Въпрос за пилинга на тялото с кафе

  • 13 341
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Ей сега излизам от банята цялата ухаеща на кафе та се размислих дали правилно прилагам този прословут масаж с утайка от кафе.Направих го на цялото тяло и ефекта действително е страхотен.По-добър пилинг не съм пробвала.Обаче възникна въпроса преди или след като измиете тялото нанасяте утайката.Аз я сложих след душ гела и затова сега съм толкова благоуханна.Отивам да потуша миризмата с лосиона за тяло ,а вие споделяйте-как действате?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз първо слагам кафето,отърквам се докато ме заболят ръцете,измивам се и след това душ гел Peace

# 2
  • Мнения: 236
Аз първо слагам кафето,отърквам се докато ме заболят ръцете,измивам се и след това душ гел Peace
И аз първо мислих да го правя така,но после реших,че по този начин мога да отмия полезните съставки с антицелулитно действие.Ами незнам,нека и другите да споделят.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
А аз още по-хитро Simple Smile Смесвам утайката с душ-гел (и малко лосион за тяло) и търкам. Хем пилинг, хем чистота.

# 4
  • Мнения: 236
А аз още по-хитро Simple Smile Смесвам утайката с душ-гел (и малко лосион за тяло) и търкам. Хем пилинг, хем чистота.
Това наистина е добра идея.Даже си спомням ,че съм го правила с тоалетни трици.Ами така успяваш ли да се измиеш добре?

# 5
  • Мнения: 7 186
Аз съм си правила пилинг с кафе накрая, след измиване с душ гела. Ефектът е супер наистина. Само че го правя по- рядко, защото утайката е доста по- груба от стандартния ексфолиант.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Ами така успяваш ли да се измиеш добре?
Успявам и още как. А целта на лосиона е, защото

утайката е доста по- груба от стандартния ексфолиант.

а с лосиона (и душ-гела) вътре става кашаво и 'пили' доста по-нежно, но пак толкова ефективно...Ех...сега ще приспя детето и ще ида да се тръкна, събирам си утайка от два дена за целта...

# 7
  • Мнения: 236
Аз съм си правила пилинг с кафе накрая, след измиване с душ гела. Ефектът е супер наистина. Само че го правя по- рядко, защото утайката е доста по- груба от стандартния ексфолиант.
Грубичка е да,цялата порозовях.Май редовно трябва да се използва само за бедра и дупе и то по-внимателно.

# 8
  • Мнения: 6 155
Първо се мия с сапун/душгел и след това се минавам с утайката. Някой път обаче от кафето остава кафеникаво по тялото - тогава пак с измиващи средства.
Обаче, си мисля, че не е добре да се търка цялото тяло, особено около сърцето  newsm78

# 9
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Абе много ме заинтригувахте с тази утайка от кафе! Simple Smile Я кажете по-подробно за нея! Какво количество трябва и как се прави, че и аз имам да се боря с целулита и то от две раждания! Crazy А и пречи ли на кърменето? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз го мажа с душ гел и сам много доволна.. обаче от скоро съм  на нес и го позакъсах..
 Ако бързам пак се търкам с кафето, но вместо душ гел-а   слагам олиото на Нивеа и така спестявам мазането след това....

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Предполагам не пречи при бременност, или някой знае друго? Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 39 673
Правех тез разтривки преди време (ама трябва пак да продължа) преди душ гел-а. Не знам дали стопява нещо, но има страхотен пилинг ефект в/у кожата Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 9 374
Не не пречи на бременността.
Не съм спирала да се ексфолирам с утайка от кафе през цялата бременност.
Това единствено облекчаваше сърбежите по корема. Simple Smile

Иначе аз преди правех така: 1. душ гел, 2. триене с утайка.
Но утайката оставя мазна следа- това добре, ама понякога си остава и кафевичко newsm78. То не случайно един от ефектите на триенето с утайката дават, че е проидобиването на лек тен. Laughing
Та затова сега първо ексфолирам, полсе мия с душ гел. Simple Smile

Ама варианта на Бу е най-готин! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 9 374
Грубичка е да,цялата порозовях.Май редовно трябва да се използва само за бедра и дупе и то по-внимателно.
Ами то това е целта и на антицелулитният масаж Simple Smile.
Той подобрява оросяването на кръвта в областите, където обикновено се натрупват мазнините и по този начин разбива тези мастни депа. Ама това последното с по-истински масаж, де. Mr. Green
Та розовото е за хубаво! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт