"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 509
  • 207
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973
                      

                                           "Диема-фемили" отново ще ни припомни филма!
 

Продукция: KANAL D (2004)
34 епизода.

Режисьор:Volkan Kocatürk    Сценаристи:Nuray Usl          Продуцент:Fatih Aksoy
                                                                    Nuran Devres                      Aslı Öyken Taylan
                                                                    Ayça Mutlugil


                                                               Участват:

                              
Arzum Onan     Serhat Tutumluer   Neslihan Yeldan      Aylin Arasıl         Elçin Şanal   Okan Şenozan     Semih Sergen    
                                            

Фахри е сред най-почитаните хора в обществото. Женен е за Кериме. Нейната 5-годишна дъщеря Нил от предишен брак пораства като разглезено дете, но когато се ражда Сахра, двете сестри трябва да си споделят вниманието на родителите. Нил се изпълва със завист към по-малката си сестра, а след смъртта на майка им направо я намразва.
Минават години. Нил се омъжва за Кемал, който работи в компанията на доведения й паща. Сахра заминава да учи, а след като завършва, се връща у дома. Още щом я зърва, деверът й Кемал се влюбва в нея. Полудяла от ревност, Нил убива съпруга си и е осъдена.
Междувременно Сахра среща харизматичния Синан и се влюбва в него. Скоро след това двамата се женят.  
Нил гие в затвора, загубила всичко, а Сахра има всичко.
Междувременно животът взема своето - бащата Фахри умира, а раждането на детето на Сахра съвпада с освобождаването на Нил от затвора.
През всички години зад решетките Нил е копняла да се върне и отмъсти на Сахра. Първото, което прави, е да я раздели със Синан. Сахра напуска дома си и заминава за Мароко. Синан я следва с намерението да се сдобрят.
В същото време Нил кара стария си познайник от затвора Мелек, да убие Сахра.
Мелек устройва ужасяващ инцидент, при който Сахра загива, както смятат всички. Тя обаче оцелява, макар и обезобразена.
Един лекар на име Хюсеин се заема да я лекува. След няколко пластични операции Сахра се превръща в съвършено нова жена, която се завръща в страната си. Настъпва времето на нейното отмъщение...


                                

                                        

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Скоро по "Диема фемили" ! Позволих си да пусна тема за филмчето, което гледахме миналото лято за да можем отново да споделяме впечатленията си от него!
Използвах по-голяма част от инфото, което ни беше дал BG papa  Hug Искрено му благодаря и се надявам да не ми се разсърди.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 27
Миналото лято не го гледах, но сега смятам да го гледам PeaceБлагодаря за темата Hug

# 3
  • Мнения: 20 795
И аз нямах възможност да го гледам миналото лято. Дано сега го дават в по-удобен за работещите хора час.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Дано наистина е в удобен час! Thinking Хубаво е филмчето и ако се излъчва в гледаем час повече хора ще му се насладят. Naughty

# 5
  • Мнения: 683
Аз успях да го гледам миналото лято и ми хареса. Играта на Серхат е страхотна и сега се наслаждавам на актьорското му майсторство и в Езо. Бих си го припомнила...особено някои от сцените  Heart Eyes
Благодаря за темичката   bouquet

# 6
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Миналото лято ли беше???  newsm78 що си мисля че късна есен? Да не кажа зимата???

# 7
  • Мнения: 8 717
Аз успях да го гледам миналото лято и ми хареса. Играта на Серхат е страхотна и сега се наслаждавам на актьорското му майсторство и в Езо. Бих си го припомнила...особено някои от сцените  Heart Eyes
Благодаря за темичката   bouquet

 newsm10  И аз така!

# 8
  • Мнения: 640
Миналото лято ли беше???  newsm78 що си мисля че късна есен? Да не кажа зимата???



И аз мисля ,че беше есен - зима. Артистите играха хубаво , артистката е с чудни очи ,но темата на филма е толкова често експлоатирана ,че предварително знаеш всичко. Нищо не те изненадва, а аз харесвам изненадите и обратите
в един филм.

# 9
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Миналото лято ли беше???  newsm78 що си мисля че късна есен? Да не кажа зимата???



И аз мисля ,че беше есен - зима. Артистите играха хубаво , артистката е с чудни очи ,но темата на филма е толкова често експлоатирана ,че предварително знаеш всичко. Нищо не те изненадва, а аз харесвам изненадите и обратите
в един филм.
не грешим и двете последен епизод е на 15 октомври миналата година  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423607.540

# 10
  • Мнения: 640
Извинявам се за времето. Знам ,че се ходеше на училище и затова се заблудих. Hug

Погледнах ,че първи епизод е бил септември 2009г.Нищо ,грешката е вярна.
Времето на излъчване не е толкова важно.

Погледнах по -внимателно и последно 31август2009г.

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 23:13 от pavlinaio

# 11
  • Мнения: 294
Аз успях да го гледам миналото лято и ми хареса. Играта на Серхат е страхотна и сега се наслаждавам на актьорското му майсторство и в Езо. Бих си го припомнила...особено някои от сцените  Heart Eyes
Благодаря за темичката   bouquet

 newsm10  И аз така!

Аз също Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сигурна съм, че ще е от 22:00 часа, защото Аси свършва другия петък така че пак ще го гледам.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Сигурна съм, че ще е от 22:00 часа, защото Аси свършва другия петък така че пак ще го гледам.
Peace Peace Peace Ха дано те чуе Оня отгоре и ония от Нова тв! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Миналото лято ли беше???  newsm78 що си мисля че късна есен? Да не кажа зимата???

 ThinkingАми, честно казано, не се замислих много, пишейки-"миналото лято", а и не проверих кога е започнал и кога е свършил. newsm78 Пропуск, съжалявам! Embarassed Просто пред мен оживя един спомен  Joy Когато го излъчваха, по случайност бях на село- в магазина. Та една бабка, гледайки телевизора там каза: "Олееее, тая как се е зачохлила у тъз жегааа!" И аз погледнах към екрана. Видях Сахра. Може би заради тази случка съм останала с впечатлението, че е лято. Но сега вече проверих- на 31 август е излъчен 1-ви епизод, а на 15 октомври последен. Значи  Joy късно лято и ранна есен.  bowuuНадявам се, че това не е от значение все пак! HugНо, въпреки всичко пак се извинявам! Praynig

# 14
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
не е от значение, просто бях убедена че не е лято. А и се сетих че не видях последен епизод я го теглих покле, щото бях на почивка точно на края на сериала.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт