Bulgarski maiki v Malaysia, Kuala lumpur?

  • 2 030
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ako sluchaino niakoi se otzove, emaila mi e desislavahr@gmail.com. Shte s radvam da pishete. Imam 15 mesechen sin i ot skoro se premestihme da jiveem v Kuala Lumpur.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Малеееей, Десии,
Браво на тебе бе thumbsup Чак там има наши момичета Laughing Извинявай, че така нахлух във темата ти. Незнам дали има мами от там, където си ти, но като прочетох Малайзия и си припомних едно прекрасно  посещение преди доста време там. Останала съм със едни много мили спомени.
И няма да забравя, като се отдръпнеше океана  при отлив как се виждаха риби дето вървят Joyсъс едни мънички ръчичко-крачета Laughing
Ама убий ме, не се сещам името на пристанището smile3538 smile3537 Отдавна беше, много отдавна, бях само на 29....

# 2
  • Мнения: 0
Zdraveite!Sas semeistvoto mi 6te se mestim v kuala Lampur do dva,tri meseca.Az vi pisah sa6to i v imeila.6te se radvam da mi pi6ete! Simple Smile

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 02:05 от Дивиана

# 3
  • Мнения: 86
Здравейте, дами. Проучвам възможността да отида на стаж в Куала Лумпур и бих искала да чуя мнението на хора, които са живели там. Подходящо място ли е за 25-годишно момиче? Има ли висока престъпност? Знам, че 40% от населението изповядва исляма, но силно религиозни ли са? Моля ви, дайте ми съвет. Наистина не знам какво да правя, а стажът е дълъг - една година. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт