Поправка на детски колички?

  • 2 755
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 717
Привет, момичета!
Дали някоя от вас има представа къде се поправят бебешки колички? Питала съм там, където поправят колела, но не могат да ми свършат работа. Количката е купена от интернет и се чудя къде да се обърна за помощ. Дали в някои от оторизираните сервизи могат да ми помогнат? Всякакви отговори ще са ми полезни. Благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 8 275

Каква марка е? Ако се внася все пак от някого, питай вносителя.

# 2
  • Мнения: 186
Зависи каква е повредата newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 717

Каква марка е? Ако се внася все пак от някого, питай вносителя.

ZIA е марката. Ами "повредата" за мен е незначителна, просто трябва да се занити наново една част на основата. Та затова питам за такова място, на което разбират и могат да ми помогнат. Благодаря все пак и на вас!

# 4
  • София
  • Мнения: 8 275
В някой сервиз за коли може да питаш (от тези тип гараж)

# 5
  • Мнения: 0
Потърси доставчика, все пак не може да си си я купила без гаранция. Свържи се със сайта от който си я купила, опаковай количката и им я прати обратно в Гватемала да си оправят боклука който са ти продали... И се оплачи на КЗП.

# 6
  • София
  • Мнения: 717

Никаква гаранция нямам. Поръчах я от сайта на Мадър Кеър и през куриер я получих. Ок, благодаря на всички! Продължавам с търсенето, като имам резултат ще пиша, за да може да се възползва от инфото и някой друг.  Hug

# 7
  • Мнения: 0
здравей, напълно те разбирам, но гаранция си имаш по закон, особено като е от mothercare; не ти пречи да им пишеш да видим какво ще ти отговорят; и аз имах преди проблеми с покупки от mytoys  и др. затова вече само от нашите онлайн магазини си поръчвам  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 717
Да споделя моят опит с поправката на детски колички, както обещах. Всяка количка може да бъде поправена, в оторизираните сервизи на фирмите вносители на съответните марки, стига да не се касае за замяна на резервни части. Също, разбира се, и повредата да е възможна за отстраняване. Не знам дали това е на 100%така, но аз лично не срещнах никъде негативно или пък несериозно отношение. Peace 

Общи условия

Активация на акаунт