странни болки...

  • 856
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета
имам нужда от мненията Ви.
От 2-3 дни имам леки болки в таза и срамната кост и това ме притеснява. Дали не е признак на преждевременно раждане(в 28 г.г. съм) или се дължи на разтягането на матката? Иначе нямам други оплаквания, но да отида ли на лекар?
Благодаря за отговорите ви!

# 1
Мисля, че няма от какво да се притесняваш, но това със сигурност само чичо Доктор може да го каже Wink
Както си се досетила едната причина е нарастващата матка, другата е че все пак бебо расте и се намества. Таза започва да ти се подготвя. Вярно гадничка си е тази болка, но си заслужава Wink  Simple Smile . Година след това казват, че всичко се възвръща в изходно положение Grinning

# 2
Мисля, че няма от какво да се притесняваш, но това със сигурност само чичо Доктор може да го каже Wink
Както си се досетила едната причина е нарастващата матка, другата е че все пак бебо расте и се намества. Таза започва да ти се подготвя. Вярно гадничка си е тази болка, но си заслужава Wink  Simple Smile . Година след това казват, че всичко се възвръща в изходно положение Grinning

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Както описваш болката, мисля че таза ти се разширява, доста е болезнено и при мен беше така. После по същия начин ме болеше няколко месеца след като родих, когато започна да се прибира. Ако е това, не се притеснявай, за всеки случай попитай и лекаря си. Успех   Hands Thumbsup

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това е от разширяването на таза ти.Точно от тази седмица започва да се разширява,не се притеснявай.Колкото и тъжно да звучи,четах че ще се събере пак година след раждането.Какво да се прави Wink

# 5
  • Мнения: 433
Аз имам същите болки в срамната кост и от вътрешната страна на бедрата, но моите не са слаби, а са си направо силни, но само когато седвижа . Много съм притеснена, но на 16-ти ще ходя на преглед, така че ще видим какво ще каже гинекологът.

Общи условия

Активация на акаунт