"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 532
  • 207
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 219
О Боже!  #Crazy #Crazy #Crazy
Много ми дойде само за един пост!
Благодаря Алекс  Hug

# 91
  • Мнения: 8 717
Ами аз затова предупредих да не четете! Това, все пак, е само в резюме - още доста неща се случват. Хубавото на този филм е, че е само 34 серии и дейстивето е доста динамично, много неща се случват за тези, сравнително малко серии.

# 92
  • София
  • Мнения: 15 450
Ами аз затова предупредих да не четете! Това, все пак, е само в резюме - още доста неща се случват. Хубавото на този филм е, че е само 34 серии и дейстивето е доста динамично, много неща се случват за тези, сравнително малко серии.
Днес коя серия беше? Да знам от коя натам да гледам.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 219
Ами аз затова предупредих да не четете! Това, все пак, е само в резюме - още доста неща се случват. Хубавото на този филм е, че е само 34 серии и дейстивето е доста динамично, много неща се случват за тези, сравнително малко серии.

А бе добре, че го протетох! Сега вече съм на 32 серия...
ББ от един момент на сетне всички се държат като луди и това изобщо не ми харесва... особено сега. всеки крещи, реве...
тоя сериал е като изгубените години - тотално шизофреничен на края... всеки е агент на някого, свързан с друг... а бе !!!! добре, че приключвам вече

# 94
  • София
  • Мнения: 15 450
Ами аз затова предупредих да не четете! Това, все пак, е само в резюме - още доста неща се случват. Хубавото на този филм е, че е само 34 серии и дейстивето е доста динамично, много неща се случват за тези, сравнително малко серии.

А бе добре, че го протетох! Сега вече съм на 32 серия...
ББ от един момент на сетне всички се държат като луди и това изобщо не ми харесва... особено сега. всеки крещи, реве...
тоя сериал е като изгубените години - тотално шизофреничен на края... всеки е агент на някого, свързан с друг... а бе !!!! добре, че приключвам вече

Аз още 31-ва гледам!Ако имам нерви, ще го изгледам до края, после започвам от днешната натам...Алекс, кутията ти е пълна, но благодаря и тук!

# 95
  • Мнения: 8 717
А бе добре, че го протетох! Сега вече съм на 32 серия...
ББ от един момент на сетне всички се държат като луди и това изобщо не ми харесва... особено сега. всеки крещи, реве...
тоя сериал е като изгубените години - тотално шизофреничен на края... всеки е агент на някого, свързан с друг... а бе !!!! добре, че приключвам вече



Ако този филм е такъв, какво да кажем за "Езел"?


Алекс, кутията ти е пълна, но благодаря и тук!

Опразних си кутията - благодаря ти за напомнянето!

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 02:05 от alex_b

# 96
  • София
  • Мнения: 6 219
Езел съм го гледала само до около 14 - 15 серия, не го помня, но - да! съгласна съм!!!

# 97
  • Мнения: 8 717
Е, аз съм гледала всичките 23 серии от първия сезон на "Езел" и определено ми харесват загадките на сценаристите и режисьора.

diziler, как си там на балкона? Кажи си мнението, ако искаш.

# 98
  • София
  • Мнения: 6 219
Уха! Свърши! Ура!
ББ изобщо не съм удовлетворена от края... как може да рискуваш бебе заради кобра, пък била тя и променена! Мерно е, че така повече я накязва, но все пак... това бебе... а бе не ги разбирам аз тия неща! то верно, че в турските серии бебетата се правят за една нощ и то с куфража, но все пак!!!

Много съм доволна от развитието на Мелек.

И както вече казах сюжетната линия със Серкан направо разби емоционалната ми стабилност спрямо сериалите. Мисла, че това е нещото, което направи сериала смислен.

Много ми липсФаше лИбоФтЪ... като в изгубените години свърши - в нищото. ми можеха поне пък една сватба да покажат!!! да им се нарадваме за 15-ина минути!

# 99
  • Мнения: 8 717
Е, по повод на послдния ти абзац мога да кажа само - да, да, ама не! И на мен не ми харесва, ама, няма какво да направим!

Съгласна съм и с останалото, което си написала.

# 100
  • София
  • Мнения: 15 450
   ББ: В мазето в което се крие бащата на Сахра, Мустафа изнасили Менекше!

 Йее, изгледах финала, лягам ,утре ще гледам другото!

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 05:11 от Тайна

# 101
  • Мнения: 0
според мен митхат не иска да си отмъсти на сахра
той чувства привличане към нея,а след време ще започне да чувства и любов
митхат знае кой е убил брад му и на него иска да отмъсти
инъче защо ще предупреждава схра за мъжа й,за сестра й-просто няма смисъл
но то ще се разбере Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 102
  • Мнения: 8 717




Жалко, че днес ни го няма филмчето!  Sad Аз чакам с нетърпение да дойде 10-та серия! Grinning

Весел и усмихнат уикенд на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 11:25 от alex_b

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Привет! Как сте днес? Жалко че няма филмче. Crossing Arms

Ей, Зизу, къде се дяна. тамам се намери темичка, в която може да се мери и ти спря да влизаш!
 Joy Joy Joy Joy Joy Адииииииии, гял баким бурда! hahaha hahaha

# 104
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кво да мерим Бризкееееее...мене ме кефи доФтора от Мароко, ама още нищо не е показал...ама иначе чакам с мерилките. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт