Чупене, раzваляне и други олимпийски дисциплини

  • 2 975
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Фиде,аз таковата , да попитам: ама Смайли не се ли казва Смайли Петя така като и гледам ника smily_5q    newsm78

# 46
  • Мнения: 4 244
Фиде,аз таковата , да попитам: ама Смайли не се ли казва Смайли Петя така като и гледам ника smily_5q    newsm78
Тя се каzва Петя, ама ника и е Смайли БГ

# 47
  • Мнения: 1 854
Фиде,аз таковата , да попитам: ама Смайли не се ли казва Смайли Петя така като и гледам ника smily_5q    newsm78
Тя се каzва Петя, ама ника и е Смайли БГ

И на мен ми се вижда Смайли_5q, демек Петя, както Макдировката го е скивала. Аз може да сьм негоскив, но в това се вгледах newsm78

# 48
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Фиде,аз таковата , да попитам: ама Смайли не се ли казва Смайли Петя така като и гледам ника smily_5q    newsm78
Тя се каzва Петя, ама ника и е Смайли БГ

Абе да не си в греШка бе,моме  newsm78 Що да е Смайли Бг като e smily_5q .
Петя идва от 5( пет ) и q (използва се вместо я )  Thinking
Ти да не вземеШ да се засегнеШ  Hug на мен просто ми е 4удно как се казва   newsm78

# 49
  • Мнения: 4 244


Абе да не си в греШка бе,моме  newsm78 Що да е Смайли Бг като e smily_5q .
Петя идва от 5( пет ) и q (използва се вместо я )  Thinking
Ти да не вземеШ да се засегнеШ  Hug на мен просто ми е 4удно как се казва   newsm78
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
В грешка съм и то многоооооооо яка
Нали съм недоскив и нещо ме мърzи в последно време и очилата да слагам, та zатова не съм довидяла като хората.
Моля само Петенцето да не ми се сърди, но само ще кажа, че определено си е усмихнатата Петя - такава светлина струи от нея, дали zаради zелените очи newsm78 Wink или просто си е слънчева по природа. Невероятно иzлъчване има това момиче Hug

# 50
  • Мнения: 1 854
Според мен, Фидката, си се обьркала от аватара и all.bg, ей това bg те е заблудило мамка му Grinning

# 51
  • Мнения: 4 244
Нали все още не мога да сколасам с обработката на снимките - ето чак днес стигнах до черешката на тортата Малко уловени мигове от най хубавите ми дни там Hug

# 52
  • Italia
  • Мнения: 4 492


Абе да не си в греШка бе,моме  newsm78 Що да е Смайли Бг като e smily_5q .
Петя идва от 5( пет ) и q (използва се вместо я )  Thinking
Ти да не вземеШ да се засегнеШ  Hug на мен просто ми е 4удно как се казва   newsm78
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
В грешка съм и то многоооооооо яка
Нали съм недоскив и нещо ме мърzи в последно време и очилата да слагам, та zатова не съм довидяла като хората.
Моля само Петенцето да не ми се сърди, но само ще кажа, че определено си е усмихнатата Петя - такава светлина струи от нея, дали zаради zелените очи newsm78 Wink или просто си е слънчева по природа. Невероятно иzлъчване има това момиче Hug

Видях я на снимките,4е е много лъ4езарна и си ли4и,4е сте си изкарали хубаво   Hug
А за цайсите Ша та бия, да си ги слагаШ ей  Crossing Arms ( то малко стана присмял се хърбел на Щъбел Щот и аз мойте си ги нося в 4антата само и бръ4а нос като недоскивам  Embarassed Sunglasses )

# 53
  • Мнения: 1 854
Признай си, че от webshots си ги сваляла Grinning Wink. Много са красиви, имената които си им дала са супер Peace
Там онази снимка на магистралата, колко платна са....5 ли?И всичките отворени и работещи, голям кеф. В Холандия не стига, че са малко ами и винаги поне 1 платно е затворено, все нещо ремонтират, природозащитниците  Confused

# 54
  • Мнения: 4 244
Признай си, че от webshots си ги сваляла Grinning Wink. Много са красиви, имената които си им дала са супер Peace
Там онази снимка на магистралата, колко платна са....5 ли?И всичките отворени и работещи, голям кеф. В Холандия не стига, че са малко ами и винаги поне 1 платно е затворено, все нещо ремонтират, природозащитниците  Confused
Да, да - уебшота ряпа да яде Naughty
Те някои станаха толкова сполучливи че даже брат ми вчера мислеше че го будалкам zа клиниката в Сан Диего и zа кучето в каруцата
А zа магистралите мога песни да пея - по малко от 3 ленти в едното платно няма. Най много които видях бяха 7  #Crazy
Обаче пак не им стигат ooooh!

# 55
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Малееее,Кате,какви красоти  Blush Напълни ми се дуШата  Hug Ама имаШ око ( пък викаШ,4е си недоскиф  Wink ) за снимките,мааму стара  Peace Какви убости си наЩракала мамма миа. Blush А пък като видях индианските джаджи направо много се изкефих. Аз ако бях там сигурно Щях да изкупя сергиите  Embarassed Rolling Eyes
Аз пък искам да попитам какво не ти хареса на Хамериката....  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 6 390
Фидке,
тамън изгледах всички снимки, ти пак нови пусна ....  Whistling Wink
Ейййй опасна си  Laughing
Супер снимките, супер разказ, ти си олимпийска рекордьорка направо  Mr. Green
Много ми хареса  Hug

# 57
  • Мнения: 4 244
Малееее,Кате,какви красоти  Blush Напълни ми се дуШата  Hug Ама имаШ око ( пък викаШ,4е си недоскиф  Wink ) за снимките,мааму стара  Peace Какви убости си наЩракала мамма миа. Blush А пък като видях индианските джаджи направо много се изкефих. Аз ако бях там сигурно Щях да изкупя сергиите  Embarassed Rolling Eyes
Аз пък искам да попитам какво не ти хареса на Хамериката....  Rolling Eyes
Ааааааааааа , благодарско zа окото, ама се впечатлявам от раzни работи като малко дете и все ми се иска да ги уловя zа да мога да ги споделя. Някои неща просто не могат да си иzкажат дори и с най богатия речник. Да живее фотографията///

А zа това какво не ми хареса - ще пусна отделна тема. Не случайно вметнах Опоzнай Америка zа да не я обикнеш. Да живее и пребъде старата Европа////
(мамка му нямам удивителна в момента Embarassed)

# 58
  • Мнения: 2 332
Много се забавлявах, докато четох разказа ти, Фиданке Simple Smile. В типичния ти стил - весел, ироничен... въпреки че си представям как си се ядосвала на това разглеждане на бързи обороти на прелестите на Америка-та... Иначе - снимките наистина са хубави.

# 59
.....Хондич, детето ме стопи, изпи ми витаминчетата да е жива и здрава;)

....
Ама ставаш все по-готина  Flutter

Фиди, последният албум е много готин. А какво всъщност означава името на албума "Himmel und mehr" ( с немският съм скарана Embarassed Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт