види кой я пита за координати. Личното съобщение няма как да не го види дори и да не влиза в темата. Госпожичка Клавел да ме извини, че и адвокатствам, но просто реших да напиша за тези,които не са видяли отговора й.  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 247
Здравейте,
аз имам познати,които шият и калъфи,(иначе саа тапицери по принцип),но не знам в момента какви са цените,ползвала съм ги доста преди няколко години.Ако някой се интересува да ми пише на лични,ще дам телефони и може да се обадите и да се ориентирате дали ви интересува или не.
 Hug

# 63
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Бих искала съвет от вас. Имам диван, на който съсипахме дамаската и му купихме покривало. Сега обаче ще даваме апартамента под наем и някак си не върви да го оставим покрит. Чудя се дали да го претапицирам или да му купя калъф. Става въпрос за диван тройка, стандартен. Първо мислех за претапициране, но като прочетох тук за какви цени пишете ми се изправи косата...Пък и реално погледнато той няма нужда от ремонт, на две години е, и нищо му няма, само е малко зацапан понеже е бежов и на едно място му е лепната ютия Embarassed Нямам никаква представа къде да търся калъфи на сносни цени. Е, не искам да е от ония циганските, за които говорите, но не и да е прекалено скъпо, те наемателите така или иначе ще го довършат. Не мога да се сетя къде точно е този безистен на Пиротска...ако можете да ми дадете някакви адреси, а също и да ме ориентирате колко приблизително би могъл да струва един семпъл калъф за дивав тройка.Благодаря ви.

# 64
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Бих искала съвет от вас. Имам диван, на който съсипахме дамаската и му купихме покривало. Сега обаче ще даваме апартамента под наем и някак си не върви да го оставим покрит. Чудя се дали да го претапицирам или да му купя калъф. Става въпрос за диван тройка, стандартен. Първо мислех за претапициране, но като прочетох тук за какви цени пишете ми се изправи косата...Пък и реално погледнато той няма нужда от ремонт, на две години е, и нищо му няма, само е малко зацапан понеже е бежов и на едно място му е лепната ютия Embarassed Нямам никаква представа къде да търся калъфи на сносни цени. Е, не искам да е от ония циганските, за които говорите, но не и да е прекалено скъпо, те наемателите така или иначе ще го довършат. Не мога да се сетя къде точно е този безистен на Пиротска...ако можете да ми дадете някакви адреси, а също и да ме ориентирате колко приблизително би могъл да струва един семпъл калъф за дивав тройка.Благодаря ви.

Въпреки че аз още не съм се ориентирала за калъфи, честно предпочитам тях, защото се перат по лесно - в пералнята. При мен тече още ремонт така че моите калъфи и пердета остават за началото на септември. Ако не ти е късно ще споделя опит

# 65
  • Мнения: X
Благодаря ви за отзивчивостта. Simple Smile В нета се споменава и за универсални , еластични калъфи, които уж ставали на стандартен диван, но си ме е страх. Да знаете къде се продават такива?

# 66
  • София
  • Мнения: 247
Имаше по магазините за пердета,такива с ластици,не са особено евтини и е въпрос на вкус.

# 67
  • Мнения: 6 031
Благодаря ви за отзивчивостта. Simple Smile В нета се споменава и за универсални , еластични калъфи, които уж ставали на стандартен диван, но си ме е страх. Да знаете къде се продават такива?

Последно видях и в Метро калъфи за дивани. Не обърнах внимание на производителя.
Изглеждаха добре, еластични бяха и имаше различни цветове.
Имаше за диван- тройка, диван-двойка и единичен.

# 68
  • Мнения: 199
Момичета,а можете ли да препоръчате магазини,в които има хубави платове за калъфи.В тези,които аз съм ходила обикновено има много,но на мен не ми харесват.На едно място харесах един,но беше почти 60лв.метъра.ММ каза,че щял да купи нов диван с толкова пари. Joy

# 69
  • Мнения: X
Момичета,а можете ли да препоръчате магазини,в които има хубави платове за калъфи.В тези,които аз съм ходила обикновено има много,но на мен не ми харесват.На едно място харесах един,но беше почти 60лв.метъра.ММ каза,че щял да купи нов диван с толкова пари. Joy
По "Екзарх Йосиф" има много магазини, но ти препоръчвам да влезеш и в малките улички...

