Лунна диета-02.11 от 03.25ч

  • 2 242
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 237
09.11-03.57ч.
16.11-02.58ч.
24.11-00.01ч

# 31
  • Мнения: 237
А пък аз такова Embarassed хапнах една бисквитка с мед ама много бързо я хапнах та все едно не е било и продължавам Crazy
smile3532Тихо smile3505Не сме чули , не сме видяли!

# 32
  • Мнения: 500
Aз вече умирам от глад но сега пак ще се тъпча с чайчета, че дано ми мине малко Sad

# 33
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ох, аз още съм в отбора, но вече едва се движа от глад! Добре, че мъжо го няма и не ме изкушава с ядене. А и смятам да си лягам след малко, така че май ще устискам! Crazy

# 34
  • Мнения: 500
аз изядох една салата от зеле и моркови- охххххххххххххххххх, утре ще си покаже кантара какво съм сторила Sad

# 35
  • Мнения: 781
Аз току що съгреших с един айрян Simple Smile Ама се надявам да не отчете, щото миналия път пих пепси на воля заедно чая  Joy

# 36
  • Мнения: 671
Еми този път провал Blush
Много ме е яд тъкмо си спретнах фрешчето от цвекло ябълка и морковче и .... и тогава го видях Той си седеше кротко в торбичката която съпруга ми донесе и беше съблазнително жълт КАШКАВАЛ грабнах ножа и го нарязах е и после го ... сещате ли се  Embarassed
Еми това е бях зверски изкушена от един кашкавал Crazy #Cussing out
Но вие се дръжте Дръжте се и за мен

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз пък хапнах едни много хубави соленки със сирене и сусам по дяволите!! #Cussing out Но само 5-6, дано не се броят  Grinning

А свекърва ми преди няколко часа много въодушевено ми казва, че от тази вечер в 3 часа се гладувало, до утре вечер.  hahaha Приготвила се жената да гладува, но й казах, че малко е позакъсняла.
Другия път ще я уведомя по-раничко  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Айдеее,
Време е да отчетем резултатите- само 900г CryАз вчера видях темата, но нарочно не се записах защото мислех че няма да се пробвам. Е, разбира се като я видях бях пила вече кфе с 1ч.л. захар, през деня пих сокове от кутия, а вечерта се изкуших и хапнах края на шпековия салам който нарязах на мъжа ми  Sad  Embarassed.
Знам прегреших и можеби затова кантара ме наказа само с - 900 г. Дано другия път да устискам - единствено със захарта за кафето немога да се преборя - НЕМОГА без нея.
Успех на всички слабеещи занапред  Peace

# 39
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Айдеее на отчета.  Аз успях да устискам  newsm44, ама много глад беееее. Направо сутринта като станах ми се виеше свят от глад. Че то не ми се вързаха 24ч. а около 36ч Confused  Но ги издържах стоически на водица с лимон само и резултата е -1кг. Мисля, че е добре - килце, килце кой ти го дава /по-точно взима  Laughing/

rradost вчера така ми се прияде кашкавал като ти прочетах постинга, че сутринта като станах първото нещо което грабнах от хладилника беше едно парче кашкавал и без да го и нарежа го заръфах здраво! Mr. Green

Хайде и останалите! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 671
Брово за усмеха irka

А пък следващия път преди лунната ще забраня вкъщи да се купува кашкавал Joy

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Брово за усмеха irka

А пък следващия път преди лунната ще забраня вкъщи да се купува кашкавал Joy

Аз пък ще избягам от вкъщи! То не бяха шоколади, луканки, салати, сиренки, кока кола...
Само от сиренките ядох и едно кисело мляко, то затова няма резултати  Close

# 42
  • София
  • Мнения: 3 663
-500 Grinning. Но не пълен глад Grinning

# 43
  • Мнения: 500
- килце съм , но това за мен си е страшно постижение, още повече че много трудно свалям кг.

# 44
  • Мнения: 781
А и аз кашкавала много го уважавам  Laughing
Снощи си направих страхотно угощение, щото  ми забиха съчмите в главата, но резулатата е -2кг. Което за мен е многооооо малко. хайде до следващия път дано се задържат, че вече ми писна.

Общи условия

Активация на акаунт