бързо, лесно и евтинко

  • 64 451
  • 165
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 865
да, мокър стои, дори когато се получи добре.

за глазурата - имаше някаква хитрина, ама съм забравила какво беше, отдавна не остава време да шляпам такива екстри. следващият път обаче ще направя глазура и ще ви светна на тарикатлъка за сгъстяване...

аз пък днес май пак ще моря печката с кекс. стискайте палци!

# 46
....абе с пръсти не можеш да хванеш парчето да го ядеш!!! Така ли трябваше да стане???
Точно Flutter

# 47
  • Мнения: 1 178
Да се от4ета и аз: направих го, в на4алото бе6е много мокър, но на другия ден се стегна (аз недогледах рецептата и сложих само 2 4а6и бра6но), за глазура разтопих един 6околод с 50 мл. те4на сметана, направих го в кръгла форма за торта, но я откоп4ах 4ак след като се стегна.
Мъжът ми най-после яде, мое произведение с удоволствие.
yanita,  Honda благодаря Ви   bouquet

# 48
  • Мнения: 63
Извинявам се за глупавия въпрос Embarassed, ама как направихте глазурата? На водна баня ли ги бъркахте нещата или направо с миксера? И какво количество какао сложихте за глазурата ?

# 49
Извинявам се за глупавия въпрос Embarassed, ама как направихте глазурата? На водна баня ли ги бъркахте нещата или направо с миксера? И какво количество какао сложихте за глазурата ?
Направо на котлона - бъркав с дървена лъжица. Какао слагам една пълна супена лъжица

# 50
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Оф, и аз го направих, ама моя не се надигна въобще. Та си го ядох съвсем сама ooooh! - не че се оплаквам, но... Не знам какво обърках. Впрочем угасих содата в оцета. Да не би да не е трябвало?  newsm78. Иначе намазах тавата с олио и я отупах с брашно, та с отлепянето нямаше проблем. Flutter

# 51
.... Впрочем угасих содата в оцета. Да не би да не е трябвало?  newsm78.....
Ами може би е грешка, защото в рецептата си пише - всички сухи работи на едно, а мокрите после Thinking

# 52
  • Мнения: 750
И обещаните снимки към моя отчет:

1
2
3

# 53
  • Мнения: 702
chocolate crazy cake
стана любимата рецепта на моето семейство 3 пъти го правя и свършва за отрицателно време
Мерси за рецептата   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes
Определено се нареди в моите Топ 5 за сполучливи рецепти

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Колко време се пече? Преди 25мин го сложих и той вече се надигна и си мисля, че е готов

# 55
  • Мнения: 2 142
Вчера видях рецептата и сега съм решила и аз да го спретна. Дано да стане! Ма, щом всички казват, че е станал страхотен с малки изключения... А, бе трябва да стане! Много ми е странен начина на приготвяне  newsm78

ДЕянаЗ , като го изпечеш, кажи, колко време си го пекла!

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
40мин. хубав е но позалепна

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Присъединявам се към добрите отзиви  Hug Сладкишът е страхотен, а за минималните усилия, които влагаш просто думите не ми стигат.... Много ме заинтригува начинът на приготвяне и затова почти веднага след като видях темата го направих. Определено НЕ съжалявам. Дерзайте, мамчета  Peace

# 58
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Фантастичен е, само че така и не се престраших да му направя глазурата...

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а залепна ли ви?

Общи условия

Активация на акаунт