Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ноем. 2005, 21:53 ч.

Аз така го виждам!

• 369
  • 1
  •   1
Отговори
Отварям тази тема,в която да пишем за весели случки с децата,разбирането им за различни неща,как си ги обясняват и всякакви недоразумения,породени от възрастта им.

Когато работех като касиер и от вечерта мислех за следващия работен ден търсех откъде ли не монети,за да улесня работата си.Вечер ги брояхме,за да си спестя време и да знам колко точно са. Един ден съседи попитаха сина какво правим вечер,а той им каза че всяка вечер си броим парите, smile3508което можеше да се изтълкува всякак.

# 1
Оооо,весели случки ли?Мога да разказвам цял ден историйки Flutter.
Моя син сега е на фаза Дядо Коледа и постоянно си лепи по лицето всякакви етикетчета,основно на брадичката и казва,че бил дядоКоледа(явно е разбрал че добрият старец си лепи тия бради и т.н.)А оня ден казва на баща си:Тате,ти си дадо коледа!А той му отвръща:Много си прав,мойто момче!,а каката която още вярва в дядо коледа казва:Тате,майтап си правиш,нали? Party Party
След една дискусия на тема кое е добро и кое лошо,малкия казва:Мама лоша,тати лош.а каката му отговаря:Дидко,ние с тебе ,како, сме лоши ,щото всички само то нас се оплакват.аз не съм чула тати да се оплаче от мама newsm10

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт