имуностимулант за ДГ

  • 12 217
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
http://www.iherb.com/Now-Foods-Omega-3-200-Softgels/323?at=0

Какво мислите за това рибно масло?Някой ползвал ли го е?

# 46
  • Мнения: 63
Неприятно сигурно ако е течно, но аз давам по 2 перли и няма проблем при гълтането.

Аз давам по 1перличка сутрин и по 1 вечер/ние сме на 4г./Поглъща ги без проблем и не миришат така лошо.И да-съхранявам на вратата на хладилника! Peace

Какъв продукт ползваш.

В момента на малкта давам Ескимо течно, но е ужасно. Бърках го със сока и сега не ще да види и сок. Накрая пробвах директно една лъжица в устата с награда бонбон. Така е по-склонна. Да видим до кога.
Баткото като беше малък му давах АД ЛИкуид  фор кидц сироп. Бях изключително доволна, но цената му беше много висока. Пробвах с Имунобор кидс (една капсула разтварях в данонино всяка сутрин) и имаше същия ефект, а и цената си беше доста по-приемлива.  Peace

# 47
  • Мнения: 376
И ние сме на течно Ескимо, но  не мога да накарам децата да го погълнат по никакъв начин. Опитвам се аз да го изпия, но ми се повръща от него и май ще се наложи да го изхвърля. На капсули или перли  рибеното масло  излиза 3-4 пъти по-скъпо, но явно е за предпочитане. На вкус прилича на рициново масло...просто няма по-гадно нещо. Дали пък да не го прибавям към шопската салата вместо слънчогледово олио. newsm78

# 48
  • Мнения: 63
Какви са тези перлички. Аз все се натъквам на едни огромни капсули.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако децата мога да гълтат хапчета с големина на антибиотичните капсули, може да опитате да вземете Омега 3 на капсули. В началото давах на сина си по 2 перлички от Омега 3 на "АБО фарма"(по 500мг. е капсулата), сега даже пие и по-големите капсули на "Фортекс"(по 1000мг. капсула).  Сравних съдържанието на перлите и това на 5мл. от течното на Ескимо и така излезе, че трябва да пие по 2 перли на АБО фарма или по 1 от Фортекс. Като цена излиза по-изгодно според мен и се избягва неприятния вкус на сиропа. Стига детето да може да пие капсулите де. Иначе има и едни малки перлички, съдържанието на рибено масло в тях е нищожно и не знам колко трябва да пие на ден за да достигне това в 5мл. сироп Ескимо.

Сега като гледам и "Ескимо 3" на капсули би могло да се даде на детето, пак по 2 на ден. Малки трябва да са щом са по 500мг.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 11:09 от Solar Wind

# 50
  • Мнения: 668
Неприятно сигурно ако е течно, но аз давам по 2 перли и няма проблем при гълтането.
Две прерлички от по 150мг. едната ли? Понеже се чудя по колко мг. да давам на големия и по колко на малкия. Това което взех днес едната перличка е по 37,5мг. На опаковката пише 3*3, Преди месец бях купувала едно друго, едната капсула беше по 150мг.  Thinking

# 51
  • Мнения: 2 011
Аз от  няколко дни давам " Цигапан " - детския вариант!
За първи път давам на сина си ( на 9г  е ) от този имуностимулатор!  newsm78

# 52
  • Мнения: 657
Аз давам от това рибено масло.Течно изключено да накарам да пие.
http://www.bgdrogeria.com/index.php?main_page=product_info&c … b55b9e1b3e31cb8d2

# 53
  • Мнения: 668
Аз давам от това рибено масло.Течно изключено да накарам да пие.
http://www.bgdrogeria.com/index.php?main_page=product_info&c … b55b9e1b3e31cb8d2
Да и аз от това взех. По колко перлички даваш?

# 54
  • Мнения: 657
Давам 2 перли сутрин след храна 15 дена, после 15 почивка.

# 55
  • Мнения: 668
Давам 2 перли сутрин след храна 15 дена, после 15 почивка.
Благодаря.   bouquet

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако давате витамини Центрум, имайте в предвид това.

# 57
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Давам 3 години вече Бронховаксон и Есберитокс по 10 дни и 20 почива. Тази година педиатърката каза че вече е голяма /5г. и 8м./ смени схемата- целият октомври 1Бронховаксон и 2 Есберитокса , почива 10 дни 20 дни също - 20 почивка и още 10 дни да пие.

# 58
  • Мнения: 2 732
nia 7 би ли споделила кой УНГ ви го препоръча и защо ?

# 59
  • Мнения: 801
По- добро от естествено придобития имунитет няма. Първоначално ми беше трудно и ми се обръщаше сърцето, но пък е за доброто на децата.

След изписването, малкия го водя в група с други бебета и деца. Сополи три реда. В къщи умишлено пода се мие мнооого рядко, нищо гадно не му измъквам от ръката, ръце не се мият.

Вече сме и една седмица на ясла, а там е мнооооооого мръсно. Бебетата лазят по коридорите, големите и възрастните газят с обувки, а и улиците минирани със сочни кучешки лайна (ако не ги виждам, знам че са размити от дъжда и покриват 100 от тротоара). Пускат ги в локвите навън, кой лапнал клон, друг пясък. Навън е 8 градуса, а вратата вечно отворена.

Не знам дали ще има вирус, който да го тръшне. Големия не е боледувал, най- много нослето да потече за ден два.

Практиката показва, че най- добрия имуностимулатор е мръсотията, боклука и чревните бактерии.

Общи условия

Активация на акаунт