прекъсната бременност

  • 3 598
  • 23
  •   1
Отговори
  • Благоевград
  • Мнения: 20
Много ми е зле-в депресия съм.Загубих бебето си в 20г.с.Откриха му аномалии,после то почина в мен и ми предизвикаха раждане.Докторите и акушерките в Майчин дом се отнесоха добре с мен,особено д-р Марков, но ми е много зле на душата.Помогнете ми!Дали ще имам нормална следваща бременност.Пишете ми

# 1
  • Мнения: 66
  Миличка, безкрайно съжалявам за загубата ти  Cry Напълно разбирам как се чувстваш, защото съм го преживяла два пъти и в по големи седмици.  Няма сила, която да изтрие мъката в душата ти в момента! Дано поне ти да имаш сили да продължиш към мечтата си. Знай, че има много жени преминали през този ад, но вече гушкат своите рожби! Аз съм сигурна, че много скоро и ти ще си една от нас!!! Изпращам ти много, много положителна енергия и се моля заедно с теб да бъдеш отново щастлива съвсееем скоро с нова безпроблемна бременност и здраво бебче на финала!  Praynig  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 686
Съжалявам много за загубата ви  Hug Със сигурност ще имаш нормална следваща бременност, всичко ще е наред, само бъди силна доколкото е възможно в момента   Hug   Hug  Hug

# 3
  • Мнения: 636
Пожелавам ти следващият път / а то определено ще има такъв / - всичко да е ОК !!!

Просто по-лесно се преодолява болката, като знаеш че не си единствената с този проблем. Емоционално си срината, света ти е крив и не знаеш къде се намираш и в момента не виждаш никаква светлина в тунела - знам какво ти е.
Преди две години, влязох на задържане в 10г.с., но се оказва спряла сърдечна дейност...........  Tired
Крещях на лекарката "Направете нещо"....а тя ми отговори "Не съм Бог!". След година - пак спонтанен аборт.....
А тези дни вече ми изясниха причината, само че при мене вече са сложни нещата.....

УСПЕХ и скорошно възстановяване !!!!
  Hug

# 4
  • Благоевград
  • Мнения: 20
Благодаря ви на всичките!Надявам се с времето болката да избледнее,въпреки че ми е доста трудно да си го представя.Непрекъснато се рова из интернета и установявам колко много хора са минали през този ад!Наявам се един ден всички да са щастливи и ...да си имаме здрави бебчета.Чакам резултатите от амниоцентезата и направо ме е страх от резултата.Дали могат 100 процента да установят защо имаше аномалии с бебенцето ми.Представям си го като една ярка звездичка която бди над мен....сълзите ми нямат край,толкова ми е зле.може само да си го представи човек минал по този път... Sad

# 5
  • Мнения: 232
Миличка преди повече от 4о дена аз също изгубих така желаното детенце от мен и съпругами в 34 седмица.Родихго,видях го!Знам какво си испитала и какво испитваш сега...Мойто момченце нямаше аномалии,просто казаха че плацентата се е отлепила и той не е имал въздух...Докато те четях испитах пак онази позната болка..първите седмици са най-лошите обаркана си съвсем нормалко е и колкото и зле да звучи гледай от добрата страна може наистина да е било за добро ами ако се беше родило с малформация?Недей да ми се сърдиш за думите знам,че сега всичко ти изглежда...незнам и аз как да го кажа ...Искам само да ти пожелая да бъдеш силна и да не се оставяш на депресията да те завладе,мен ме крепи мъжът ми и мисълта за следващата бременост,хвани се за нещо което да те крепи и потдържа за напред
Пиши,питай,плачи(седмицата когато излязох от болницата седях четях и плачех докато мъжат ми спеше,така ми олекваше)Дори и сега е така ето виждаш колко е часа при мен стана така че вече сън не ме лови и седя по цели нощи будна!
 Силно те Hug и ти пожелавам много кураж за напред.Мисли само позитеивно колкото и черен да ти се вижда светът сега!

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Разбира се, че ще ти пишем и разбира се, че ще има следваща бременност и детенце, а дай боже и две! Съжалявам за загубата ти, но това не означава, че трябва да се откажеш от всичко. Напротив! Бори се заради това малко създание, което както пишеш ти е една малка звездичка и сега някъде там отгоре ще ти помага винаги... Hug

# 7
  • Мнения: 51
Съжалявам мила за загубата ти.Аз също изгубих моето момиченце в 37 г с .Знам какво изпитваш сега,но трябва да бъдеш много силна .Знам ,че е лесно да се каже,но го направи заради близките си и за теб самата.Трябва да съхраниш психиката си.Вярвай,че един ден ще гушнеш твоето детенце.Аз съм изпълнена с надежда,че това ще стане.Прегръщам те силно .Вярвай ,че скоро пак ще забременееш и,че този път всичко ще е наред.Пожелавам ти го от сърце. Hug

# 8
  • Благоевград
  • Мнения: 20
Благодаря ви на всичките ,че ми пишете.Искренно се надявам един ден да видя двете лентички на теста за бременност,но времето ми минава толкова бавно.Тези 3-4 мес. през които трябва да се пазя ми звучат цяла вечност, а и изпитвам страх ,че всичко може да се повтори пак.Лошото е че съм в толкова дълбока депресия,че само плача и не искам да виждам никой,чета като луда из интернета и най-лошото е че изпитвам омраза към всичките ми познати(немога да разбера дали е омраза,но ме дразнят).Искренно ще се радвам ако вие всичките минали през този ад сега сте щастливи и имате здрави бебенца.Пишете ми-действа ми толкова успокоително... Simple Smile Hug

