за бишкотите

  • 1 118
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 397
Само тези на Плазмон ли стават или има и други по-обикновенни? (по-евтини) ? Вчера разгледах всички, който има в Била - оказа се че във всички има яйца, мляко на прах, захар и какви ли не др неща, който не стават за бебета... Sick

# 1
  • Мнения: 5 250
Можеш да купуваш бисквити, ако си даваш продукти съдържащи глутен  Simple Smile Има едно на Чичи-бебе (не съм сигурна така ли се пише ) евтини са и бързо се разстварят в млякото Wink

# 2
  • Мнения: 5 299
Аз си купувам "Закуска" и ги настъргвам Laughing

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Щом си вувела глутена давай спокойно и Закуска,или Житен дар.Аз давах от вторите.

# 4
  • където има любов
  • Мнения: 307
А бисквитките как и по кое време ги давате?Може ли намачкани в адапте,за следобедна закуска например?

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А бисквитките как и по кое време ги давате?Може ли намачкани в адапте,за следобедна закуска например?
Може!

# 6
  • Мнения: 5 370
Аз слагам Плазмон и в млякото, и отделно му правя пасиран банан с бишкотки.
еми чак да си оближеш пръстите става....ммммм,ама не ми оставя нищоооо,дребока му неден. Embarassed Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 397
Супер щом става Закуска  Party
Тя умира за тях, даже покрай тях и пробутвам и зел. пюре, когато не иска да го яде. Все едно с хляб - хапка бисквитка, лъжичка пюре  Laughing
Вчера за първи път дадох кис. мляко с банан и плазмонени бишкоти - облиза си пръстите  feeding

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз давам Закуска и той много ги обича. Даже понякога му давам една цяла бисквита да си я гризе сам. Е, омазването е голямо, но и радостта, така, че аз после бърша и пера...
Иначе за следобедна закуска му давам 2-3 натрошени бисквити в половин кофичка кисело мляко. Може и някакъв плод или 1-2 лъжички каша за аромат да добавя. Това му е най-любимото ядене. А и аз винаги го дояждам, ако съвсем случайно остане, което почти не се случва...

# 9
  • Мнения: 3 356
При кое хранене се дава Плазмона?

# 10
  • Мнения: 5 370
При кое хранене се дава Плазмона?
Ами когато искаш-или в млекцето,или за някоя закуска го смилаш заедно с,примерно,банан.
Обикновено вечер му слагах за по-як сън,сега слагам на всяко шише.

# 11
  • Мнения: X
И аз слагам Закуска в млякото, иначе за гризкане давам обикновени, защото са твърди, идеални за целта Grinning

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Освен Плазмон за в млякото, може да се използват и бисквитките Чичибебе (мисля, че са турски, ама са мнооог овкусни). Има с банан (те запичат Sick) и без банан. Разтварят се като Плазмона

# 13
  • Мнения: 3 356
Искам да попитам и двата варианта на Плазмона ли са без глутен?

# 14
  • Мнения: 397
Не, само тези на прах са без глутен!  Hug
На мен друго ми е интересно - не им ли се събира много сладкото?? Ако следобяд има мляко с бисквити и на вечеря бисквити и във вечерното мляко.??

Последна редакция: вт, 22 ное 2005, 23:11 от radda

# 15
  • Мнения: 5 577
Щом си вувела глутена давай спокойно и Закуска,или Житен дар.Аз давах от вторите.

И аз така.

Мисля, че не ви е рано.

"Плазмон" си е доста преразход.  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Тези никак не са лоши!Струват 1,30 и са доста на брой.Има натурални и с банан!

# 17
  • Мнения: 3 356
Вярно,че Пласмона е скъпичък,ама май ще си го папаме още известно време,преди да минем на Закуска.Не че има някой от нас с алергии ама профилактично.

# 18
  • Мнения: 5 370
Вярно,че Пласмона е скъпичък,ама май ще си го папаме още известно време,преди да минем на Закуска.Не че има някой от нас с алергии ама профилактично.
И аз така разсъждавам....а и една кутия бая време ми издържа Hug

Общи условия

Активация на акаунт