# 70
  • София
  • Мнения: 346
Благодаря ви за отзивчивостта. Simple Smile В нета се споменава и за универсални , еластични калъфи, които уж ставали на стандартен диван, но си ме е страх. Да знаете къде се продават такива?

Последно видях и в Метро калъфи за дивани. Не обърнах внимание на производителя.
Изглеждаха добре, еластични бяха и имаше различни цветове.
Имаше за диван- тройка, диван-двойка и единичен.

Smarthomes са тези,които се продават в Метро,имат и сайт.Спряла съм се на тях за диваните на майка ми,но тя не може да си избере цвят,иначе избра модел Акари.Добре изглеждат,на пипане обаче малко са ми изкуствени.

# 71
  • София
  • Мнения: 95
Момичета,

Къде намирате платове на килограм в София newsm78

# 72
  • Мнения: 8 929
Има платове на 8 лева на килограм на Мария Луиза, до Автогарата в ето този магазин. Мъжът ми е тапицер и често пращаме клиенти там за плат. Ние си купихме плат за калъфи от там, платът за всичко това, което се вижда, струваше 34 лева. От там си купихме и калъфите за възглавниците, по 1 лев броя, готови и ушити. Има и много пердета там, на много ниски цени.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 795
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
Ако може и на мен координатите.
Дали може и на мен да ми дадете координатите на жената?

# 74
  • София
  • Мнения: 247
alina_si -Това не е ли магазин за 2-ра употреба или има и на топове?Колко е минималното количество

# 75
  • Мнения: 8 929
alina_si -Това не е ли магазин за 2-ра употреба или има и на топове?Колко е минималното количество


Да, магазин за дрехи втора употреба е, но най-отвътре има платове. Има на парчета, има и на топове. Всичко е на килограм. Платовете са нови, изостанали. Има и пердета, те мисля че са на метър, но пак са евтини. И те са нови.
Има и нови хавлии, всякакви кърпи. Трябва да се види, то е огромен магазин, има и дрехи втора употреба и нови, има и обувки, също нови и втора употреба.

# 76
  • Мнения: 7 640
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
Ако може и на мен координатите.
Дали може и на мен да ми дадете координатите на жената?

И аз искам координати, също моля за отзиви от клиентите Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 525
Simple Smile
И аз стигнах до същата необходимост...
Имам за освежаване стандартна холна гарнитура - диван, две табуретки и два фотьойла.

# 78
  • Мнения: X
Simple Smile
И аз стигнах до същата необходимост...
Имам за освежаване стандартна холна гарнитура - диван, две табуретки и два фотьойла.
http://www.nicolo-m.com

# 79
# 80
  • Мнения: 5 234
Тези калъфи заменят претапицирането ли?

# 81
  • Мнения: X
Тези калъфи заменят претапицирането ли?
да ... на мен са ми много удобни

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 38
Може ли координатите и на мен ?  Rolling Eyes
                                                                                                                                                                                                                                                  Здравейте! Знам, че се включвам след голям интервал от време, но ако може да поискам и аз координати. Благодаря!

# 83
  • София
  • Мнения: 3 972
И аз моля за координати!

# 84
  • София
  • Мнения: 357
И аз много моля за координати!

# 85
  • София
  • Мнения: 3 972
Преди 9 години съм писала в тази тема Wink

Ето отново линк към момчето което шие калъфи. Зоя ( майка му) за съжаление вече не е между живите....
https://zoq.weebly.com/index.html

# 86
  • гр. София
  • Мнения: 38
Преди 9 години съм писала в тази тема Wink

Ето отново линк към момчето което шие калъфи. Зоя ( майка му) за съжаление вече не е между живите....
https://zoq.weebly.com/index.html


Благодаря! В галерията мебелите от снимките изглеждат като претапицирани .

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 13:15 от ейнджъл12

Общи условия

Активация на акаунт