Комплект прибори за хранене-откъде в София?

  • 3 522
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте!
Искам да попитам откъде мога да си намеря комплект прибори за хранене /вилици,лъжици,ножове/ на цена до около 60лв в София?
Гледах в едно магазинче-харесаха ми,за 12 човека.Но са китайски.То за тези пари,за които търся,надали може да се намери нещо некитайско Tired,но все пак да попитам.
Иначе ще си купя тези.Поне са красиви.Продавачката твърдеше,че могат да се мият в миялна,но аз нещо не и вярвам.Чувала съм от познати,че им падало покритието бързо в миялната.
Благодаря предварително за отговорите! Grinning

# 1
  • Мнения: 4
В COMO има много хубави, поне на мен ми харесват, но трябва да ги видиш на место, защото в сайта им не са обновени и има само 1-2 модела съвсем изчистени, което не отговаря на ситуацията в самият магазин.

# 2
  • Мнения: 56
Във магазин Лабиринт има доста хубави комплекти аз от там си взех за 50 лв но беше преди 2 год.

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 707
Може да разгледаш във вертекс,незнам дали имат сайт.Магазина е до пазара на Илиенци.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря на всички за мненията!
Купих си комплект за 12 човека от Метро на цена 50лв.Изглежда добре.Е,китайски е,но колкото изкара-толкова. Grinning

# 5
  • Мнения: 353
ПРеди около 2 - 3 години взех на немските магазини http://www.bigshop-bg.com/, спомням си, че цената беше прилична  Peace

# 6
  • Мнения: 122
 Точно мислех да предложа и аз да посетите Метро. Преди две години исках да купя на сестра ми за подарък прибори, обикаляхме доста и накрая се спряхме на Метро, и не купихме комплект, а просто тя реши точно какви прибори и по колко броя да си купи в зависимост от нуждите си. Приборите бяха на българска фирма и ни харесаха повече от италианските и дори от немските, които ни предлагаха в др. магазини. Та ако приборите не са за подарък и не държите да са комплект, може да разгледате там.

Общи условия

Активация на акаунт