Пилешка кайма

  • 1 293
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Дайте идеи  какво да направя от нея.....ако може да е изпитана рецептата!Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 748
аз не купувам пилешка кайма,а си правя такава като пускам филе в робота.става много добра кайма!преди време купувах,но тя при всички случаи е смесена със свинско за да е мазна.не ми е ясен въпроса ти,защото каквото се готви с телешка и свинска кайма,такова се готви и с пилешка.например пълнени чушки,мусака,сърми,баница с месо.само че в този случай се слага и олио за да стане по-мазничко,тъй като месото е сухо.поясни,моля те,какво те притеснява в готвенето с пилешка кайма.

# 2
  • Мнения: 5 183
Ами може би се интересува /както и аз/ изобщо добре ли се полу4ава. За приготвянето на какви ястия е най-подходяща и т.н. Въобще, бихте ли я препоръ4али?

# 3
  • София
  • Мнения: 748
получава се много добре!ако обичаш пилешко ще ти хареса.номера е в подправките!за мусака аз например мляното месо винаги го запържвам с лука и морковите.подправям го с джоджен,кимион,чер пипер,червен пипер.добавям нарязаните на дребно картофи,доматен сок и солчица.вода наливам да покрие картофите и пека.след това заливката за мусаката ми е стандартна-чаша кисело мляко,чаша прясно,сода за хляб на вирха на ножа и 1 яйце.пак повтарям,че се слага повечко олио на каймата.

Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 12:39 от macro

# 4
  • Мнения: 1 427
Ами може би се интересува /както и аз/ изобщо добре ли се полу4ава. За приготвянето на какви ястия е най-подходяща и т.н. Въобще, бихте ли я препоръ4али?
Точно това ме интересува-за какви ястия е подходяща пилешката кайма.Знам,че може да замести свинската,телешката и т.н.,но аз искам съвет за  ястие което се прави  само с такава....

# 5
  • София
  • Мнения: 748
според мен всяко ястие,което се прави с кайма,може да се направи и с пилешка,но за ястие,което може да се направи само с пилешка кайма и с никаква друга не се сещам!

Общи условия

Активация на акаунт