Печати за нокти - 7

  • 68 294
  • 709
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 303

Печати за нокти - 7

pletka pletka pletka

 
 


Най-често задавани въпроси:

Печатите са покрити с много тънко фолио , което трябва да се махне !!!

От къде да си набавя печатите?

*Продуктите на Конад може да поръчате от сайта http://www.nailart-bg.com/
*Освен от посочения сайт, печати може да си закупите от парфюмерии   и магазини за козметика, където продават и аксесоари за маникюр. В това число влизат както големи магазини, така и малки и квартални парфюмерийки; магазинчета от типа "всичкоза 1 лв." (Обикновено там ще намерите от китайските шаблони)

Какви лакове са подходящи за печатите?

*Ако не ползвате специални боички, то лаковете трябва да не са перлени и да са по-плътни и гъсти. Обикновено добра работа вършат лаковете за декорации (с тънките четчици).
*Ако искате да сгъстите по-рядък  лак, може да капнете малко мастило със съответния цвят в него . По този начин може и да си направите различни цветове в домашни условия- примерно  жълт лак+капка мастило= зелен лак.
*Още един трик:
Когато си купите нов лак и с него не стават хубави печати, защото е много рядък, оставете го известно време отворен, за да "изветрее". Някои марки лакове се сгъстяват за около 2-3 часа, някои - за по-малко. Пробвайте гъстотата, докато останете доволни от резултата.

Не ми излиза печата, като мина със стъргалката и не остава никакъв лак. Къде е проблемът?
 
*Единият вариант е, че притискате силно стъргалката към шаблона и така отнемате и  лака  в улейчетата. Минете леко със стъргалката .
*Другият вариант е, че някои печати са мънички и са не добре оформени.  Съвет  - вземете едно обикновено ножче за бръснене и го прокарайте върху улейчетата на печата. Така става по-равномерно и остава лак...

Защо ми се размазва печатчето, като сложа топ лак?

* Минете с еднократно, бързо движение върху печата, без да притискате четката. После нанесете върху останалата част на нокъта.






# 1
  • София
  • Мнения: 235
Да се цитирам от старата тема.

Я вижте какво си имам:



За съжаление беше последното и не знаеха кога и дали ще получат пак, но все пак може да се проверява. Намерих го в Бонжур в Скай сити мол, но може и да има и в другите Бонжури. Струваше 3 и нещо и картинките ми изглеждат достатъчно дълбоки, от класа на осмоъгълните или амазонските шаблони.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 285
Ауууу, Пампита, искам и аз, а защо така ме излъгаха вносителите като им звънях пролетта, че шаблони не внасяли  newsm78

# 3
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 110
Значи все пак ги е имало тия плочки на есенс  Thinking , Пампита много сладко се е получило .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 365
Ето нещо от мен, така съм сега

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Pampita блазе ти  thumbsup. shhht.secret много сладурско се е получило. Ето нещо и от мен за днешния концерт, който ще посетя   superuu :


# 6
  • Мнения: 224
днес отивам в Бонжур на Славейков обаче ще докладвам дали ги има и там тези печати

# 7
  • Мнения: 812
много са сладки на есенс фигурките,ще се разхдя и аз дяа потърся

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 669
UNynaeve Ооо, ШЪ ни идваш на гости Laughing Аз пък съм така:

# 9
  • Мнения: 1 404
Ето нещо и от мен за днешния концерт, който ще посетя   superuu :



newsm74

# 10
  • София
  • Мнения: 1 771
Аз пък да се оплача, че от мойте мацаници с мастило в лакове няма никакъв ефект. Пак са сууупер бледи. Вчера се лакирах с бял лак да ги пробвам и дори на белия лак седят съвсеем бледи  Crossing Arms

# 11
  • София
  • Мнения: 1 544
Едно моделче и от мен:

колежка.
Аз съм с един ментов и се чудя какви печати да му лепна. newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 10 285
Аз пък да се оплача, че от мойте мацаници с мастило в лакове няма никакъв ефект. Пак са сууупер бледи. Вчера се лакирах с бял лак да ги пробвам и дори на белия лак седят съвсеем бледи  Crossing Arms

Да не би мастилото да ти е малко, или пълнителите да са били пълни с гел, а не мастило, тук май всички които си направиха боички с мастило са доволни, никой не се оплака да не се е получило  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 1 771
nad_tab Смяташ ли че ако капна от мастилата за тези тампонните печати ще стане? В работата имам 3-4 шишенца.....дали да се пробвам  newsm78

# 14
  • Мнения: 224
Печати на есенс в Бонцур на цлавейков няма имаха 2-3 лака на кръст от и малко лепенки само това беше

Общи условия

Активация на акаунт