Китайски стоки с безплатна доставка до тук - focalprice.com

  • 63 790
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 180
А случайно да си взела този: http://www.focalprice.com/YW374B/Fanlike_Display_LED_Watch_Black.html
Ще го метна в коша след малко аз, че му хвърлих око, но ми се иска да чуя отзиви ако някой го има.
Обадих се в банката. Казаха ми, че е по-добре да плащам с евровата карта, тъй като винаги се минава през еврото и след това се обръща по курса на Виза в долари. Малко ме учуди този факт, картите ми са от Райфайзен ако има значение...

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 953
aria_82 благодаря.
Търся дисплей за HTC HD2 в тези двата сайта не намирам.
Има ли други с подобни джаджи?

# 47
  • Мнения: 200
Има ли минимална сума на поръчката?  Coolmummy,аз също съм го харесала този. Чудя се дали ще става за мъжо или е тинейджърски. Но го метнах в кошницата. Ако не става,то ще остане за подарък на племенника.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 370
Няма минимална поръчка.Аз сега мисля да си вземем още един 1часовник за 3 долара.

# 49
  • Мнения: 0
благодаря за поясненията за картата
днес направих поръчка на наколко часовника  Crazy(неможах да се сдържа)  а и очила има от днес много хубави метнах и тях и да видим какво ще стане
надявам се да са сполучиви
от отзивите до сега разбирам че няма недоволни дано не съм карък
лек и спорен ден на всички

# 50
  • Мнения: 62
някой поръчвал ли е телефони от сайта ? Защото тея телефони които са имитации били много фалшиви  Thinking

# 51
  • Мнения: 2 180
Има ли минимална сума на поръчката?  Coolmummy,аз също съм го харесала този. Чудя се дали ще става за мъжо или е тинейджърски. Но го метнах в кошницата. Ако не става,то ще остане за подарък на племенника.
Бреййй, аз за себе си го глася този часовник, а чак сега видях реалните снимки- все на мъжки космати ръце са щракнати. Simple Smile Ама не ми върви за мъж и това е.  Crazy Crazy Crazy

# 52
  • Мнения: 2 149
някой поръчвал ли е телефони от сайта ? Защото тея телефони които са имитации били много фалшиви  Thinking
Да си имитация, означава, че си фалшив. Wink Важното е да работи добре. То китайските ги има и на нашия пазар от години, въпросът е ако е дефектен как става връщането и заменянето с нов. Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 206
Зарибихте ме с този сайт, и си харесах няколко часовника за проба, обаче не мога да разбера къде се вписва адреса за доставка. Моля да ми обясните!

# 54
  • Мнения: 62
еми да вярно то ако става въпрос и нокийте и други марки ги правят в Китай .. просто неискам да се окаже че давам излишни пари Simple Smile)

# 55
  • Мнения: 2 180
Зарибихте ме с този сайт, и си харесах няколко часовника за проба, обаче не мога да разбера къде се вписва адреса за доставка. Моля да ми обясните!
И аз се интересувам от същото. Не мога да потвърдя плащане в Пейпал, без да си въведа данни за доставка. Платя ли, потвърждавам поръчката, а къде ще отиде?! Няма логика след това да пита за адрес....Би трябвало да се вкара някъде ПРЕДИ да се логнем в ПП.
Моля, който е поръчвам да разясни.

# 56
  • Мнения: 87
Зарибихте ме с този сайт, и си харесах няколко часовника за проба, обаче не мога да разбера къде се вписва адреса за доставка. Моля да ми обясните!
И аз се интересувам от същото. Не мога да потвърдя плащане в Пейпал, без да си въведа данни за доставка. Платя ли, потвърждавам поръчката, а къде ще отиде?! Няма логика след това да пита за адрес....Би трябвало да се вкара някъде ПРЕДИ да се логнем в ПП.
Моля, който е поръчвам да разясни.

Гледат адреса, който си попълнил в пейпал и така.

Ако адреса на картата, регистрирана в пейпал е различен, от този на който искате да ви дойде поръчката, на една от стъпките имаше опция за промяна Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 370
Като дадете плащане с Пей Пал директно се взима адреса посочен в Пей Пал.Аз там използвам 3 сдреса и си избирам тизо, който ми е удобен.Нещата се доставят принципмно до пощенския клон на адреса, който е посечен и по-рядко директно се доставят на адреса, което си зависи от пощенския клон.

# 58
  • София
  • Мнения: 206
Благодаря!

# 59
  • Мнения: 3 372
А като поръчате пращат ли ви мейл? Аз нямам нищо.. Проследяват ли се пратките или просто си чакаш?

Общи условия

Активация на акаунт