И ето първата седмичка от ноември 31.10-6.11

  • 11 370
  • 453
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Момичета,желая ви усмихната,изпълнена с много хубави бебешки новини,седмичка! newsm51

# 1
  • Мнения: 4 212
И аз пожелавам да завърши с успех запо4натото. Лека седмица. Heart Eyes
Нещо съм се ококорила тази нощ, що така? Не ми се спи, а сутринта ще ставам рано, в 9.30.Мале как отвикнах да ставам в 7.30 и ако по4на работа, аз само приказвам 4е по4вам де, как ще свикна, квото съм поспаливо.
Да стискате палци за мама тази седмица 4е ще влиза  в болницата и ще и правят генерални изследвания, 4е май хи4 не е добре. Оххх, оплаках се, споделих де. Hug

# 2
  • Мнения: 7 430
Да ви пожелая и аз спорна и радостна седмичка на всички и повече положителни тестчета Wink

Теичка, дано всичко е наред с мама Praynig и чакаме добри новини Hug

# 3
  • Мнения: 4 970
Добро утро и от мен! LaughingЕй- много сте бързи,бе хора.Още от нощта.А аз си мислех че ще съм първата ранобудница,а то -други не са лягали WinkЖелая на всички ви щастлива седмичка,пълна с мноооого приятни изненади.

# 4
  • Мнения: 9 990
И от мен-лека и успешна седмица!Аз се загубих миналата седмица,че детето беше болно и ми го върнаха от ясла.Е,оцелихме и хубавото време,че поигра навън повечко,а аз имах повече време да си оправя къщата и да спретна 1-2 романтични вечери,с цел бебеправене.Чакам обаче ову-то.Почнахме от 8-ия ден,та през ден го караме.Друг път усещам болка в яйчника и имам доста церв. слуз,ама сега нещо...никви ги няма.Уф!Ами това е от мен!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
velmar пак не успя да пуснеш първата тема...нищо другата седмица Mr. Green
Тея стис палци на мама Peace Надявам се да са хубави резултатите. Hug Пък за ранното ставане...ако искаш да ти звънкам от Б-я и да те събуждам с мечешкия си глас еври морнинг Mr. Green На първото събуждане и после няма да имаш проблем Crazy
Лек ден чада мои...и не забравяйте, че кака ви Хера ви гледа Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 329
Здравейте сладуранки,
събота и неделя си починах, нали съм без мъж Mr. Green, та не трябва да готвя, да чистя, абе изобщо мързелив живот Mr. Green
Та в събота си купих ботуши и палто, та се стегнах за зимата... Crazy

Тея, стискам и палци и прасци, и всичко стискам за мама Praynig

# 7
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте, момичета!
Иска ми се и на мен да напиша нещо разведряващо, но не мога. В душата ми зее огромна дупка. Свекърва ми почина! На Димитровден беше погребението. Не искам да ви описвам какво е усещането.
Ще изчакам малко да си събера мислите и тогава се надявам да се появя с малко по-положително настроен постинг.
П.С. Извинете ме, не искам да ви натъжавам. Бог я прибра при себе си. Моля се душата й да бъде спасена.

# 8
  • Мнения: 9 990
Теди,съболезнования!Изживейте си мъката,не я таете в себе си.Говори за това.Това е живота-ние тук се борим да създадем такъв,а през това време ни напускат близките ни,изживяли дните си на тази зема.Прегръщам ви !

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Теди, искрени съболезнования на теб и на съпруга ти. Времето лекува, а и тя няма да се мъчи повече, хванете се за тази мисъл и ще се съвземете по-бързо. Прегръщам те  Hug

# 10
  • Мнения: 9 077
Теди, знам че нищо няма да те успокои, но помни, че всички сме с теб Confused

Гледам че има и нови попълнения тука, а Диди Mr. Green   bouquet

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Гледам че има и нови попълнения тука, а Диди Mr. Green   bouquet
Тя отдавна се навърта тука Mr. Green

# 12
  • Мнения: 9 077
Гледам че има и нови попълнения тука, а Диди Mr. Green   bouquet
Тя отдавна се навърта тука Mr. Green

Гледам аз че се навърта, ама сега вече май е официално Blush

# 13
  • Мнения: 3 154
Теди, приеми и моите съболезнования. Няма думи, които да те успокоят в този момент или поне аз не намирам такива Cry Съжалавам за загубата ви... Прегръщам те силно!

Теичка, стискам палци на мама!

Приятна седмица, момичета!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Сватя аз пак да кажа , че съм с вас  и поздрави от мен на мамчето !

Тедич мила , приеми и моите съболезнования  Hug ! Лека и' пръст на жената и мир на душата и' !
Бъдете силни и най вече ти , че милото сигурно има огромна нужда от подкрепата ти сега !
Когато моя татко почина (бог да го прости ) отношението на мъж ми беше невероятна опора и успокоение за мен !

'Дравейте и от мен момичета кокичета !
Спорна и плодотворна седмица ви пожелавам !

Общи условия

Активация на акаунт