В момента чета...-3

  • 55 612
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
"Самотата на простите числа" много ми напомня "Бяла като мляко ..." по дух. Поне "играеш на сигурно" в този случай .

# 751
  • Мнения: 952
angelina.bgk - благодаря   bouquet

# 752
  • Мнения: 753
"Дългият път" на О'Хенри - сборник разкази. Това е първата книга от автора, която чета. Много ми допада.
"Жълтите очи на крокодилите" - много ме заинтригува до момента.

Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 10:03 от ayas

# 753
  • Мнения: 3 019
Здравейте!
Имам нужда от съвет.
Преди известно време една млада дама на 14 години ми даде да прочета Бяла като мляко, червена като кръв на Алесандро Д`Авения. Останах очарована от книгата. Сега ми се иска да и подаря и аз книга.
Лятото и подарих, но тогава беше на друга "вампирска" вълна. А сега споменала на майка си, че и се чете нещо подобно на тази.
Попаднах на две заглавия за тинейджъри, но не съм ги чела и не знам дали са подходящи за нея - Самотата на простите числа от Паоло Джордано и Моят Свети Валентин от Лорън Оливър.
Какво бихте ме посъветвали? Да избера ли някоя от тези книги или бихте ми препоръчали други.
Благодаря предварително   bouquet

Не съм чела нито една от двете книги, но за първата четох и недобри отзиви. Втората като че ли е по-подходяща за тийнове според мен.

# 754
# 755
  • Мнения: X
Момичета, вече можете да пишете в новата тема. Естел е дала линк  към нея малко по-горе.

# 756
  • Мнения: 0
Здравейте! В момента и аз чета "Жълтите очи на крокодилите" на Катрин Панкол. Много ме заинтригува, разказва много истински и трогателни истории по лек и четивен начин. Ако имате възможност- непременно я прочетете!:)

# 757
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Днес я гледах в книжарницата. Търсих "Вода за слонове", но беше изчерпана. Тръгнах си с "Преди да умра".

# 758
  • Мнения: 107
Момичета има нова тема. Малко по-горе е линка към нея  Hug

# 759
  • Мнения: 1
Знаете ли, че днес Умберто Еко чукна 80?

http://www.plovdivutre.bg/svyat/28084-umberto_eko_na_80

Общи условия

Активация на акаунт