За кървящите венци!?

  • 3 910
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Аз си правя спиртен разтвор от прополис и ми помага. Препоръчвам го.

# 16
  • Мнения: 1 975
Az sum chuvala che Tetra pomaga

# 17
  • Мнения: 5 228
Аз си почиствам всеки ден зъбите със специален конец и ги мия по веднъж с Лакалут - червен, останалите пъти - с обикновена паста. Почистването с конец много помага. Ако пробвате, не се притеснявайте, ако първоначално започнат да кървят повече - след няколко процедури нещата се оправят - поне при мен беше така.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Има една паста  Parodontax  -  дава добър резултат,когато се използва заедно с някакъв разтвор за венци. Аз ползвам Sandrin - ,който е със смрадлика и още нещо,което не помня. Но ефекта е добър ,ако и разтвора се ползва поне по веднъж на ден, а мен ме примързя напоследък Embarassed

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
при мен решението беше Lacalut...малко е гадна на вкус, но работи..за две седмици спря кървенето.

# 20
  • Мнения: 910
Momicheta, moiata zubolekarka e spetsializirala v parodontoza i zaboliavania na ventsite. Az hodih pri neia v 8mi mesets, zashtoto kurviaha dosta. Tia mi sloji neshto kato vlasinki, niakakvi kontsi ili neshto takova, napoeni s neshto. Stoia na ventsite mi 5 min i sled tova ne prokurviha nito vednuj poveche. Tia raboti v stomatologichnata klinika do Don Domat na "Slavianska". Kazva se Donka Dineva.

# 21
Цитат на: flavi
Има една паста  Parodontax  -  дава добър резултат,когато се използва заедно с някакъв разтвор за венци. Аз ползвам Sandrin - ,който е със смрадлика и още нещо,което не помня. Но ефекта е добър ,ако и разтвора се ползва поне по веднъж на ден, а мен ме примързя напоследък Embarassed


Преди 2-3 седмици в аптеката горещо ми препоръчаха PARODONTAX като безусловно най-доброто. Но, честно казано, не съм много сигурна, че е така. На мен ми се влошават венците. А относно жабуренето- 3 към 1 част смрадлика и лайка на отвара.

# 22
  • Мнения: 8 769
Когато бях бременна ми кървяха венците-излекувах ги с Пародонтакс и едо нещо за жабурене, чието име забравих Embarassed , но си спомням, че не трябваше да се гълта и да се ползва повторно, когато свърши шишичката. После ползвах нещо с име Био незнам какво си, но то вече бе само за профилактика. Пробвах и тетра, ама по-гадно нещо от нея може би не съм си слагала в устата-след т.нар. жабурене не можех половин час да говоря! Imp

# 23
  • Мнения: 1 502
Здравейте от мен.
Aз вчера бях на зъболекар. Реших да го направя, защото при първата ми бременност страшно много ми кървяха венците и сега се престраших и отидох, нали знаете: "Страх лозе пази". Оказа се, че имах само една миниатюрна пломба и ми почисти зъбите. Препоръча ми, казвам го и на вас трябва да си масажираме венците всекидневно. Препоръча ми да джубуркам с този разтвор за уста "TANTUM VERDE", малко е скъпичък, но бил много ефикасен. Аз започнах да го използвам вече.

Поздрави на всички и леко бременеене!

# 24
  • Мнения: 713
опа тук нещо направих............

# 25
  • Мнения: 713
Здравейте. Кървене на венците, сърбежи по тялото, косопад и бързо омазняване на косата, кървене от носа, разширени вени, хемороиди, запек, киселини, отекли и горещи стъпала, адски болезнени мускулни крампи  в прасците обикновено рано сутрин.........това бях аз по време на моята бременност Sad . Нищо не помагаше, само можех да получа някакво облекчение по някакъв начин. От изброеното само разширените вени ми останаха Sad .

Общи условия

Активация на акаунт