Аз така го виждам!

  • 484
  • 1
  •   1
Отговори
Отварям тази тема,в която да пишем за весели случки с децата,разбирането им за различни неща,как си ги обясняват и всякакви недоразумения,породени от възрастта им.


Когато работех като касиер и от вечерта мислех за следващия работен ден търсех откъде ли не монети,за да улесня работата си.Вечер ги брояхме,за да си спестя време и да знам колко точно са. Един ден съседи попитаха сина какво правим вечер,а той им каза че всяка вечер си броим парите, smile3508което можеше да се изтълкува всякак.

# 1
  • Мнения: 1 731
Оооо,весели случки ли?Мога да разказвам цял ден историйки Flutter.
Моя син сега е на фаза Дядо Коледа и постоянно си лепи по лицето всякакви етикетчета,основно на брадичката и казва,че бил дядоКоледа(явно е разбрал че добрият старец си лепи тия бради и т.н.)А оня ден казва на баща си:Тате,ти си дадо коледа!А той му отвръща:Много си прав,мойто момче!,а каката която още вярва в дядо коледа казва:Тате,майтап си правиш,нали? Party Party
След една дискусия на тема кое е добро и кое лошо,малкия казва:Мама лоша,тати лош.а каката му отговаря:Дидко,ние с тебе ,како, сме лоши ,щото всички само то нас се оплакват.аз не съм чула тати да се оплаче от мама newsm10

Общи условия

Активация на акаунт