Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ноем. 2005, 09:34 ч.

Как се използват бисквитите "Плазмон"?

• 489
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Въпросът ми е към вас защото нещо не можах да схвана обяснението на кутията- намаляват ли се лъжичките адапт. мляко когато се слага от "Плазмон"-а или не?
Попитах в аптеката но и те не ми обясниха съвсем- разбрах само че мога да го давам на бебето на тази възраст но по малко- мисля да го давам с вечерното ядене в 21,30 че да не се буди да яде към 5,30  Mr. Green
Дали ще стане - но не знам как да го направя с пропорциите?

# 1
не ви ли е прекалено рано за бисквити?
8 часа за бебе на 2 месеца е сериозен интервал, защо се мъчиш да го увеличаваш?

# 2
  • Варна
Майко,мила,как ще даваш бисквити на такова малко бебе.Освен това на бисквитите пише че са за над 4 месеца.

# 3
  • София
Това е съвсем нормален интервал за вашата възраст. Много сте малки за бисквити, та били те и Плазмон. На кутията пише за възрастта - 4 месеца. Естествено, че ще ти кажат, че стават, нали и те продажбите се хранят!!! Ние започнахме да даваме от 5 месеца, разтварят се в млякото, нищо не намаляваш от дозата - правиш го както обикновено, добаваш Плазмона - 1 или 1/2 лъжичка и разклащаш. Но пак се повтарям - това когато ви дойде времето за Плазмон.

# 4
Аааабсурд да му слага,и то Плазмонки с глутен,на тоооолкова малко бебе #Crazy
По-добре вдигни количеството мляко,амаааа..бишкотки.....
Освен това имат и масълце вътре,и други неща,за които,мисля аз,сте мноого малки.

# 5
  • София-Лагера
Недей. Много е малко,след4м.Детето си е екстра,ние сме на 5м и става в 6h.Самичко ще почне да се буди по късно.

Последна редакция: чт, 03 ное 2005, 19:12 от Vivi

# 6
според книжките, децата на тази възраст се хранят за последно в 21ч, след това в 6ч. newsm78 Къде ги такива деца, мечтиии...

# 7
  • София
добре убедихте ме-няма да избързвам
А и той днес сам се пробуди към 5,40ч. пи малко водичка и отново заспа до 7,30ч. Hug
мисля че така е добре- а и не натдава много над допустимото-1кг. за този месец Laughing

# 8
  • sofia
добре убедихте ме-няма да избързвам
А и той днес сам се пробуди към 5,40ч. пи малко водичка и отново заспа до 7,30ч. Hug
мисля че така е добре- а и не натдава много над допустимото-1кг. за този месец Laughing
Когато купих за първи път безглутенов Плазмон бяхме на 3 мес. И аз попитах за доза,но и мен ме скастриха,е аз сложих 1мерителна лъжичка във вечерното мляко.Да ти кажа резултата беше 30мин повече сън.
Ти си решаваш!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт