Юмейхо масаж - Варна

  • 9 131
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте! Ако някоя дама се е възползвала от този тип масаж и знае къде във Варна го прилагат, ще съм много благодарна ако сподели!   bouquet

# 1
  • Мнения: 245
Здравей, аз не съм се възползвала, но в Бриз има един малък фитнес, където собственикът е и инструктор и масажист. Той практикува Юмейхо масаж и са ми казвали, че е много добър. Това са му координатите:

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 08:52 от bubanka

# 2
  • Мнения: 16
Благодаря, писах им на мейла. Ако имаш възможност, пробвай го, невероятен е!

# 3
  • Мнения: 245
Ще видим, аз при него попринцип на йога ходя, но толкова и за това намирам време, та камо ли за масаж Simple Smile

# 4
  • Мнения: 89
Привет !

Аз съм си правила юмейхо масажи, но в София и изрично попитах да ми препоръчат специалист за Варна, но се оказа, че достатъчно проверен човек няма ... Това, обаче беше преди 2 години, сега може и да се е появил...
Тъй като терапията е по-специфична от класически масаж и включва много усуквания и изпуквания на различни стави, то е много важно да е сигурен и опитен терапевта наистина, обикновен масажист не би могъл да се справи. Поне за мен някои изпуквания дори при специалиста, при когото ходих, бяха толкова притеснителни, че помолих да ги прескачаме, пък може и да съм по-плашлива от нормалното не знам ....Та това исках да споделя, с повишено внимание да се избира такъв човек, а ако не се намери достатъчно сигурен за Варна, мога да дам координати за София  Peace.

# 5
  • Мнения: 1 167
Може ли координати на проверен специалист за Варна?

# 6
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
И аз искам координати.

# 7
  • Мнения: 38
Аз съм ходила на юмейхо масажи преди 2 години във Варна,когато имах проблем с дископатия,доволна съм,това бе единственото ,което ми помогна.Незнам дали още е там,намираше се до ''При кмета''от другата страна на козирката,посока червеният площад.Телефонът е 600 539.

# 8
  • Мнения: 3
Някой ще каже ли цени за юмейхо масаж при Дидо в Бриз?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 79
Случайно попаднах на темата и се заинтригувах от този вид масаж, искам да попитам и аз как вървят цените, имайки предвид , че е специфичен ? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 18
Здравейте, аз съм ходила на юмейхо във Варна в студио "Шоколад" /зад църквата Св. Никола/, продължава 1 час и 30 мин., мисля че беше 30лв., жената е специалист, има сертификат, иначе си ходя редовно там на антицелулитни масажи.

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 15:43 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт