как ви се промениха гърдите

  • 3 816
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 733
Станаха по-големи /не че бяха малки ама сега е  #Crazy/, зърната много чуствителни даже и от дрехи  Crossing Arms и по-големи, а и аз имамх от тези мастни пъпчици, но много малко  Wink Споко повечето сме с променен бюст от кадето и да го погледнеш  Laughing А мене ме сърбят и зверски освен всичко останало  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 629
Да и на мен ми се бяха появили по ареолоте тези топченца. Изчезнаха след раждането, но не съм обърнала внимание точно кога. Тогава бях заета да се боре със рагадите  Cry А другите промени са стрии и увисване  Cry Грозна картинка  Cry

# 17
  • Мнения: 2 807
Единствената промяна в гърдите ми беше потъмняването на ареолите.

# 18
Добре де, а моите като даже не са се и уголемили, трябва ли да се притеснявам?

# 19
  • Мнения: 3 926
Добре де, а моите като даже не са се и уголемили, трябва ли да се притеснявам?
Само ако непременно държиш да се притесняваш за нещо Wink Иначе - не Grinning
Ако пуснеш търсачката ще откриеш, че скоро имаше тема за бременни, които не са разбрали, че са бременни до момента на раждането. И има описани не един и два случая - просто всяка бременност е различна и няма защо да се тревожиш излишно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 528
Малко ми се оголемиха нече не ми бяха големи но сега са нещо ужасно даже забелязвам че почват да увисват и се чудя как да ги стегна.Потъмняха ми ореолите но не забелязах да ми се увеличат зърната

# 21
  • Мнения: 464
Сутиен номер 34B, почти С бях, а сега съм 36D, че и DD на някои. SickКартинка съм отт всякъде Joy И формата им се промени и увиснаха малко, но като погледна ангелчето сиказвам, че си заслужава!! Hug

# 22
  • Мнения: 7 640
Добре де, а моите като даже не са се и уголемили, трябва ли да се притеснявам?
Само ако непременно държиш да се притесняваш за нещо Wink Иначе - не Grinning
Ако пуснеш търсачката ще откриеш, че скоро имаше тема за бременни, които не са разбрали, че са бременни до момента на раждането. И има описани не един и два случая - просто всяка бременност е различна и няма защо да се тревожиш излишно Simple Smile
освен това много бързаш Laughing

# 23
А според вас нормално ли е това, че при мен болка и напрежение в гърдите усещах до четвъртия месец след това вече са си нормални и не ме болят и не намирам промяна в тях? Сега съм в средата на осмия месец!

# 24
  • Мнения: 5 103
а след като родихт егърдите ви станаха ли същите като преди това?

# 25
Моите ареоли се увеличиха много,даже има и кафеви петънца около тях,също и тези мастните пъпчици ги имам.Да не говорим,че като забременях първите два месеца гърдите ми бяха страшно чувствителни даже и със сутиен.Сега пък зърната ме болят от горещата вода като се къпя,но си заслужава неудобството,резултата е важен!А и мъжа ми все се радва на големите ми ц...и,иска да си останат такива Laughing

# 26
  • Мнения: 3 861
Станаха два пъти по големи, зърната и те, от това сега остана увиснала кожа и стрии, за мастни натрупвания спомен нямам

Общи условия

Активация на акаунт