# 9
  • Мнения: 5
4eta i salzite mi tekat po klaviatyrata.sajaliavam mila,za zagubata ti,az sam go prejiviala 2 pati.vtoria pat be6e na termin i ot togava mina godina a az nemoga vse o6te da se pre6tra6a za nov opit.dano ni doidat sili da se spravim,az vse o6te nenamiram.ina4e d.r Markov e mn. dobar na fetalna morfologia.az xodix dvapati pri nego i vs.be6e nared no v poslednia moment bebeto se omota v pap.vrav i se zady6i.lo6 kasmet,omraznami da 4uvam tova badi silna i viarvai kolkoto i da e trudno.jelaia ti yspex

# 10
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
4eta i salzite mi tekat po klaviatyrata.sajaliavam mila,za zagubata ti,az sam go prejiviala 2 pati.vtoria pat be6e na termin i ot togava mina godina a az nemoga vse o6te da se pre6tra6a za nov opit.dano ni doidat sili da se spravim,az vse o6te nenamiram.ina4e d.r Markov e mn. dobar na fetalna morfologia.az xodix dvapati pri nego i vs.be6e nared no v poslednia moment bebeto se omota v pap.vrav i se zady6i.lo6 kasmet,omraznami da 4uvam tova badi silna i viarvai kolkoto i da e trudno.jelaia ti yspex

Извинявай, че ще бъда малко рязка, ама омръзнало ти да чуваш да бъдеш силна и да вярваш, а можеш да напишеш на авторката, че си изгубила и второто си бебе. Не прочете ли, че нея именно от това я е страх. Или четеш между редовете. Мислиш ли, че така я успокояваш? Или просто изплакваш своята болка и толкова... И пиши на кирилица! Човек трябва без очи да остане за да разбере нещичко...

Към авторката: Аз вече ти писах: Вярвай, че нещата няма да бъдат само черни. Бори се! Ще за
бременееш пак и ще си имаш дечица. Това, че на някого се е случило втори път, не означава, че и при теб ще бъде така...

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 16:47 от mimi135

# 11
  • София
  • Мнения: 79
eketie, страдам с теб по загубата на най-ценното.Знам,чувстваш се ограбена, без желание за нищо. И аз загубих първото си детенце в 20г.с. Причината беше увита пъпна връв. Бях в шок първите дни, после дойде дълбоката мъка.Имах чувството, че една голяма част от душата ми я няма. Продължих с живота-опитвах се да съм силна, усмихната, но не бях предишната. Живота си се движеше като филмова лента около мене,но аз бях някъде далече в мислите си. Молех се много, на съдбата, на Господ, да са благосклони към мене и да започна да чувствам пак, да се радвам.Забременях 1г. и половина след това. Имах големи изпитания през 2-та бременност, но си казах, че каквото зависи от мен ще се боря със зъби и нокти,друго нищо не можех да направя освен да се моля и да имам малка надежда в добрият край. Накрая родих живо и здраво момиченце. Сега 2г.4м. след това мога да кажа, че съм една щастлива жена.Само се моля детето ми и семейството ми да са живи и здрави,друго не искам. Вярвам, че и ти ще напишеш един ден твоята история с щастлив край.Дано е скоро. Сега те прегръщам и съм с теб. Hug

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 23:01 от didka775

# 12
  • Мнения: 3 016
Съжалявам много ...Казват че бременностите не си приличали. Дано е така и аз силно се надявам в това. Успех !

# 13
  • Мнения: 5
mimi135,xybavo pro4eti i togava pravi recenzii.mai ti 4ete6 prez redovete,i taka kato gledam mai se vkliy4va6 navsiakade za da dava6 saveti i da naraniav a6 xorata.nikoi niama nyjda ot tova.vsi4ki tyk pi6at za da izpla4at bolkite si,a ne da napadat drygite.kato prejiviala lo6i ne6ta jena bi sledvalo da si po delikatna i mila,pomisli varxy tova.dano da yspee6

# 14
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
.:: ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите! ::.
12. Във форума писането на кирилица е задължително.
Изключение са само потребителските имена, титлите и подписите, които могат да са на латиница, както и цитати от чуждестранни източници, но придружени с превод или поне кратко предаване на смисъла на цитираното.
Не се допуска заглавия на теми, публикации, както и елементи от потребителския профил да съдържат текст, изписан на друг вид азбука (арабска, иврит, китайска и т.н.), тъй като това води до технически проблеми, проблеми с визуализацията на тези текстове, изисква инсталирането на допълнителни шрифтове и затруднява ползването на форумите на голяма част от потребителите.

Дори и да нямате инсталирана кирилица на компютъра си - има достатъчно варианти и програми за кирилизиране (виж тема "Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми. " )
Модераторите имат право да редактират, трият и заключват теми, написани на латиница, както и да правят забележки на потребителите, публикуващи теми и мнения на латиница.
При несъобразяване със забележката, следващи теми и мнения на латиница, публикувани от същия потребител, могат да бъдат директно изтривани, а възможността за публикуване на мнения - ограничена.

Общи условия

Активация на акаунт