"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 549
  • 207
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Кво да мерим Бризкееееее...мене ме кефи доФтора от Мароко, ама още нищо не е показал...ама иначе чакам с мерилките. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ти пък? Thinking Баш доФтора ли избра, па той Митхат спи гол бре! hahaha hahaha hahaha hahaha
Нали знаеш, че това е май единствения турски артист, който можеш да видиш във филмите поразголен, я до кръста, я по потник и гащета hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 106
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кво да мерим Бризкееееее...мене ме кефи доФтора от Мароко, ама още нищо не е показал...ама иначе чакам с мерилките. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ти пък? Thinking Баш доФтора ли избра, па той Митхат спи гол бре! hahaha hahaha hahaha hahaha
Нали знаеш, че това е май единствения турски артист, който можеш да видиш във филмите поразголен, я до кръста, я по потник и гащета hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Е не ме кефарка бе Бриз, кво да напрайм сега...? Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 107
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Кво да мерим Бризкееееее...мене ме кефи доФтора от Мароко, ама още нищо не е показал...ама иначе чакам с мерилките. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ти пък? Thinking Баш доФтора ли избра, па той Митхат спи гол бре! hahaha hahaha hahaha hahaha
Нали знаеш, че това е май единствения турски артист, който можеш да видиш във филмите поразголен, я до кръста, я по потник и гащета hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Е не ме кефарка бе Бриз, кво да напрайм сега...? Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ми, че ти се наложи да чекаш. Белким Сахра го навие доФтура да се поразсъблече. Thinking

# 108
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кво да мерим Бризкееееее...мене ме кефи доФтора от Мароко, ама още нищо не е показал...ама иначе чакам с мерилките. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ти пък? Thinking Баш доФтора ли избра, па той Митхат спи гол бре! hahaha hahaha hahaha hahaha
Нали знаеш, че това е май единствения турски артист, който можеш да видиш във филмите поразголен, я до кръста, я по потник и гащета hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Е не ме кефарка бе Бриз, кво да напрайм сега...? Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ми, че ти се наложи да чекаш. Белким Сахра го навие доФтура да се поразсъблече. Thinking
Еми дан стане...ако ли пък не...здраве да е...! Joy Joy Joy

# 109
  • София
  • Мнения: 6 219
тоз па дофтор... ич не ми аресва!
Зизу направо си го прибирай и си го разсъбличай ти! нЕма кво да я чЕкаш тая Сахра...

# 110
  • Мнения: 8 717
Зизу, с риск да те разочаровам, ще ти кажа, че следващият път като се появи във филма и изобщо оттук нататък, ролята на доктора ще изпълнява друг актьор - обичайният номер на турските сериали да сменят актьорите насред филма! Сори! Mr. Green

# 111
  • София
  • Мнения: 6 219
Ееее ти пък, развали изненадата! Но пък може и другия актьор да се хареса на Зизу  Naughty

# 112
  • Мнения: 188
Наистина ли доктора го сменят,и на мен взе да ми хваща окото ама Митхат... оооо супер е.
Искам да кажа и за Нил-актрисата е страхотна,много добре си изпълнява ролята.Въобще филма ми харесва,добри актьори и музиката от филма също ми харесва.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте! Пожелавам ви прекрасен ден!

Наистина ли доктора го сменят,и на мен взе да ми хваща окото ама Митхат... оооо супер е.
Искам да кажа и за Нил-актрисата е страхотна,много добре си изпълнява ролята.Въобще филма ми харесва,добри актьори и музиката от филма също ми харесва.

Вили, едно поздравче, специално за теб! Това е любимата ми мелодия, разбира се с любимия актьор!

# 114
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте Романтички! Hug Hug Hug Hug Hug
Ха, Честит ни празник - 125г. от Съединението на България


# 115
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Добре, че поне от "Сахра" излъчиха серийка! Че днес аман от простотии по тв.-то!

# 116
  • Мнения: 188
Бриз,благодаря за поздрава.  bouquetМного нежна мелодия,а актьора и на мен ми е любим.

# 117
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добър ден романтички! Hug Hug Hug Hug Hug
Минах да ви нагледам...мегдана празен. Shocked

# 118
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бриз,благодаря за поздрава.  bouquetМного нежна мелодия,а актьора и на мен ми е любим.
Зная, слънчо, затова е специален поздрав за теб, обаче хич не наминаваш към наше село тук в темата. Hug

# 119
  • Мнения: 0
А , здравейте дами и от мен!
Бризке, и други се поразголват,не е само Митхат - Къванчо напоследък бая го кара по перки и  Мурат Хан - също се показва до кръста,ама той нали е в Америка - не му е проблем, ей за малко да забрява Серханчо - и той показва гръд и бицепс,така че.....
има не като да нема...леко постничко ама нейсе.....

Общи условия

Активация на акаунт