имуностимулант за ДГ

  • 12 208
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 410
Познавам много деца , на които коластрата е подействала точно така - превърбуждащо. Ама все пак коластрата на кравите е предназначена за едно 100 килограмово теле, а не за 15 килограмово детенце. За възрастни може и да е добър продукт, но не и за малки деца.

# 76
  • Мнения: 2 011
Познавам много деца , на които коластрата е подействала точно така - превърбуждащо. Ама все пак коластрата на кравите е предназначена за едно 100 килограмово теле, а не за 15 килограмово детенце. За възрастни може и да е добър продукт, но не и за малки деца.
Ако детето няма къде да изразходи натрупаната енергия, наистина ще му действа по този начин коластрата.  Peace

# 77
  • Мнения: 376
Коластрата не става дори и за възрастни. Тя е само за теленцата. Тези , които купуват ампули с коластра, трябва добре да знаят, че заради тях някое теленце някъде е останало недохранено  без  коластра.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много съм доволна от цитросепт. Давам го 3 години вече.

# 79
  • Мнения: 657
И аз съм давала цитросепт, даже съм лекувала с него, но като по малко и по лесно я залъгвах.Слагах с прясно мляко да се усеща възможно най малко.Признавам си и аз трудно го изпивам това чудо.Сега има и детски вариант на Цитросепт, но незнам как е на вкус.

# 80
  • Мнения: 169
писах в 1 друга тема, но да питам и тук за ЦИТРОСЕПТ-а, каква му е цената, за колко време ви стига 1 опаковка и каква доза давате , четох че се дава и за профилактика и за лечение, колко дълго може да се дава за профилактика?
аз сега давам ехинацея на малката -лекарката каза че мога да я давам и 2 месеца, но на мен и се иска след 1 месец даване да я сменя с нещо друго.
и мнение за ГЕРИСАН ако някой даде ще съм мн благодарна.  Praynig Praynig

вече купих опаковка цитросепт от 20мл за 22лв, сега ми остава въпроса за дозировката  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 17:58 от kika_86

# 81
  • Русе, у дома
  • Мнения: 739
вече купих опаковка цитросепт от 20мл за 22лв, сега ми остава въпроса за дозировката  Rolling Eyes
За малки деца дозировката е - профилактично по формулата на Фуше - капка на кг. телесно тегло, разпределено по 3 приема на ден. Пример, ако детето е 10 кг., значи 10 капки на ден, разпределени на 3 приема по 3, 4 капки. Аз давам веднъж дневно по 10 капки в млякото вечер, профилактично, когато са здрави. Когато са болни не им давам, защото четох за взаимодействието на грейпфрута с други лекарства и  не ми се рискува. Ето два линка: http://www.citroseptbg.com/
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=11240

# 82
  • Мнения: 169
barfly мерси за отговора. тази информация че не се дава със лекарства не я бях срещнала, малко се обърках защото в официалния сайт на цитосепт пише това:
... Цитросепт не предизвиква подобен ефект и може да се приема едновременно с всякакви лекарствени препарати и хранителни добавки....
но за всеки случай няма да го давам когато пие лекарства.

# 83
# 84
  • Мнения: 169
момичета мерси, то че няма да го давам с лекарства е ясно, но да ви питам понеже правим още инхалации само с физиологичен разтвор, това дали е проблем ? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт